Umbro Cup 1-2 turai

Šiandien pradėjome Umbro Cup A diviziono kovas. Pirmame ir antrame turuose teko žaisti su grėsmingais varžovais, praėjusių metų čempionais Fakyrais ir vicečempionais LiCS. Abi varžybas pralaimėjome triuškinamai. Taip, varžozvai buvo stipresni, bet sutriuškinimų tikrai galėjo ir nebūti. Priežastys turbūt buvo šios. Visų pirma, tai buvo pirmas mūsų pasirodymas Sportimoje. Nežinau, ar varžovai judėjo prieš tai ant dirbtinės dangos, bet mums  tai tikrai atsiliepė. Antra, tai šiemet buvo nuspręsta žaisti gal ne tiek rezultatui, kiek labiau leisti pasižaisti visiems norintiems. Todėl, nepaisant rezultato žaidėme visa sudėtim. Na ir trečias, ko gero svarbiausias faktorius abiejuose pralaimėjimuose buvo žaidybinės drausmės nebuvimas.

Pirmose rungtynėse su LiCS dvidešimt minučių žaidėme drausmingai nuo gynybos. Užuot sulaukę varžovų klaidų, pridarėme jų patys. Per 7-8 minučių atkarpą gavome 6 įvarčius, į tai atsakėme apskritu nuliu ir galutinis rezultatas 0-6.

Su Fakyrais į aikštę išėjome išanalizavę prieš tai buvusių rungtynių klaidas ir vėl pabandėme sužaisti nuo gynybos. Bet sužaidus 5 minutes, jau traukėme kamuolį iš tinklo. Pabandėme lyginti ir turėjome dvi puikias progas įvarčiui įmušti. Iš pradžių Spetyla ištraukė išėjimą 1vs1, po to kažkas iš mūsiškių sububino į skersinį. Po to iš karto gavome antrą, ir po kelių minučių ir trečią. Ir tapo viskas aišku. Žaidimas vėl nebesiklijavo. Dvi atkarpas po dvi minutes žaidėme šešiese prieš penkis (dėl grubaus varžovų žaidimo) ir per jas sugebėjome gauti dar du įvarčius į savo vartus. Tiesa vieną vis tik įmušėme ir patys. Galutinis rezultatas 1-6, plius po susidūrimo su Spetyla neaišku kuriam laikui iškrito iš rikuotės Aidelis.

Šiandien sudalyvavo: Piktas, Labas, Broliai O. ir G., Šnioka, Andriukas, Mindė, Dainiukas, Samas, Virgis, Aidelis, Marko, Čipsas. Dar buvo atėję Egonas su Nerka.

Taigi, turnyrą pradėjome dviem pelnytais pralaimėjimais, ko gero šitos dvi komandos ir bus pagrindiniai pretendentai į auksą. O mes gi, kituose turuose pabandysime kilti aukštyn lentelėje. Kaip sakoma nuo dugno lengviau atsispirti.