Įvarčių badas tęsiasi: Aktas - Ozas 0:1

Vakar sužaidėme 5 SFL lygos turo rungtynes su Ozo komanda. Po dviejų (su Kiemu ir TEC) ypatingai blogai sužaistų rungtynių, pagaliau pamatėme geresnį vaizdą aikštėje. Nepaisant to, kad pralaimėjome, pats žaidimas šį kartą buvo neblogas. Dviejų lygių komandų dvikovoje, po daugybės neišnaudotų puikių progų į abejus vartus, rezultatą nulėmė vienintėlis taiklus Ozo smūgis rungtynių pabaigoje. Po to kai varžovai greitai įžaidė kamuolį iš kampinio, sekė pakėlimas į baudos aikštelę, kur visiškai vienas varžovas galva tiksliai smūgiavo į tolimą vartų kampą.
Sudėtis buvo tokia: Piktas – Tadas, Pajuodis, Mindaugėlis, Šmigis – Mindė, Dainiukas, Petras, Aidelis, Juozas – Virgis. Nuo keitimų jungėsi Gelmis, Dirma, Apkė. Brofkė atrodė taip: Zenga, Čipsas, Labas, Nerka, Romas, Zykelis, Kemas, Andžikas, Samas, Andrius, Ovkė, Šnioka, Tado mergaitės ir žinoma Gintas.
Prieš varžybas stipriai lijo, Bukiškių aikštės viduryje buvo didelė purvo vonia, kuri tęsėsi nuo vienų vartų iki kitų. Todėl gavosi toks jėgos futbolas, abi komandos daug ir gerai bėgo, kūrė ir iš šono varžybos tikrai žiūrėjosi. Komandos sukūrė po 5-6 progas ir jeigu rezultatas būtų tarkime 5:5, tai vartininkams turbūt pretenzijų niekas neturėtų, tačiau abiejų komandų vartininkai sužaidė puikiai, kai kur padėjo ir balos, kai kur atakuojančios grandys tiesiog nesugebėjo pataikyti į vartus.
Visumoje tai lyg ir drįsčiau teigti, kad momentus susikūrėme geresnius, Juozas išvaistė tris išėjimus prieš vartininką, Aidelis – du. Turėjo gerų progų ir Virgis, bet deja, čempionate mūsų puolimas tyli. Jau 280 minučių iš eilės... Visi trys turbūt į bažnyčią nueis savaitės bėgyje, ane?
Varžovų progos irgi geros buvo, ypač antrame kėlinyje. Likus pusei kėlinio iki varžybų pabaigos jie perėmė iniciatyvą ir Piktas kelis kartus gelbėjo, o po to nelemto kampinio bejėgis buvo ir jis. Tada palikome tris gynėjus ir metėmės lyginti, bet varžovai dar bent kelis kartus galėjo mus nubausti.
Iš esmės, lygiųjų buvome verti. Pirmą kartą šiame čempionate nepasisekė, bet toks tas futbolas. Žiūrime į priekį ir ten laukia išvyka pas futbolo profesorius - Prelegentus. Jie žaidžia užtikrintai, taškų per pirmas penkias varžybas dar nepraradę ir bus karšta.
Dėkui, varžovams už gerą kovą, apsiėjome šį kartą be raudonų kortelių tarpusavio rungtynėse. Reikia pagirti ir rungtynių teisėjus, atšvilpta tikrai solidžiai.
Na, o po varžybų turėjome netoli stadiono esančią pirtelę, kur nepaisant pralaimėjimo visai gerai pasisėdėjome, aptarti buvo tikrai ką, po tokio tragiško starto reikėjo ir išsišnekėti ir pasidėlioti planus ateičiai. Prisijungė ir Egis nuo jūros atvežęs žuvies, alaus ir užkandos užsisakėme vietoje ir gerai praleidome sekmadienio vakarą. Reziumuojant, mūsų futbolo rezultatai gal ir neblizga, bet kolektyvas esame išties geras, susigyvenęs ir tame mūsų stiprybė. O kaip bus aikštėje, mes dar pažiūrėsime.