Prague Barrel 2011

Runner-up !
Prologas: Praha - nuostabioji ir nenuspėjamoji Čekijos ir Europos sostinė. Čia ir 2011-tais fantastiškame "Prague barrel" sporto renginyje dalyvauja Genių komanda. Dalyvaujame 7x7 turnyre, kuriame šiemet pareiškė norą jėgas išbandyti net 32 komandos!
   Tačiau apie viską nuo pradžių:
Esmė: Trečiadienį (birželio 15d.) apie 18:00 nuo Spaudos rūmų Vilniuje startuoja devinvietis autobusiukas su pilnu Akto desantu - Egis, Dainiukas, Samas, Tadytis, Majoras, Virgelis su Broliu, Igariokas ir Serioga. Kiek gautos žinutės ir žinomi faktai leidžia teigti - linksmai ir nuoširdžiai besveikindami Majorą su tortadieniu jie pasiekia Čekiją ir įsikūrę prabangiame 6* (o gal ir daugiau :) ) viešbutyje, sudalyvavę pirmoje organizatorių surengtoje sočioje vakarienėje jie darniai nusprendė ruoštis pogrupio kovoms :) .
  Penktadienis: - daug negaliu parašyti apie užklasinę veiklą, tačiau pasiekimai futbolo aikštėje puikūs:  3:1 nukauti švedai, 2:2 draugiškai pasidalinta po tašką su ispanais, ir nenuspėjamai net 10:1 pasityčiota iš italų. Grupėje pirmi - nuotaikos puikios, aštunfinalis pasiektas - švęsti yra KĄ :) .
Šeštadienis: - kas kiek miegojęs neaišku, bet darnių pusryčių jau susiorganizuot nepavyksta- kažkam labai svarbios likusios kelios minutės miego, kažkas išvis nusprendžia paskelbti boikotą maistui pareikšdami, jog "X" kambario rezidentai šįryt nepusryčiaus. Galiausiai "sastavas" atvyksta į teismo sprendimo vietą - alaus kranais papuoštą futbolo aikštę, kur aštuntfinalyje laukia grėsmingai nusiteikę anglai. Pirmi prasileidę įvartį geniai suspurda, ir atsakę trimis taikliomis atakomis siunčia britus namo, kartu nusitiesdami sau kelią į ketvirtfinalį, kur laukia tikrai neblogai atrodanti rusų komandėlė. Tačiau ir ši netapo genių buldozeriui paskutinė kliūtis- pralaiminėdami 0:2, geltonai mėlyni suspurda ir pelno 3 įvarčius iš eilės, tačiau nesugebėję apsiginti prasileidžia išlyginamąjį ir stoja prie loterija vadinamos baudinių serijos.
 - Anokia čia loterija, kai Genių vartuose +/- 3 valandas naktį miegojęs Piktas :). Traukiami du baudinukai ir Aktas pusfinalyje!!!
   Gaunu iš Samo skambutį kurio kertinė mintis skambėtų maždaug taip: - žinai, pradedu tikėti, kad ši komandėlė kažką gali :)... pusfinalyje laukia baltarusiai.
  O apie pusfinalį daug rašyti nėra ir ką - žinios iš Čekijos trumpos - kaimynai patyrė nokdauną rezultatu 5:1.
Laukia finalas kuriame tie patys pogrupyje tikrinti ispanai...
Epilogas: Geniams matyt nelemta iš Prahos išvykti nugalėtojais - matyt todėl (ir ne tik) mes vis norime ten sugrįžti. Finale atsiliekant 0:4 buvo prisiversta ir sušvelninta iki 3:4, tačiau kažkam daugiau mūsų komandėlei su ~37 metų amžiaus vidurkiu pritrūko...
Berods trečią kart "Prague Barrel" istorijoje mes tampame Runner-up'ais.
Vakarinė programa dar vyksta, na o mes visi laukiame sugrįžtančio desanto su pakankamu kiekiu likusiems LT Čekiško alaus....