Aktas - LiCS 8:0

Ypatingai lietingą sekmadienio popietę rinkomės į Bukiškių stadioną. Laukė varžovas su kuriuo niekada nebūna lengva žaisti – LiCS komanda. Tačiau atsitik tu man taip, kad jau antrą kartą per pastaruosius kelis mėnesius (pirmas buvo LFF taurėje) varžovai vėl į aikštę stojo tik devyniese, tuo pačiu palengvindami mums užduotį – nugalėti. To pasekoje vėl triuškinamas rezultatas, dar daugiau neišnaudotų progų ir kas svarbiausia - 3 taškai turnyrinėje lentelėje. Esant tokiai mėsmalei kiekviena tokia pergalė yra aukso vertės.
Sudėtis, drįsčiau pasakyti, šiandien buvo gana solidi, turėjome ir tris keitimus, varžovai gi visas varžybas aikštėje vargo devyniese. Labas – Dainiukas, Tadas, Šmigis, Svajka – Mindė, Petras, Virgis, Juozas – Šaras, Samas. Nuo keitimų jungėsi Gelmis, Apkė ir Dirma. Ant brofkės buvo irgi nemažas būrys genių – Ovkė, Nerka, Egis, Zenga, Šnioka, Andžikas, Romas ir Zykelis. Pilant tokiam lietui sakyčiau labai solidžiai.
Apie pačias varžybas šį kartą rašyti nelabai yra ką. Visumoje, tai laužėm laužėm ir palaužėm. Kol varžovai dar turėjo jėgų, tai sėkmingai gynėsi, po pirmo kėlinio tebuvo 1:0, mūsų žaidime jautėsi šioks toks atsipalaidavimas, neišnaudotos progos visus varė į neviltį, tačiau nuo pat antro kėlinio pradžios pagaliau nugalėjome save, pradėjome spausti varžovus jau nuo jų baudos aikštelės ir pradėjome skaičiuoti įmuštus įvarčius. Suskaičiavome iki aštuonių (Juozas-3, Šaras-2, Gelmis, Mindė ir Virgis), savo vartus sugebėjome palikti sausus. Kažkiek nuliūdino tiktai progų realizacija, tikrai dar bent tiek pat privalėjome įmušti. Ir vistik pergalė yra pergalė, ją didikavome gimtadienio reikalą lyginusiam Tadyčiui.
O ant brofkės iš tiesų buvo smagu, net ir pilant tokiam lietui mes sėkmingai kepėme mėsą gurkšnojome alų ir stipresnius gėrimus, namo geras porą valandų niekas neskubėjo. Tadas įvedė naują standartą mėsos kiekiui palyginimo reikale, nežinau kiek jos buvo, bet užteko visiems per akis ir dar ko gero jos neįveikėme. Dar kartą Tadyti su gimtadieniu, dėkui, buvo gardu, per barzdą varvėjo ir aš ten buvau :). Mėgstu gimtadienius, dabar artimiausias Valensos nusimato, kaip tik per Mindaugines, kaip tik žaisime LFF taurę su Šiaulių Fanais. Lengva nebus, ši komanda šiai dienai yra Šiaulių apskrities lyderiai, bet ir mes turbūt neprastesni, todėl turėtų gautis geros rungtynės.