Istorija kartojasi - mes vėl Žalgiriados čempionai!!!

Liepos vidurys tradiciškai tampa LSD "Žalgiris" vasaros žaidynių finaliniu etapu. Standartiškai čia dalyvaujame ir mes.
Tarkim šiemet mums nepasisekė tik vienu aspektu - Žalgiriada vyko Vilniuje, tad buvom šeimininkų vaidmenyje.
VPU stadionas pastaruoju metu mums nėra "fartovas". Bent jau SFL čempionate. Tačiau formatas 7x7 mums tinka. Ir tą kolektyvas pademontruoja su griausmu.
Šeštadienį susirenka Sauliukas, Šmigis, Cica, Mindė, Dainiukas, Šnioka, Gelmis, Tadytis, Svajka. Ant brofkės paradui vadovauja turnyro apologetas Zengelė, Nerka ir Ovkė.
Pirmosios rungtynės su Marijampole. Atrodom geriau už varžovus ir tą netrunkam įrodyti mušamais įvarčiais - kala Mindoza ir įraito Svajka. Svečiai atsako vienu į mūsų vartus. Tačiau pastatom į vietą varžovus su Svajkos trečiuoju įraitytu įvarčius. 3-1.
Pasigendam Tadyčio - nėra vaizdo, nei garso:) Mums tai labai neįprasta, netgi neregėta negirdėta. Nes paprastai žemaičio balsas sklando stadionuose.... Ir mes tik sekmadienį sužinosim kodėl.
Antros rungtynės su Panevėžiu. Bandom atrodyti geresni, bet gaunasi prastai, esam lėti, sunkūs ir nesigauna valdyti aikštės. Nors kai kuriose svorio ir ūgio kategorijose varžovai lenkė mus pačius -Cica prieš varžovą pravarde "Ilgas" atrodo, kaip penktokas prieš kokį devintoką:)))) Viena paguoda, kad varžovai neišnaudoja savo progų ir rezultatas lieka 0-0. O tikrai galėjo - ir štangų porą patikrino. ir šiaip kažkaip greičiau rasdavo kelių prie mūsų vartų. Džiugina tik varžovų nuostabūs tarpusavio santykiai žaidimo metu. Pvz, po veržvo neatiduoto paso - slykštyne tu, kaip tu suvarai visą komandą:) Arba turnyro esmine fraze tapusi varžovų sparnuota fraze - Eik pasikeisk, pasikeisk visam gyvenimui......!!!!
Po varžybų lengvai pasėdim knaipėj.
Vakare kolektyvas renkasi į vakaronę "Stars & Legends" bare. Deja, deja... Reporteris vakaronėje nebuvo, per barzdą nevarvėjo. Bet žmonės kalbėjo, kad buvo linksma ir smagu.
Sekmadienį renkamės į stadioną ankstėliau. Prisijungia Samas ir Kemas. O Šmigis ir Šnioka iškrenta iš rikiuotės. Į žiūrovų gretas įsilieja Ovkės ir Nėrkos šeimynos. Antra diena iš eilės Tadyčio "televizorius" transliuoja tik techninę profilaktiką. Tačiau laukti liko nebeilgai.... Pradedam su Naujųjų Verkių komanda, kuri pakeitė turnyre atsisakiusius sudalyvauti Šiaulius.
Ir istorija vėl kartojasi. Kodėl? Gelmiui tenka vienam kėliniui stoti į vartus ir plikom rankom saugoti vartus. Kaip ir pernai. Sauliukas užstrigo sekmadieniniame kamštyje. Ir per kėlinuką vartai lieka sausi. Ir jeigu pirmas kėlinukas neparodo mūsų tikro pajėgumo, antrajame Tadytis baigia tech. profilaktiką ir "nužudo" savo antrąją komandėlę - kala du įvarčius ir tiek žinių.
Antras varžybas su Alytaus komanda pradedam užsivedę ir varžovams tenka tik skaičiuoti mūsų mušamus įvarčius ir neišnaudojamas progas - Kemas, Samas, Tadas. 3-0. Einam ilsėtis ir laukti kitų komandų rezultatų. Staiga iš daugaus nukritę keli penklitriniai Tauro ir ausyčių komplektas leidžia iš dalies kažkam mintimis sugrįžti į Prahos "variantą", kitiems iš esmės pradėti džiaugtis savaitgaliu, ir ne bet kokiu, o čempionišku. Naujieji Verkiai laimi prieš Panevėžį ir ši aplinkybė lemia, kad trečius metus iš eilės Aktas puikuojasi naujais aukso medaliais bei kelia didelę taurę. P.S. Sveikinimai iš draugų ir giminaičių priimami visą savaitę. Gėlių ir saldainių negeriam. Dėkui už supratimą:)
Auksinėmis nuotaikomis medalius smagiai ir garsiai aplaistomi Žvėryno knaipėj.
Dėkojame istorijai, kad ji kartojasi ir ačiū visiems už gerą kovą ir už futbolui nepagailėtą šiltą savaitgalį!

Reporteris
Gelmis