Aktas - Kruša 4:1 plius kiti reikaliukai :)

Šios dienos draugiškose varžybose su Krušos komanda, turbūt pirmą kartą per paskutinius keletą metų nesurinkome 11-uko. Laimei, komandoje turime Virgį, kuris turi ne vieną brolį, mokantį žaisti futbolą. Smagu, kad Egida, žaidžiantis už mūsų komandą senjorų turnyruose, bei įvairiuose proginiuose renginiuose surado laiko ir šiandien užsivilkti geltonai mėlyną genių aprangą. Ir apskritai, džiaugiuosi už visus šiandien sudalyvavusius (Labas – Dainiukas, Egida, Andrius, Romas – Petras, Kemas, Svajka, Šmigis, Gelmis – Virgis), sugebėjusius susiderinti su darbais, atidėjusius kitus reikalus ir žengusius šiandien į aikštę. Sutinku, kad varžybos draugiškos, vyrauja vasaros atostogų metas ir tt, bet kai pagalvoji, kad jau kitą savaitę žaisime oficialias varžybas, tai tokia apatija futbolui, kažkiek ir nuliūdino. Buvo žmonių kurie tikrai nesuspėjo/negalėjo, bet buvo ir tokių, kur tvarkė kitus reikaliukus, ane Tadyti... ;)? Turbūt kelionėje į Klaipėdą, tu užglaistysi visus tuos nesusipratimus, tarkime alumi, ane?
Na o bet tačiau, varžybos įvyko ir jose pasiekėm užtikrintą pergalę 4:1. Po praleisto įvarčio rungtynių pradžioje, įmušėme po du įvarčius kiekviename kėlinyje (Gelmis, Svajka, Gelmis, Virgis) ir pelnytai nugalėjome. Varžybos buvo korektiškos, kaip Petras pasakytų „kiekviena komanda sprendė savo uždavinius“, abi komandos žaidė atvirą atakuojantį futbolą ir gavosi visai gero lygio pasibėgiojimas, nepaisant to, kad Grigiškių aikštė šiai dienai buvo bulvių laukas tikrąja to žodžio prasme. Kiek teko žaisti draugiškų varžybų šitame stadione, dar nei karto nebuvo ji taip atsainiai paruošta. Žolė nukirpta bet kaip, o volo ji nematė, ko gero, nuo pavasario...
Dar prieš varžybas sveikinome Kemą su gimtadieniu, pastarasis šio reikalo palyginimą turbūt suorganizuos artimiausiu metu. Dar labai norėtumėm pasveikinti Vaidutį ir Šnioką, laukiam - nesulaukiam progos paspausti jiems rankų, tikimės, kad greitu metu tai pavyks padaryti.
Pabaigai tai šioks toks anonsas visiems atostogaujantiems bei kažkiek atitolusiems nuo kolektyvo pastaruoju metu. Kitos savaitės bėgyje kažkada žaisime SFL taurę su Kiemo komanda, laukiame iš varžovų tikslios datos ir ruošiamės šiam aštuntfinaliui. Tada rugpjūčio 20-21 dienomis plaukiame baidarėmis. Dar sekančios savaitės viduryje žaisime SFL antro rato pirmą turą su Spartako komanda. Ir žinoma, kažkada netolimoje ateityje laukia mūsų kelionė į Klaipėdą, kur LFF taurės trečiame etape pasitkrinsime jėgas su Jambo komanda. Tikiuosi, kad pavyks suderinti varžybas kažkuriam savaitgaliui, kur mūsų padalinys nuo jūros (Sobutėlis ir Prūsas) tinkamai suorganizuos mūsų sutiktuves ir kelionė bus išties kokybiška.