Baidarės merkiant lietui...

Šlapi Geniai ....
Atėjo ilgai planuotas, ne kartą atidėtas baidarių plaukimas. Pasirinkom turbūt pačią lietingiausią dieną šią vasarą. O ir plaukiančių tik vos virš dešimties, nors datą rinkosi kur kas daugiau genių...
Šeštadienio ryte rinkomės prie Trakų, paskutiniai pirkiniai ir judam link Pikelionių. Pakeliui mus pasiekia bloga žinia - Nerijaus trauma rimtesnė, nei manyta - plaukiančių dar sumažėjo. Apie 10 valandą pasiekiam stovyklavietę. Ten pasirodo paskutiniai Geniai. Mūsų viso vienuolika - išsiskirstom įgulomis: Owkė-Inga-Mintarė; Gytis-Pijus; Šmigis-Sveta; Čipsas-Jūratė; Zenga-Dainiukas. Spėjam iki lietaus pasistatyti palapines... Padarom trakšt, kad kelelis nedulkėtų... (kur jis ten dulkės tokiu oru), ir jau pliaupiant lietui pajudam i starto vietą. O ten mūsų nuostabai, pilna upė baidarininkų!
Plaukimas gavosi gan spartus... (kaip ir šildančių gėrimų vartojimas). Praplaukėm be rimtesnių nuotykių, tik Zenga ir Dainiukas su sąlyga, kad buvo šlapi, pradėjo Verknėje vartytis... Labiausiai stebino jauniausia šios odisėjos dalyvė - Mintarė, tvirtai atsilaikiusi visą maršrutą, ir net kitus ragindama!
Parplaukus, mūsų laukė pirtelė... ten šlaputėliai Geniai apsidžiovino savo plunksnas. Grižę iš pirtelės tikėjosi užuost jau garuojantį plovą... bet užuodė tik degėsius... (Čipsas sparčiai irklavo, bet dar uoliau šildėsi gėrimais, ko pasekoje nesugebėjo sukontroliuot kazano turinio...). Kad ir be plovo visi smagiai pasedėjom (vis dar pliaupiant lietui!), pajuokavom,pagurkšnojom...
O ryte jau nebelijo!!! Truko Zengos, paryčiais davusio Dainiukui kokius tai nurodymus, (įdomu Dainiukas girdėjo?) ir išvariusio dirbt (sekmadienį?!). Likusieji dėjosi palapines, baiginėjo maisto ir gėrimų atsargas... O viską pabaigę, išjudėjo link namų, džiovinti rūbų, palapinių..