Aktas - Navigatoriai 3:0

Po truputį įsivažiuojame. Nugalėjome gana neparankų mums, jauną, greitai bėgantį Navigatorių kolektyvą, nors sudėtį rinkome nelengvai (turėjome tik du keitimus), tačiau visumoje ji gavosi tikrai nebloga. Piktas vartuose, atsitraukusiu šį kartą žaidė Šmigis, priekiniu Pajuodis, kraštuose Tadas su Svajka, viduryje kamuolį stumdė Mindaugėlis, Petras ir Mindė, krašte sauguose skuodė Kemas ir Virgis, smaigalyje – Samas. Dar aikštėn žengė Dirma ir Romas. Brofkė – tradiciškai solidi: Egis, Nerka, Aidelis, Gintas, Zenga, Ovkė, Tado abi mergaitės, Samo irgi visos trys mergaitės ir Labas.
O ant brofkės buvo šiandien Heineken'o vakaras. Iš pradžių, kiek netikėtai, prisiminę seną skolą, dėžę alaus įteikė Navigatoriai – ačiū jiems už tai, o jau rungtynėms pasibaigus, gimtadienio reikalą lygino Samas. Ir ne bet kaip lygino, o kaip visi jau ir pripratę esame matyti Samą – stilingai. Stalas lūžo nuo užkandžių, o ir gėrimų netrūko, namo niekas neskubėjo, per barzdą varvėjo.
Rungtynių pradžią atidavėme Navigatoriams, žiūrėjome kaip varžovai raičioja kamuolį, kelia kampinius ir gana ramiai gynėmės. Atslūgus jų atakoms, vis tvirčiau aikštėje pradėjome jaustis ir mes. Labai neblogai atrodė mūsų abu kraštai ir vienas po kito pradėjome skersuoti, kelti kamuolį į jų baudos aikštelę. Po vieno iš kampinių Samas smūgiuoja, vartininkas atmuša, po to bando pagauti kamuolį, bet Tadas pirmesnis – 1:0. Ilgi netrukus Kemas kelia kampinį vos ne per visą baudos aikštelę ir ten buvęs Mindė, vienu lietimu iš oro smūgiuoja į tolimą beveik devyniukę 2:0. Keliais pavojingesniais momentais atsako ir varžovai. Po baudos smūgio Piktui tenka iš peties padirbėti, kamuolys atmušamas ir varžovas netgi pakartotinu smūgiu švelnina rezultatą, laimei, teisėjas fiksuoja nuošalę. Tokį pat įvartį iš nuošalės mušame ir mes, kai Mindės smūgiuotas kamuolys jau lėkė į tinklą, bet Petras, būdamas nuošalėje, nusprendžia jį dar pataisyti ir rezultatas lieka nepakitęs. Antras kėlinys prasidėjo mūsų vartų apgultimi, kokias 3-4 minutes nepereiname per vidurį, keliami kampiniai, po vieno iš jų, Tadytis netgi sugeba patikrinti savų vartų skersinį. Bet mušame savalaikį įvartį iš 11 metrų baudinio, Mindė nepalieka jokių šansų varžvams. Baudinį uždirbo Samas, kai buvo pargriautas baudos aikštelėje jau atliekant smūgį į vartus. Trečias įvartis ir buvo lemiamas rungtynių epizodas, po to Navigatoriai jau nuleido rankas ir nieko pavojingesnio prie mūsų vartų nebesukūrė. Mes galėjome įmušti dar kelis įvarčius, bet tiek Samui, tiek Virgiui pritrūko tikslumo. Pasiekta užtikrinta pergalė ir nelengvame šių metų SFL čempionate liekame penktoje turnyrinės lentelės vietoje.
Per ateinančias dvi savaites teks sužaisti net keturias varžybas trijuose frontuose - dvi varžybos lygoje su Kiemo ir Tec komandomis, LFF taurėje ateinantį sekmadienį mus priiminės Klaipėdos Jambo komanda, o Carlsberg taurės ketvirtfinalyje susikausime su Ozu. Prie viso šito pridedame dar kasmetinį turnyrą Juodkrantėje ir gaunasi jau išties įtemptas varžybų grafikas. Todėl skelbiama visuotinė mobilizacija, reikia sukovoti visuose turnyruose – dalyvavimas privalomas tiek aikštės žaidėjams, tiek ir rečiau žengiantiems į aikštę, o ir daugelį klubo bičiulių smagu būtų pamatyti šalia aikštelės. Iki!