Kiemas - Aktas 1:0

Sudėtingos varžybos gavosi su Kiemu. Kad varžovas ne saldainis kaip ir žinojome, plius užvakar sužaistos taurės rungtynės su pratęsimu padarė savo. Aidelis, Nerka ir Mindaugėlis traumuoti, Petras su Kemu irgi buvo priversti žaisti kenčiant skausmą, varžybų išvakarėse atkritęs Samas, dėl darbų nepasirodęs Šaras ir turim ką turim. Bet nepaisant to, visi buvę aikštėje kovojo, daugeliu atveju nenusileidom varžovams, ir tik Svajkos išvarymas iš aikštės antro kėlinio viduryje galutinai mus pribaigė, buvome priversti atiduoti iniciatyvą ir rungtynėms einant į pabaigą – prasileidome..
Piktas – Šmigis, Pajuodis, Gelmis, Svajka – Mindė, Petras, Dainiukas, Kemas, Tadytis – Virgis. Nuo keitimo žaidė Šnioka ir Dirma, ant brofkės stovėjo Mindaugėlis, Gintas, Aidelis, Čipsas, Zenga, Nerka, Ovkė, Neerka, Labas.
Varžybos kaip jau tampa tradicija pas mus prasidėjo žvalgyba. Matėme, kad varžovai surinko kur kas galingesnę sudėtį negu taurėje, pirmas 20 minučių teko atiduoti Kiemui, per jas du kartus teko komandą gelbėti Piktui. Darom keturgubą aikštės žaidėjų rotaciją Dainiuką gražinam į centro gynėjo poziciją, Pajuodį iš ten stumiam į kairę, Svajką į krašto saugus, o Kemas pereina žaisti į vidurį. Vaizdas iš karto pagerėja, varžovų progos pasibaigia ir įsivyrauja lygus grajus. Daug kietos kovos aikštės viduryje, teisėjas padalina kortelių tiek į vieną, tiek i kitą pusę, kėliniui artėjant link pabaigos Mindė smūgiuoja į virpstą. Svajka kažką lepteli teisėjui ir gauna žodinį įspėjimą.
Per pertrauką pasakom jam, kad užsičiauptų ir nešnekėtų su teisėju, deja bet nepadėjo.
Geras 20 antro kėlinio minučių vyrauja apyligis futbolas, kova vis aršėja, abi komandos vis daugiau apeliuoja į teisėją, šis nepasiduoda, padalina po kortelę kiekvienai komandai už kietesnę pražangą. Apie 60 minutę gaunam progą smūgiuoti baudos smūgį iš kokių 18 metrų tiesiai prieš vartus. Mindė išpildo smūgį nepriekaištingai, perkelia senelę ir šis lekia į patį viršutinį vartų kampą, deja, tenka griebtis už galvų, varžovų vartininkas traukia kamuolį!!! Iki šiol tas momentas stovi man akyse ir nesuprantu, kaip tokį kamuolį galima buvo ištraukti... Po to baudos aikštelėje griūna Svajka, toks griuvimas neįtikino net mūsų, jau nekalbant apie teisėją. Ir viskas būtų tuom pasibaigę, bet ne Svajka išsako savo nuomonę ir gauna ... raudoną. Norėtųsi bent geltonos panašiam epizode, bet teisėjas pasižiūri principingai į šį reikalą. Visų rungtynių metu ir taip matėsi, kad ant fizuchos Kiemas geresni, jų jauni „darbiniai arkliai“ kiekvienai progai pasitaikius dideliu greičiu jungdavosi į ataką ir tikrai tekdavo nemažai pavargti stabdant jų atakas, o likus dešimtyje jie galutinai mus prispaudžia ir praktiškai ginamės. 82 minutę perimdami kamuolį suklysta gynėjai, du varžovai išeina prieš Šmigį su Piktu ir galutiniame epizode varžovas įmuša į tuščius vartus. 1:0 ir nei fizinių, nei moralinių jėgų pakilti į lemiamą šturmą jau nebeturime. Dar kelis pavojingai smūgiuotus kamuolius atmuša Piktas, kelis kartus varžovų puolėjas su ypatingai dideliu entuziazmu bėga į kamuolį pagavusį mūsų vartininką, šis atstato kelį, susidūrimo kaip ir išvengiama, bet teisėjas kažkodėl įspėja ne su išdegusiom akim bėgantį varžovą, o anot jo pavojingai sužaidusį Piktą. Tai ir viskas. Ko gero reikia sakyti, kad pralaimėjom „pa paniatijam“ nors variantų ir turėjome. Varžovai buvo šviežesni, mes gi, kas dvi dienas ir dar su pratęsimais pilna jėga sužaisti varžybų nesugebėjome. 
Tai tiek, kitas SFL turas bus antradienį su TEC komanda, o savaitgalį mūsų laukia jau 10 jubiliejinis turnyras Juodkrantėje.