516 minučių...

Yra toks posakis - nuvarytus arklius nušauna... Noriu tikėti, kad mums jis  tik laikinai tinka. Po praėjusį savaitgalį vykusio turnyro Juodkrantėje antradienį žaidėm su Tec, penktadienį taurę su Ozu, o vakar su Ozu jau teko žaisti lygos varžybas. Ir viskas būtų čia gerai, jeigu ne vienas bet. Su kiekvienomis rungtynėmis mūsų rinkosi vis mažiau ir mažiau. Vietoj to, kad prie ir taip nukraujavusios penktadienio sudėties prisijungtų dar keli papildomi žaidėjai, tai ne tai kad tie patys nesusirinko, bet dar atkrito Juozas ir Mindaugėlis. Traumos, bulviakasiai, krepšiniai, kiti visokie neaiškus kokie reikalai sumažino mūsų sudėtį iki minimumo. 13 žaidėjų vistik surinkome, du iš jų (Virgis ir Šmigis žaidė traumuoti), teko jungtis Čipsui ir netgi į aikštę žengė Piktas. Po varžybų gavau krūvą sms’ų kaip čia taip 0-5, tai vat taip, rinkimės normaliai nebus ir tokių pralaimėjimų. 
Kol sveikatos bėgti dar buvo, tai laikėmės ganėtinai gerai, varžybos vyko apyligiai ir momentų susikūrėme ir tikrai neatrodėme prasčiau negu Ozas. Po pirmo kėlinio buvo 0-1 o ir įvartį gavome tokį, kurio gauti kaip ir neturėjome, iš pradžių du kartus neišnešė gynėjai kamuolio, o tada Labas įsileido į artimą. Antrame kėlinyje 15 minučių dar žaidėme tokiu pačiu stiliumi, bet vėl neišsirinkome žmonių ir varžovas būdamas vienas uždarė vienu lietimu labai patogų skersą. Po to, dar 15 minučių bandėme žaisti ir netgi turėjome dvi progas, bet praleistas trečias įvartis galutinai mus palaužė ir per likusias 10 minučių Ozas galėjo įmušti tiek kiek norėjo. Galutinis rezultatas 0-5 ir tenka konstatuoti, kad dvi varžybas per tris dienas prieš gerokai gausesnes Ozo pajėgas gerai sužaisti ne mūsų snapams.
Šiandien sudalyvavo: Labas – Cica, Gelmis, Ovkė, Tadas – Kemas, Petras, Samas, Virgis, Šmigis – Čipsas. Nuo keitimų pasijungė Apkė ir Piktas. Brofkė: Gytulis, Zenga, Zykelis, Tadyčio ir Andžiko šeimynos.
Pirmame rate turėjome beprotiškai ilgą 370 minučių atkarpą be įmuštų įvarčių, tai vat drįstu pranešti, kad šį rekordą jau stipriai pamušėme - šiam momentui esam neįmušę 516 minučių iš eilės (įskaitant LFF ir Carlsberg taurių rungtynes)… Tikiu, kad greituoju laiku driokstelsim. Gerai būtų, kad tai įvyktų jau ateinantį savaitgalį.
Kitos varžybos, kaip mums paskutiniu metu tapo neįprasta, bus jau tik už savaitės, sekmadienį Bukiškių stadione, 12 valandą priimsime Prelegentus. Tikiu, kad jau bus pasibaigę visi papildomi reikaliukai, tikiu, kad bus daug žmonių aikštėje ir ant brofkės, tikiu, kad bus pastatyta pavėsinė, užkurta šašlykinė ane Čipsai, ane Gelmi? O ir prirašymą Kemas su Šaru gal pagaliau padarys? Žodžiu baliukas turbūt nusimato rimtas, gal ir gerai, kad laiką ankstyvą Bukiškėse turim ;)