Senjorai: 2 turai, 2 taškai, įvarčiai 2:2

Tuo tarpu kai SFL čempionatas ir Carlsberg taurė jau artėja į finišo tiesiąją, SFL organizuojamame Senjorų turnyre startavo ir mūsiškiai. Šiemet Senjorų lygoje norą dalyvauti pareiškė 12 komandų, varžybos vyksta LFF stadione, ketvirtadienio vakarais, per pusę aikštės, formatas yra 9 prieš 9, yra jungiamas apšvietimas, varžybų trukmė 55 minutės su trumpa pertraukėle, stadionas toks grynai fubolo, nėra bėgimo takų ir vaizdas atrodo išties neblogai. O ir turnyro dalyviai – solidžios komandėlės, turinčios savo sudėtyse daug, gerai Vilniaus futbole žinomų veidų, todėl ir kovos verda bekompromisės, bet tuo pačiu, jos yra korektiškos ir stebėti jas – vienas malonumas.

Lyginant su praėjusiu Senjorų čempionatu mūsų komandėlė kažkiek nukraujavo, kažkiek ir pasipildė. Vitkauskai pasirinko gimtuosius Trakus, ten pat žais ir ano klubo vadovų „prispaustas“ rezultatyviausias mūsų grakas Zenius, o pasistiprinome Šmigiu ir Paku (Raimundas Paknys). Įregistravome ir du jaunesnius žaidėjus (Aurimas ir Labas) negu leidžia turnyro formatas, bet nuostatų nepažeidėme, nes vartininkams tai negalioja. Buvo klaustukų ir dėl Burzdikėlio, rinkosi mūsų Egida kurią komandą pasirinkti – „gražią ar protingą“ :), ilgai rinkosi, laužėsi ir tik paskutinę akimirką nusprendė, kad Kruša šiai dienai jam priimtinesnis variantas. Ir tegu, mes gi visi žinome, kuri komanda yra teisinga. Kaip to įrodymas yra tai, kad likusi sudėtis išliko tokia pat, visi kiti seni vilkai noriai renkasi tiek pažaisti, tiek pabendrauti bei pabūti su chebra.

Pirmame ture teko gerai pažįstamas varžovas – ta pati Burzdikėlio Kruša. Rungtynės buvo apilygės, puikių progų turėjo abi komandos, turbūt dėsninga, kad sužaidėme lygiosiomis. Pirmi prasileidę įvartį, puolėme lyginti, tai pavyko padaryti Šmigiui, tas pats Šmigis ir Dainiukas turėjo dar po vieną tikrai gerą progą pasižymėti. Rungtynių pabaiga buvo sudėtinga, atakos ritosi tiek į vieną, tiek į kitą pusę ir nedaug trūko, kad kažkuri iš komandų būtų pasiekusi pergalę. Dalyviai: Labas, Šmigis, Igariokas, Dainiukas, Pakas, Remyga, Valensa, Koičis, Gytulis, Marius, Neerka, Ovkė. Ant brofkės buvo Egis, Nerka ir Zenga.

Peržvelgus kitas varžybas krito į akis triuškinama Delintros pergalė prieš LiCS (7:1), pas nugalėtojus surinkta išties nebloga komanda, galbūt ir liberalai neturėjo pagrindinės sudėties. Neprasprūdo pro akis ir komanda pavadinimu BFA – savo gretose turinti Igorį Moriną, pirmose rungtynėse jie užtikrintai nugalėjo taip pat neblogą Carlsberg komandą (3:1). MS Super nepaliko jokių vilčių Snorui (5:2), o “zarūboje“ tarp Trakų ir Snoro triumfavo bankininkai (3:2). Dar vienos rungtynės (Sala – Vingis) bus sužaistos kažkada ateityje, nes elektėniškiai per vėlai užsiregistravo šiam turnyrui.

Antrame ture mes susitikome, vėl gi, su gerai pažįstamais varžovais MS Super komanda. Lyginant su pirmu turu, aikštėje jau turėjome mažiau žmonių, keitimas tebuvo vienas. Aurimas, Igariokas, Serioga, Cica, Egis, Neerka, Ovkė, Koičis, Pakas, Dirma, žiūrovų vaidmenyje Labas ir Remyga. Futbolą žaidėme geriau negu varžovai, turėjome tikrai gerų progų, vieną iš mūsų smūgių nuo vartų linijos ištraukė ... Neerka :), pirmi įmušėme įvartį (galingu smūgiu Cica), tada kažkiek atsipalaidavome, žaidimas išsilygino, varžovai irgi pradėjo pavojingai atakuoti ir kurti momentus. Buvo pratrūkusios vienu momentu ir emocijos, bet gerai teisėjavęs teisėjas neleido joms išsirutulioti į kažką daugiau. Išligynamą įvartį jie mušė po mūsų klaidos, gynėjai užsižaidė su kamuoliu, pastarasis buvo prarastas ir varžovai nepaliko jokių šansų Aurimui. Laikas jau artėjo link pabaigos, puolėme vėl į ataką, varžovai atsakinėjo kontratakomis ir lygiai taip pat kaip pirmose varžybose su Kruša, galėjome ir įmušti ir prasileisti. Pavojingiausią momentą vis tik turėjome mes, bet Cicos gerą tikslų smūgį į apatinį vartų kampą ištraukė vartininkas. 1-1 - Lygiai toks pats rezultatas kaip ir pirmame ture, tik scenarijai buvo kitokie, pirmose varžybose teko lyginti mums, o antrose mūsų varžovams.

Peržvelgus antro turo kitus rezultatus į akis krito kiek netikėtas LiCS – BFA (3:2) rezultatas. Liberalai pirmoje rungtynių pusėje mušė du įvarčius ir atsitraukė į gynybą. Gynėsi ilgai ir patikimai, tačiau rungtynėms einant į pabaigą, BFA muša du įvarčius ir bando netgi išplėšti pergalę, bet prasileidę kontrataką lieka be taškų. Kažkiek nustebino Delintros vėl triuškinama pergalė (5:0) prieš Trakus, bet matyt, kad su Delintra nebus paprasta niekam. Kruša iškovojo pirmą pergalę čempionate, nugalėdama Vingį (4:1), o Fazės – Snoro ir Carlsberg – Salos komandų varžybos baigėsi tokiu pat rezultatu kaip sužaidėme mes 1:1.

Lentelėje įsitaisome septintoje vietoje, tikiu, kad čia tik laikinai, visas galimybes kilti aukštyn turime. Tą reikia ir padaryti artimiausiu laiku, kad ir sekančiose varžybose su Vingiu, kurios vyks ketvirtadienį 20:30. Ateikite palaikyti mūsų senolių ;)! O gal jau ir Piktas su Šalenele bus grįžę su lauktuvėm?