Užupis - Aktas 0:0

Vakar rinkomės į Grigiškių stadioną, žadėme su Užupio komanda. Pamatytas stadiono vaizdas nuliūdino, nežinau kiek čia susiję su tuo, kad viena futbolo draugija paėmė jį savo nuosavybėn, bet bent jau anksčiau žolė buvo kerpama ir kažkiek patvarkoma aikštės būklė. Dabar gi nei tas, nei tas nebedaroma. Todėl pirma mintis pamačius vaizdą bus nulinės lygiosios.
Labas – Dainiukas, Gelmis, Tadas, Pajuodis – Kemas, Svajka, Mindaugėlis, Virgis, Šmigis – Samas. Nuo brofkės Piktas, Čipsas, Romas. Ant brofkės Nerka su Joriu, Šalnelė, Ovkė. 
Kadangi aikštės būklė kamuolio palaikyti ant žemės neleido, tai abi komandos žaidė vienodai nepatrauklų akiai futbolą ale spirk kamuolį į priekį ir ten pabandyk užsikabinti. Na, gal mes labiau bandėme žaisti panašesnį žaidimą į futbolą negu varžovai, tačiau pavojingų momentų nesukūrėme daugiau už Užupį ir netgi sakyčiau jų progos buvo pavojingesnės. Nors iš kitos pusės, varžovai apsmūgiavo mūsų vartus iš visų pusių, tačiau į vartų plotą nė karto taip ir nepataikė, mes gi kelis kartus pajungėme į žaidimą ir jų vartininką, bet šis buvo vietoje ir atstovėjo be klaidų. Todėl lygiosios, manau, kad dėsningas rezultatas (galėjo būti tarkim 2:2 arba 3:3) ir nieko čia jau nepadarysi, nei džiaugtis, nei liūdėti pernelyg nereikia.
Mūsų italai (Piktas, Šalnelė), pagaliau paruošė užkandžių staliuką ir po varžybų visai smagiai pasibuvome. Ragavom itališko citrusinio kokio tais „marmalo“ tikrąja to žodžio prasme, kuris pasirodo puikiai skiedžiasi su lietuvišku šnapsu, buvo ir šprotų, džiuvėsių, semkų, snack‘sų ir alaus taipogi buvo, tai va taip ir pasistovėjome.
Dėkui varžovams už varžybas, jos buvo korektiškos, todėl nebuvo sunku švilpti ir teisėjams. Dar vienas kitas taškelis ir turėtumėt pasilikti šitame divizione.
Lentelėje du artimiausi mūsų kaimynai iš viršaus gavo, tai beliko niekingas taškelis tiek iki vienų, tiek iki kitų, iš kitos pusės, iš apačios jau į nugaras kvėpuoja visada prastai sezone startuojantys ir sėkmingai finišuojantys Navigatoriai.
Šios savaitės ketvitadienį mūsų veteranai juda LFF stadione, bus varžybos su Carlsberg komanda, tai, kas neturite susidėlioję jokių reikalų, atlėkite su alum pasėdėti ir palaikyti, varžybų pradžia 18:30. Šeštadienį turime Pliaterytę, tik kažin ar bus jau norinčių išbandyti naują mokyklos parketą? Na, o sekmadienį Bukiškyje 14:00 priimam sidabrinius ir, ko gero, dar į auksą bandančius užsikabinti Fakyrus. Jaučiu reikia už Žalgiriadą imti revanšą ;). Registruojamės per www.