LiCS - Aktas 2:4 arba istorija apie Samo pokerį ;)

Priešpaskutiniame SFL ture, dirbtinę LFF stadiono veją teko išbandyti ir mums. Nenuostabu, kad šį pasispardymą mums suorganizavo LiCS komanda, jau eilę metų garsėjanti savo katalinimu ant dirbtinės dangos. Tiek 7x7 formato varžybose Sportimoje, tiek ir ant didelės aikštės šios dienos varžovai visad įsimindavo tuo, kad puikiai judėdavo aikštėje ir gerai palaikydavo kamuolį. Žinant, kad šiandien mūsų sudėtis ir vėl neblizgėjo, plius pirmą kartą teko žengti and sintetikos, tai kažkiek neramino, bet į aikštę žengėm drąsiai ir tik su viena mintimi – laimėti. Labas prieš rungtynes leptelėjo, kad laimėsim 5:4, o rungtynių pirmam kėliniui įpusėjus, netgi pradėjo organizuoti tokį rezultatą.

Pradėjome taip: Labas – Dainiukas – Ovkė, Gelmis, Šmigis – Apkė, Petras, Mindė, Samas, Svajka – Čipsas. Nuo brofkės vienintėlis Piktas. Ka dir kaip jį norėjo Labas pastatyti į vartus, aikštėj jis vistik buvo reikalingesnis. Ant brofkės dar turėjome Nerką, Virgį, Aidelį, Zengą bei Neerką su atžalomis bei Arijų.

Pradėjome atsargiai, bet nuo pirmų minučių žaidimas kaip ir gerai klostėsi. Gavosi ir kamuolį palaikyti, ir tokiomis ilgomis pozicinėmis atakomis sugebėdavome priartėti prie varžovų vartų ir susikurti progas smūgiuoti. Tiesa, tą patį galima pasakyti ir apie varžovų atakas, jie lygiai taip pat gerai artėdavo ir prie mūsų vartų. Ilgai netrukus apsikeitėme pavojingais momentais, o po to ir įvarčiais po vartininkų klaidų. Iš pradžių Apkė atliko ilgą perdavimą iš dešinės, varžovų vartininkas išėjo pasiimti kamuolio, Samas buvo greitesnis ir galva įmuša įvartį 1:0. Bene po minutės, gal po dviejų, varžovai atsako išlyginamuoju įvarčiu – iš dešinės smūgiuotas kamuolys lekia į artimą kampą, Labas sugeba įsileisti jį į vartus :(. Po šio praleisto įvarčio, kažkiek išsiderina mūsų žaidmas ir bene 10-15 minučių varžovai atrodo geriau. Ginamės daugiau mažiau tvarkingai ir po truputį išlyginame žaidimą. Paskutinę kėlinio sekundę, vistik, varžovai sugeba rasti spragų mūsų gynyboje ir likęs vienas varžovas technišku smūgiu perkelia per Labą. Laimei, ir per vartus.

Per pertrauką pašnekam, kad nėr čia ko, reikia pridėti judėjime ir pabandyti įmušti. Tai panašiai taip ir gavosi. Sužaidus bene 10 minučių, Mindė kiša gerą kamuolį į tarpą tarp gynėjų ir ten buvęs Samas muša antrą įvartį 2:1. Tačiau situacija kartojasi, varžovai kažkiek suaktyvėja ir viena iš jų atakų kaire puse baigėsi geru skersu ant tolimo virpsto ir ten buvęs puolėjas lygina 2:2. Vėl riebiai nusikeikę pradėdam viską iš naujo. Ir kas svarbiausia, ilgai laukti nereikėjo, Apkė vėl daro golinį perdavimą, ten į jį atsiliepia ... vėl Samas! – kelis kartus pasispiria kamuolį po savim, taisosi tai ant kairės tai ant dešinės, išguldo visą varžovų gynybą, palaukia kol proga tampa išties ideali ir smeigia trečią! Čia pagalvojau, na negi iš tiesų bus 5:4? Nes futbolas tapo išties atviras progų turi abi komandos, vidurio aikštėje kamuolys nebeužsilaiko. Turime gerą progą įmuštį, kai varžovų vartininkas perlaiko kamuolį ilgiau nei 6 sekundės. Įžaistą baudos aikštelėje kamuolį Mindė smūgiuja sienai tarp ausų, bet į skersinį. Varžovai kelis kartus pramuša į Labą, įtampa auga, bet viską sutvarko Apkė. Jis vėl įkiša golinį perdavimą ir ten kur buvęs kur nebuvęs į jį atsiliepia.............. vėl Samas. Pirmu bandymu pataiko į vartininką, tačiau pakartotinai iš gana aštraus kampo muša tiksliai. Pokeris! Tada jau nesicackinam. Daug negalvodami ir per daug neskubėdami užmušinėjam žaidybinį laiką, susikuriam dar dvi geras progas, deja, bet numeris šešišimtaišešiasdešimtšeši jomis nepasinaudoja ir sustojame ties 4:2.

Smagi pergalė, kas nebuvo, tai skubu pranešti, kad vėl pasižaidėme savo malonumui, vėl pavyko iškovoti taškų, šį kartą visus tris. Gerai būtų kad keitimų turėtumėm keturis – penkis. Rezultatas didelis, bet žaidžiant ant dirbtinės dangos, ko gero, kitokio rezultato ir neverta tikėtis. Nepaisant to, rudeninės aikštės išties sunkios yra, ir šiandien žaisti buvo vienas malonumas. Ane, Samai ;)?

Dėkui varžovams už gerą kovą, o teisėjams už solidų teisėjavimą. Markovskis jau senokai ir bešvilpė mums, dabar gi, po ilgesnės pertraukos dar kartą įsitikinome, kad jo teisėjavimo lygis tikrai neblogas. Kaip beje, ir šiandien atidirbusių šoninių teisėjų.

Kitas savaitgalis laukia ilgas - net keturių dienų. Jis prasidės šeštadienį, o baigsis antradienį. Geniams jis prasideda nuo šeštadienio 12 valandos, kai Bukiškyje paskutiniame SFL ture priimsime Viesulo komandą. Tada einame į vietoje esančią pirtelę, o dar vėliau jau pagal situaciją ;). Todėl tikiuosi lankomumas jau bus geresnis, juolab kad ir prisirašyti keli žmonės turbūt pagaliau norės ;). O ir gimtadienius du geniai švęs, tai jus jau pasiskirtykit, kas varžybų metu, kas iš karto po varžybų, kas po to pirtelėje ir kas dar vėliau kažkur pagal situaciją ;). O mes jau kaip nors prisiderinsim :).

Na ir iš anksto noriu kažkaip mūsų supratingoms mergaitėms dėl kito savaitgalio kelis žinomo daininko - prelegento dainos žodžius brūkštelt dėl kito savaitgalio:

Ei, tu nepyk, aš negrįšiu - su draugais einu į futbolą
Ei, tik nereikia, nesakyk, kad mano meilė muilo burbulas
Ir mano paprastas gyvenimas,
Tavo nemiga ir nerimas
Mano naktiniai sugrįžimai, klaidos
Ne laiku išsklaido mūsų šilumą tylią
Bet bliamba, juk aš tave...