SFL (7x7) 1-2 turai - pirmi taškai. Visi šeši!

Po ilgesnės pertraukos vėl yra smagu paimti tušinuką ir brūkštelti kelis žodžius į geltonai-mėlyną eterį. Pasibaigus didžiąjam futbolui, turėjome mėnesio pertrauką, per kurią atšventėme FGBK sezono pabaigą (Aprašymo šį kartą iš renginio nebuvo, ilgai netrukus bus paviešintos nuotraukos o ir video keli siužetai tikrai bus įkomponuoti. Jau greitai ;)), Na o šiandien, dviemis rungtynėmis su Fakyrų ir Carlsberg komandomis pradėjome SFL organizuojamą 7x7 čempionatą po Sportimos stogu.

Į paskelbtą registraciją geniai žiūrėjo atsainiai, net patikrinus ryte, švietė 6 Taip, dar 3 užsibukino vietas ant brofkės. Nepaisant to, vaizdas Sportimoje maloniai nudžiugino, lankomumas buvo labai neblogas ir nuo pat pirmų minučių matėsi, kad dėl taškų mes šiandien tikrai pakovosim. Labas, Piktas, Tadas, Mindaugėlis, Dainiukas, Pajuodis, Mindė, Samas, Virgis, Šaras, Svajka, naujas veidas Marius, seni nauji veidai Aurimas bei Zykelis!!!, Romas, Dirma, Koichi, Brofkėje įsitaisė Apkė, Nerka, Zenga, Egis, Šmigis. Priskaičiavau 22 narius, galbūt ir praleidęs kažką būsiu.

Pirmos varžybos įvyko su gerais pažįstamais iš Fakyrų komandos, žinojome varžovų lygį atitinkamai ir pasiruošėme. Kovoti raginti nieko nereikėjo, žaidėme kibų futbolą ir neskaitant 5-7 minučių rungtynių viduryje, kai pradėjome žaisit nervingą futbolą ir buvome atidavę varžovams iniciatyvą, ko pasekoje pirmi ir prasileidome. O visumoje niekuom nenusileidome varžovams, susikūrėme išties nemažai momentų ir pelnytai įmušėme keturis įvarčius ir šventėme solidžią pergalę 4:1. Ne ką mažiau momentų susikūrė ir Fakyrai, tačiau kai kur jiems trūko tikslumo, o kai kur Labas sugerdavo smūgius į save. Pas mus įvarčius mušė Mindė-2, Samas – 1, Virgis-1, ypač svarbu buvo tai, kad prasileidę įvartį, sugebėjome bene per 5 minutes atsakyti dviem. Po to varžovai metėsi lyginti, o mes ilgai netrukus įmušėme dar du.

Po gerų darbinių rungtynių su Fakyrais, persikraustėme į kitą Sportimos ketvirtį, kur laukė Carlsberg komanda. Per pastaruosius keletą metų su šiais varžovais žaisti neteko, žinojome kad jie ką tik gavo septynis nuo Elstinos. Kažkiek nuramino mus ir greitai pasiektas įvartis. Žaidėme jau visiškai kitaip nei pirmose varžybose, ir už tą atipalaidavimą, kovingai nusiteikę aludariai mus ne kartą baudė. Laimei, visas rungtynes sugebėjome pirmauti vienu - dviem įvarčiais ir ledo ritulio varžybose nugalėjome rezultatu 6:5. Įvarčius mušė Mindė-2, Samas-2, Tadas ir Dainiukas po 1. Varžybos gavosi be gynybos, tiek mes, tiek varžovai turėjome apsčiai progų įmušti dar po tiek pat. Tačiau, kad ir kaip bandyčiau žiūrėti ne pro geltonus akinius į įvykius aikštėje, vistiek turiu pasakyti, kad buvome stipresni ir pelnytai nugalėjome. Pasikartosiu, vaizdą gadino tik mūsų pačių nesusikaupimas, ir tarpais netgi tingulys. 

Gerai, kad gerai baigėsi ir geros nuotaikos patraukėme į rūbinę. O ten tikrai turėjome ką švęsti. Mūsų du Mindaugai, vienas Mindaugėlis kitas Mindė, lygino abu gimtadienio reikalus, dvi dėžės alaus tokiam kiekiui genių buvo tinkamas kiekis, užteko jo dar ir važiavusiems į VPU pažiūrėti salės futbolo varžybų. Žodžiu, smagus sekmadienis šiandien gavosi, kad visi tokie būtų!

Na, ir pabaigai, keli postskriptumai:
1. Naujokėlis Marius futbolo fronte atrodė išties neblogai, kontraktas jam pasiūlytas ilgalaikis, o laikui bėgant pripratinsime jį ir prie genių gyvenimo būdo ;).
2. Didelis ačiū Sportimos ko gero valytojai??? O gal ir sargui už tai, kad paliktus rūbinėje rūbus su visais raktais ir pilna pinigine jie pasaugo iki tol kol atsiranda savininkas. Išties smagu sužinoti, kad net ir tol kol daiktai atsirado pas darbuotojus, niekas nepatikrino kišenių, įsitikinome kad net ir pas mumis įmanomi tokie dalykai, gal po truputį europėjam?
3. Na ir žinoma, šaltais žiemos savaitgaliais, nusiprausus duše, prieš einant į lauką, geriausia plaukus išsidžiovinti. Kad ir su fenu. Tai vat, kas pirmas įvedė tokią madą, tas, ko gero, turėtų kokį mėnesiuką ir pabūti budinčiu ant to reikalo, ane?

Na ir jau visai pabaigai, anonsas: kitą savaitę ketvirtadienį judame lauke dirbtinėje aikštelėje, šeštadienį Pliaterytės salėje, o sekmadienį trečias ir ketvirtas 7x7 turai. Registracija per www.