5-6 turai: lygiosios su Bekentu ir įveikti Navigatoriai

Praėjus savaitei po Naujų Metų sutikimo, pagaliau žengėme į aikštę ir oficialiose varžybose. Ir iš karto gavome Bekentą ir Navigatorius. Tiek vieni, tiek kiti visada pakiliai žaidžia tokio formato varžybose, todėl, kad lengva nebus, žinojome dar apšilinėjant. Beje, rinkomės sunkokai – Bekentas jau apšilinėjo, mes gi, dar tik rikiavome iš įvairių Sportimos galų ką tik atėjusiusius. Vienaip ar kitaip sudėtis mūsų pakankamai neblogai žiūrėjosi, truko gal tik salinių (tą patį galima pasakyt ir apie varžovų komplektaciją). Na ir paskutiniu metu atkritę Svajka, Šaras, nežinia kodėl iš Panevėžio nesugebėjęs grįžti Pajuodis, irgi žaidimą būtų sustiprinę.
Labas – Kemas, Ovkė, Marius, Mindaugėlis, Virgis, Tadas, Samas, Dirma, Apkė, Koici, Mindė, Aurimas, Gelmis. Brofkę mindė Piktas, Gytulis, Nerka, Čipsas, Zykelis, Andrius, Romas. Žodžiu medžiagos turėjome, tereikėjo iš tos medžiagos sulipdyti kokį tais rezultatą.
Pradėjome rungtynes geriau už Bekentą, kelis kartus į žaidimą teko jungtis varžovų vartininkui (kuris beje atstovėjo šiandien tikrai solidžiai, bent du kartus traukė kamuolius iš devyniukių), praėjus penkioms minutėms atsitiesė ir varžovai. Įsivyravo lygus, įtemptas grajus, momentų apsčiai turėjo abi komandos. Įmušėme pirmi (Virgis) ir pradėjome žaisti nuo gynybos, Bekentas pradėjo dažniau lankytis mūsų aikštės pusėje, mes kontratakavome, varžybos tikrai buvo geros ir žiūrovui negalėjo napatikti. Sužaidus apie pusvalandį varžovai vistik išlygino. Po sumaišties ties keliolikos metrų riba, bekentiškis buvo greitesnis ir špicu įdūrė kamuolį į kampą. Na o tada, kaip tose svarstyklėse, atakavo abi komandos, po neišnaudotų momentų už galvų teko griebtis ir vieniems, ir kitiems, kažkiek netgi priduso abi komandos, pradėjo klysti, buvo netgi atkarpų, kai komandos sugebėdavo paeiliui atsikirsti po porą kartų ir tie atsikirtimai galėjo brangiai kainuoti. Visą šitą reikalą nutraukė gerai atidirbusio teisėjo Jakubovskio švilpukas, teko paspausti varžovams ir sutikti, kad lygiosios 1-1 - dėsningas rezultatas. Na gal dėsningiau būtų buvę kokie 4-4.
Keletą minučių atsipūtę, jau žengėme sukovoti su techniškaisiais Navigatoriais. O čia jau buvo visai kitokio kalibro rungtynės. Realiai perdaug jėgų išeikvojome pirmose varžybose su Bekentu. Navigatoriai atrodė šviežesni, greitesni, pradėjo mušti kiekvienai progai pasitaikius. Mes gi tebuvome pirmų varžybų savo paties šešėlis. Sužaidus apie 10 minučių Samas užsidirba geltoną kortelę (visiškai pa delu, net nebuvo minčių ginčytis), tenka žaisti mažumoje, atsilaikyti sugebame tik keliasdešimt sekundžių. Iš toli smūgiuotas kamuolys pralekia tarp kelių žaidėjų ir suspurda vartų kampe, nurašome šį įvartį į Labo daržą (labai jau iš toli smūgiavo varžovas) ir pradedame žaisti nuo 0-1. Navigatoriai protingai atsitraukia ir laukia mūsų klaidų. Ir tų klaidų buvo ne viena ir ne dvi, tik mums suklydus, sekdavo greitos varžovų atakos ir smūgiai, smūgiai, smūgiai. Netgi sakyčiau, kad Navigatoriai smūgiavo daugiau nei Bekentas. Mums gi žaidimas nesiklijavo ir kai likus 7-8 minutėms iki pabaigos vis dar buvo 0-1, turbūt ne vienas tribūnose pagalvojo, kad nieko čia nebepešime. O tada pavyko kažkaip pralaužti varžovų centro gynybą, tan kažką Tadas su Samu susuko ir Samas lygina! O dar po kelių minučių varžovai grubiai griauna mūsiškį ir įgyjame kiekybinę persvarą. Kurią, beje, iš karto ir išnaudojame – Samas muša baudinį, kamuolys atšoka tadyčiui, šis iš pradžių sužaidžia sieną su Virgiu, o po to ir muša užtikrintai. 2:1 jau vedame ir telieka 3-4 minutės iki pabaigos. Ramiai užmarinuojame likusį laiką ir švenčiame galbūt nelabai pelnytą, bet vistik pergalę. Jau geriau taip laimėti, negu gražiai žaisti (kaip pvz su Taip komanda) ir gauti.
Va tokios pakilios nuotaikos patraukėme į rūbinę, kur iš gausybės gimtadienininininininkų reikalą šį kartą lygino Dirma. Įteikėme tradicinę dovaną - klubo tašę, Dirma užfundijo gerai, labai gerai atšaldyto Tuborgo, atsigaivinome ir ilgai neužsibuvę jau sėdėjome LEU (VPU) tribūnose kur mūsų saliniai – Penalty komanda kovojo su Bekentu. Ir nebetkaip sukovojo, o pasiekė gražią pergalę 3:1. Varžybos gavosi ne ką prastesnės nei Sportimoje, o žinant koks mobilus salės futbolas, sakyčiau netgi gražesnės.
Kitą savaitę SFL 7x7 varžybų neturėsime, judame tik šeštadienį Pliaterytėje. Pasiregistruokime per www, jeigu bus pakankamai norinčių tai gal ir pirtelę nulėksime?