Du pralaimėjimai

Vakar teko patirti du pralaimėjimus. Šių metų SFL 7x7 varžybose tokio “malonumo” dar nebuvome patyrę. Varžovas buvo rimtas, taip susidėliojo tvarkaraštis, kad teko žaisti du kartus su Elstinos komanda. Šito darinio užvadinimas komanda gal ir nelabai netinkamas, greičiau čia toks žiemos futbolo projektas siekiant pagaliau triumfuoti šiose pirmenybėse. Po kelių metų nesėkmingų bandymų užlipti ant aukščiausios pakylos, šiemet varžovai vėl pratęsė tradiciją rinkti pas save gerai futbolo pasaulyje žinomus žaidėjus iš kitų komandų. Žudys, Gruzdzinskas, Kontautas ženkliai sustiprino varžovų gynybą ir labai panašu, kad šiemet “kosmetologai” užsitikrins čempionų titulą gerokai anksčiau negu pasibaigs pirmenybes. Na ir tegu. Kažin ar labai jau būtų mums smagu nugalėti čempionate prisikvietus “legionierių”. Na o bet tačiau kiekvieno klubo yra sava vizija ir teisti kitų neturiu jokios teisės.
Mes susirinkome labai neblogai, kaip ir dera susirinkti prieš čempionato lyderius. Piktas, Labas, Kemas, Samas, Virgis, Mindaugėlis, Mindė, Svajka, Tadas, Dainius, Pajuodis, Apkė, Gelmis, Ovkė, Koichi. Ant brofkės Egis, Nerka, Dirma, Andrius, Neerka, Čipsas, Romas.
Pradėjome neblogai, kamuolį laikėme pas save, varžovai atsitraukė į savo pusę ir tvarkingai žaidė nuo gynybos. Pirmas 10 minučių abi komandos sužaidė be progų, kol galų gale iššovė Kemas. Segė į devynis taip, kad vartininkas nesugebėjo pakelti rankų. Įmušę įvartį, kažkiek nusileidome gynybon ir mes, varžovai pastebimai suaktyvėjo ir vienas po kito atsirado momentai prie mūsų vartų. Pradžioj Piktas dar tvarkėsi, bet vėliau subyrėjome. Norint sužaisti gerai prieš tokio kalibro varžovus, reikia sužaisti be klaidų. Mums, deja, nepavyko. Pirmose varžybose krito 4 įvarčiai iš
6 po mūsų elementarių klaidų, antrose vienas iš dviejų. Grįžtant prie pirmų varžybų, tai prasileidę du įvarčius dar sugebėjome atsitiesti, likus apie 10 minučių iki pabaigos, po Mindės smūgio tapo 2:2. Tačiau per likusias minutes įvarčiai krenta kaip ledo ritulyje 2:3, 2:4, sužiba viltis išlyginti po Samo 3:4, tačiau iš karto sekančioje atakoje tampa 3:5, o dar sekančioje 3:6…
Prieš antras varžybas akcentuojame, kad negalime leisti varžovams įsibėgėti, neleisti jiems įkirtinėti iš gilumos ir nedaryti tokių vaikiškų klaidų kaip pirmose varžybose. Tačiau, sužaidus kelias minutes ant 7 metrų skiriama bauda, kurią varžovai išnaudoja. Praleistas toks įvartis pakeičia varžovų taktiką, ir jie vėl pradeda žaisti nuo gynybos, palikdami mums kamuolio kontrolę. Deja, bet pro sutankintą varžovų gynybos liniją sunkiai rasdavome kelių momentams susikurti. Maža to, po klaidos gauname ir antrą. Atsakome keliais pavojingais išpuoliais, tačiau kartą varžovus gelbsti vartininkas, o kartą kamuolys atsimuša į virpstą. Varžovai kontratakuoja, turi kelis momentus įvarčiui pasiekti, bet viskas lekia pro šalį. Labas galima sakyti atstovi likusį laiką be darbo. Taip ir pabaigiam 0:2, tenka pripažinti kad neįveikėm varžovų gynybos, ji sudirbo kaip ir priklauso grožio salono atstovams – gražiai ir elegantiškai. Dar pasismagino kažkiek Mindė, bene tris kartus iškišęs klyną varžovams, bet už tai, gaila, taškų į lentelę neįsirašėme.
Kitą savaitgalį ruošiamės varžyboms su Fakyrų ir Carlsberg komandomis, registruojamės per www.