Svarbūs 6 taškai

Lygiai taip pat kaip ir pirmo rato varžybose su Fakyrų ir Carlsberg komandomis vėl iškovojome dvi pergales. Lengva nebuvo, teko „išsikrauti“ visiems sudalyvavusiems, teko ir pasinervuoti o ir su varžovais persimesti vienu kitu „mandagesniu“ žodžiu.
Atrodė, kad žmonių neturėsime didelio pertekliaus, bet prisijungus nesiregistravusiems Pajuodžiui, Zykeliui, Šniokai vaizdas ženkliai pagerėjo, plius paskutinę minutę pavyko išsikviesti bent jau varžyboms su Fakyrais du mūsų LEU jaunuolius – Svajką ir Marių, jie tikrai buvo reikalingi, abu puikiai sudalyvavo tiek gynybiniuose veiksmuose, o ir mušant įvarčius svariai prisidėjo. Iš karto po pirmų varžybų jie išvažiavo jau žaisti už universitetą ir su Carlsberg komanda teko žaisti dar mažesnėmis pajėgomis. Lygiai taip pat bandėm prisikviesti ir Šarą, bet anas - „mumuprofesorius“, taip ir nesugebėjo pasirodyti Sportimoje. Sudėtis atrodė taip: Labas (kaži kur buvo „mumumajoras“ Piktas???), Ovkė (C), Mindaugėlis, Tadytis, Mindė, Virgis, Svajka, Marius, Pajuodis, Zykus, Šnioka, Dirma, Koichi. Ant brofkės: Gelmis, Nerka, Čipsas, Romas, Gytulis.
Varžybos su Fakyrais prasidėjo apyligiai, abi komandos po kelis kartus pagrasino viena kitai pavojingais išpuoliais, o sužaidus apie 10 minučių mums pavyko pasižymėti. Varžovai suaktyvino žaidimą atakoje, mes kurį laiką žaidėme nuo gynybos, tačiau sužaidus pusę rungtynių fakyrai išlygina. O tada, apėmė toks savotiškas „dejavu“, lygiai taip pat, kaip ir pirmo rato varžybose, abi komandos daug atakavo, kūrė momentus, bet įvarčius mušėme tik mes. Prie 2:1 ir 3:1 varžovai dar bandė kabintis, bet po dar kelių praleistų įvarčių, į teigiamą rezultatą nebetikėjo ir jie. Neatsimenu chronologijos kas kada įmušė, bet pasižymėjo Ovkė, Pajuodis, Virgis, Svajka ir Zykus. Kaip kažkas leptelėjo, įvarčius pas mus mušė praktiškai vien Delfinai :).
Persikraustę į antrą Sportimos ketvirtį ruošėmės kovai su Carlsberg komanda. Varžovai po pergalės prieš Elstiną buvo geros nuotaikos ir laukė tikrai nelengva dvikova. Pradėjome užmigę, po kelių momentų prie mūsų vartų, Labas paleido “kakarinę”, deja užsivesti visdar nesugebėjome. Po eilinės Carlsbergo atakos tampa 0:1. Įjungiame aukštesnę pavarą, pradedame „lipti“, varžovai demonstratyviai marinuoja laiką. Kuo toliau tuo labiau, pradedame žaisti žaidimą bent kažkiek panašų į futbolą, atsiranda momentai ir netrukus lyginame. Ant tos bangos puolame pirmyn, bet viena iš retesnių varžovų kontratakų, pasibaigia smūgiu Labui tarp kojų ir tampa 1:2. Gerai, kad tuo metu jau buvome įsibėgėję, toliau buvome užgulę vartus, aludariai gi sustojo visai. Su tokiu laiko tempimu dar ko gero nebuvome susidūrę. Labas neiškentęs pasiūlo jiems eiti žaisti į veteranų turnyrą, po to kai kurioms varžovų personoms dar buvo pasiūlyta pasikeisti, jeigu žaisti nebenori. Nes iš tiesų toks įspūdis susidarė. Vienaip ar kitaip rezultatą išlyginame. Dar po kelių minučių jau laimime 3:2. O tada jau ir varžovai prisimena, kad jie irgi nori žaisti futbolą, pradeda kurtais bėgti, kątais daryti. Mes gi niekur nebeskubame, dėl to pasigirsta iš jų pusės matperemat žargonas, pykčiai, o likus kelioms minutėms teisėjas dar išvaro ir Tadytį, sakyčiau, visai žaidybinėje situacijoje. Pajutę variantą išlįsti varžovai metasi lyginti, bet tas likusias kelias minutes atstovime ir įsirašome nelengvus tris taškus. Įvarčius mušė Virgis, Mindė ir Tadas.
Kitą savaitgalį žaisime su Vilties ir Taip komandomis. Varžybų pradžia 15:30, registruojamės.