Bekentas įveiktas, o Navigatoriai šiai dienai - geresni...

Vėl turėjome sudėtingą sekmadienį. Tiek Bekentas, tiek Navigatoriai yra pagrindiniai mūsų konkurentai kovoje dėl medalių. Jeigu Bekentas turi prieš visus pranašumą (dvi varžybas rezerve), tai Navigatoriai ir yra būtent tie tiesioginiai oponentai dėl medalių. Nenurašau ir Fakyrų, kurie pagal prarastus taškus yra lygiai ten pat kur ir mes su Navigatoriais. Navigatoriai dar turi užantyje apeliaciją, kurios patenkinimas įrašytų jiems 3 taškus lentelėje. Žodžiu, kažkokius kozirius turi visi oponentai, mums gi, beliko sėkmingai sužaisti likusias varžybas su Kiemo-Širvėnos ir Krušos komandomis. Kovą dėl medalių savo kojose turėjome iki šio savaitgalio, per kurį reikėjo labai teigiamo rezultato. Jeigu principines varžybas su Bekentu pavyko laimėti, tai dar svarbesnes turnyrine prasme varžybas su Navigatoriais gavome, ir gavome ko gero, pagal visus parametrus. Perdaug jau mus emociškai išsunkė Bekentas, antrom varžybom daugelis jau nebeturėjo nei jėgų, o galbūt ir motyvacijos.
Nors ir buvo klausimų dėl registracijos, bet daug kam atidėjus savaitgalio reikalus, susirinkome išties neblogai, galbūt trūko Mariaus, Pajuodžio, traumuoto Tadyčio, trijų mūsų salinių - Dainiuko, Petro, Kemo (beje, Kazlų Rūda – Penalty.lt 2:6!), bet kiti susirinko drausmingai, net Juozas atlėkė iš Utenos, todėl sudėtis buvo pakankamai gera pakovoti dėl maksimalaus taškų skaičiaus šiandien. Labas, Ovkė, Svajka, Mindė, Šaras, Virgis, Juozas, Samas, Apkė, Gelmis, Romas, Koichi, Aurimas, Šnioka - aikštėje, Gytulis, Zenga, Šalnelė, Tadytis, Čipsas – ant brofkės.
„Lietuvos mėgėjų derbį“ pradėjome labai atsargiai, žiūrėjome ką pasiūlys oponentai. Tie gi, nuo pirmų minučių pradėjo kurti momentus prie mūsų vartų, bet tiek gynyba, tiek Labas žaidė tvarkingai ir galima sakyti pirmas 10 minučių „atstovėjome“ tiesiogine to žodžio prasme. Po to, po truputį įsižaidėme ir pradėjome grasinti varžovams ir mes. Vis dar drausmingai gynėmės, nors sakyčiau, kad ir varžovų atakos kažkiek pritilo, o ir mes gi, jau buvome pajautę žaidimą ir ilgai netrukus mušame įvartį. Po Juozo stipraus smūgio/perdavimo iš kairės ant tolimo virpsto, kur iki galo sužaidęs Apkė aplenkia varžovą ir vienu lietimu muša tiksliai. 1:0! Bekentas vėl perėmė iniciatyvą ir teko praktiškai aklai gintis. Gan ilgai tai darėme sėkmingai, bet vis tik, klystame gynyboje, sakyčiau lygioje vietoje, ir likęs varžovas smaigalyje špicu įdūria įvartį 1:1. Bet, labai greitai, po Mindės smūgio, Šaras kyšteli galvą ir vėl vedame. Bekentas metasi vėl lygint, mes gaudome ant kontros ir gana greitai pagauname, Mindė apžaidęs varžovą vienas prieš vieną padaro saugų mums rezultatą 3:1. Toliau vėl drausmingai atidirbinėjame gynyboje, kelis smūgius ištraukia Labas, bet vėl sakyčiau, klystame elementarioje situacijoje besiginant, Bekentas švelnina iki 2:3. O žaisti buvo likę dar geras 5 minutes. Laimei, po kelių minučių, visas varžybas pakiliai sužaidęs Juozas, iš savo firminės kairės muša į tolimą vartų kampą ir sudėlioja tose varžybose viską į vietas - 4:2 – pasiekta graži, drausminga ir darbinė pergalė!
Prieš varžybas su Navigatoriais akcentuojame, kad negalima žaisti su jais atviro futbolo, privalome žaisti atsargiai ir nuo gynybos. Pirmas 10-15 minučių laikomės plano ir viskas lyg ir gerai. Mindė muša į virpstą, Virgio smūgį traukia vartininkas. Vyrauja toks lyg ir mieguistas futbolas, mes nuo gynybos, ir varžovai nuo gynybos. Be jokių progų ir iki pirmos klaidos. Ir tą klaidą padarome mes, po kampinio seka stiprus žemas skersas kurį pramiegame, ir po kurio varžovas vienu lietimu muša tiksliai. Dar po penkių minučių vėl pramiegame gynyboje ir varžovai nedovanoja - 0:2. Po to už trukdymą išmušti kamuolį iš auto išvaromas Gelmis. Mažumoje gauname dar vieną ir varžybos galutinai sužlugdytos. Mažytę viltį dar įžiebia iš karto pelnytas Mindės įvartis, bet po kurio laiko varžovai daro 4:1 ir nieko nepešę galutinai kapituliuojame... Reziumuojant, tai varžovai nenustebino. Žaidė taip, kaip iš jų ir laukėme. Bėda buvo tik tame, kad patys prieš tokį jų futbolą nieko nesugebėjome padaryti, o ir įvarčius gavome tokius, kurių gauti neturėjome. Tiek gynyba, tiek Labas nesužaidė pakankamai gerai, kad po varžybų būtų pasiektas teigiamas rezultatas. Na ir pabaigai. Kas jau kas, o šių metų Navigatoriai, pasistiprinę vedančiais Tec žaidėjais yra visiškai kita komanda, nei buvo praeitais metais. Jie ir taip mokėjo žaisti tą 7x7 futbolą, o šiemet jų žaidimas vertas apdovanojimų. 
Realiai mes pralaimime kovą ne su tiesioginiais savo oponentais (su Bekentu 1:1 ir 4:2, su Navigatoriais 2:1 ir 1:4. su Fakyrais 4:1 ir 5:1), čia viskas gerai, blogai pas mus yra čia: su paskutine diviziono komanda Viltim 2:2 ir 1:1, prieš 7 Širvėnos žaidėjus 1:1, stipriai dominuojant pirmame rate prieš Taip komandą pralaimime 2:3. Va čia yra pagrindinė mūsų priežastis kodėl nepavyksta žengti ant pakylos. Reiškias toks mūsų yra lygis, ir apie geresnį rezultatą lentelėje galėsime galvoti tik tada, kai nustosime prarasti taškus su komandomis esančiomis apatinėje lentelės dalyje.
Kitą savaitgalį tik treniruojamės - šeštadienį Pliaterytėje, SFL varžybų nebus. Turime du jubilijatus kur dar reikalų gimtadienio nepalygino, delspinigiai kapsi po truputį... Egis, tai kiek žinau iš kalnų grižinėja, o vat kur dingęs jau archyviniu tampantis Aidelis, tai čia nežinau. Tu bent ant brofkės kada pasirodyk, jau esam pamiršę kaip tu ir atrodai... Tai vat, gal judu abudu kažkaip susikambinkit, susitarkit, gal norėsite kažką rimčiau negu po dėžutę alaus chebrai pasiūlyti, tarkime galėtumėm po treniruotės šeštadienį kur nors nueiti. Ir tas „kur nors“ galėtų tarkim būti ne valandai, bent jau dviems, kad ir atsigert chebrytė galėtų, o gal ir, tarkim, pasikaitinti... Čia tik pasiūlymas, jo įvykdyti nėra privaloma, bet mums tai labai smagu būtų... ;)