Kritome pusfinalyje...

Vėl tarp keturių geriausių :))))). Nežinau ar čia labai džiaugtis reikia ar liūdėt, bet yra kaip yra. Buvo šiandien pavyzdinių rungtynių, buvo ir kažkiek prastesnių, bet džiaugiuosi už susirinkusius. Sasyskos yra visi tie kurie neatėjo (Zykeli auklėk šeimyną taip kad į varžybas suspėtum, o ir Pajuodžio nepakišinėtum, Minde kelionės tavo ne į temą, Mindaugėli, telefoną kelk, Petrai jei rašai kad 70% kad būsi, tai bent ant tiek reikia juos ir vykdyt, Kemai susidėliok prioritetus, Dirma irgi mumu, prezidente buvo gera proga kątais palyginti... Piktai, jeigu nuo pusfinalio turėjai žengti į aikštę tai kur tu po velnių buvai?). Na gerai, ne piktai as čia. Kaip ten bebūtų, tokius turnyrus laimi gilesnės komandos, tokios kaip Navigatoriai, kurios turėjo bene dvi sudėtis varžyboms. Dėl to finale su Elstina jie atrodė šviežesni ir pelnytai nugalėjo.
Kas liečia mus, tai iki sočiai futbolo šiandien prisižaidė Labas, fartovas kapitonas Ovkė, bene geriausią sekmadienį 7x7 formate apturėjęs Dainiukas, mldc Svajka (kad susidėliojo darbus ir rado galimybių sujudėti aikštėje), kaip visada žiemos sezone gerai atrodantis Virgis (kad ir su brolio maike, bet žaidimas jo nuo to nenukentėjo (chebra gražinkit jam genio maikute su 7 numeriu, ji tikrai yra pas kažkurį iš mūsiškių)), kaip visad aštrusis Samas, kietasis Šaras, stirniukas Apkė ir geriausias atsarginis Romas. Nors šiandien buvo ta diena, kai prisižaidė visi iki soties, visi buvo naudingi ir netgi teigčiau kad tarpais sužaidėme aukščiau savo galimybių ribos. Šaunuoliai ir tie kurie buvo šiandien ant brofkės – visų pirma Čipsas – už lankomumą viso sezono metu, grajui vadovavęs Nerka, kimstelėjęs Tadytis, karts nuo karto pasirodantis Šalnelė, traumuotas Gelmis, 15-ai minučių pasirodęs Piktas (kaži kieno gimtadienis buvo šį kartą?)... Tokiom pajėgom šiandien sukovojome, ir tai padarėme ganėtinai sėkmingai.
1/16.
Pirmose varžybose su Reaktoriaus komanda, sužaidėme užtikrintai. Vistik komandų pajėgumai skyrėsi, mušėme tris įvarčius, visus labai panašius – įžaidėme iki smūgio į tuščius vartus. Varžovai į tai niekuom neatsakė, gynyba mūsų sužaidė labai tvarkingai ir Labas galima sakyt nuobodžiavo. Žodžiu 3:0, o tuo tarpu kituose ketvirčiuose krito ambicingoji Viltis ir futbolą mokantis žaisti Carlsbeg‘as. Krito ir Taip komanda nuo Elstinos, o tuo tarpu taurės laimėtojai Navigatoriai tik po baudinių serijos įveikė Omnitel komandą.
1/8.
Šias varžybas su Kiemo-Širvėnos komanda pavadinčiau gražiausiomis dienos varžybomis. Varžovų buvo bene dvigubai daugiau negu mūsų (visai kitaip nei būdavo per čempionato varžybas), sakyčiau, kad varžovai buvo labai rimtai nusiteikę pakovot dėl aukščiausių vietų, tačiau žaidimas buvo apyligis, tik kad sužaidus apie 15 minučių iš 25 švieslentė rodė 0:2. Tada tik prabudome - ilgai nesicackinęs su kamuoliu Samas iš kokių penkiolikos metrų padaro 1:2. po kelių minučių Dainiukas perėmęs kamuolį truktelėjo kelias dešimtis metrų, muša į tolimą – 2:2. Ir kol varžovai svarstė kaip čia taip jau lygu, bene Virgis muša trečią. Ir kai jau atrodė kad rezultatą išsaugosime, Kiemas (o gal Širvėna?) po Labo prieš save atmušto kamuolio lygina – 3:3. Likus bene 2 minutėms... Bet turbūt už visus prarastus taškus čempionate su šiais varžovais, fortūna nusišypso ir mums – Virgis po ilgo Labo išmetimo ranka, prieš varžovų vartus gerai pasiblokuoja kamuolį atrita jį Šarui ir šis muša pergalingą įvartį. Patekome tarp aštuonių komandų, tuo tarpu šiame etape krito favoritais laikyti futbolistai iš Bekento komandos. Prasileidę kuriozinį įvartį paskutinę rungtynių sekundę, jie nesugebėjo baudinių serijoje įveikti vartuose stovėjusio Kaušpado, o ir visos Fakyrų komandos.
1/4.
Varžybas su Krušos komanda pavadinčiau neišnaudotų progų varžybomis. Visai kaip čempionate varžovų vartininkas lyg magnetas traukė visus kamuolius į save (kažkodėl galvoju, kad šį kartą tai darė visai kitas vartininkas). Susikurtų momentų užtektų visam turnyrui. Gerai, kad bent du įvarčius sugebėjome įmušti, tai leido jaustis gana saugiai, nors kai varžovai rezultatą sušvelnino, galėjome ir prisižaisti… Kaip ten bebūtų pergalė 2:1 ir pusfinalyje laukė Elstina. Tuo tarpu Navigatoriai rezultatą su Peruno komanda išlygino tik rungtynėms artėjant į pabaigą, o po to ir vėl sėkmingai mušė baudinius.
1/2.
Stovintis Aktas prieš irgi stovinčią Elstiną. Nes bėgti jėgų nebuvo nei pas vieną komandą. Kažkiek pranašiau pagal susikurtus momentus atrodė Elstina, bene trys jų smūgiai galėjo pasibaigti įvarčiais, bet atstovėjome ir Samas netgi galėjo įmušti. Bet, pradžiai gauname po kampinio, po to po baudinio ir atrodė jau viskas - sulūžome. Bet ne, mūsų stirniukas Apkė tvarkingai pasistabdė kamuolį dešinėje ir gerai prisitaikęs šauna į tolimą. Atgyja viltys kažką nuveikti daugiau nei vėl pralaimėti Elstinai, netgi buvome surengę paskutinį šturmą, bet varžovai tvarkingai atstovėjo. Teisėjas Jugas švilpia varžybų pabaigą, mes pykstame, pagal mūsų įjungtą chronometrą sužaistos buvo nepilnos 23 minutės. Teisėjas gi tvirtino kad sužaidėm 25-ias… Situaciją gerai paaiškino vienas iš Elstinos žaidėjų: kai dagyvensit iki Jugo amžiaus laikas ir jums greičiau bėgs :). Tad neskubėkime gyventi! Na, šiaip ar taip, Elstina buvo vertesni žaist finale ir pelnytai jame žaidė. Tuo tarpu kitame psufinalyje Navigatoriai vėl po baudinių serijos nugalėjo Fakyrus..
Finalas.
Ten mūsų nebuvo, bet iš tos atkarpos ką mačiau, tai Navigatoriai buvo šviežesni ir pelnytai nugalėjo. Gal 4:0 ir per didelis rezultatas, tačiau būtent tiek ir buvo. O tuo tarpu mes uždarėme žiemos sezoną Katpėdėlėje (futbolą norintiems žiūrėti šios užeigos nerekomenduoju, buvo tiesiai šviesiai pasakyta kad futbolo rodyti neleidžia tinklo savininkai, kad juos kur!), smagiai pasisėdėjome o ir alaus po kažkiek maktėlėjome.
Porą savaičių dabar ilsimės, apart treniruočių Pliaterytėje šeštadieniais niekur daugiau nedalyvausime, o vėliau po truputį žengsime laukan. Žodžiu gydomės traumas, ilsimės ir dirbame ant taktikos.