Aktas - Trivartis 5:1

Vakar sužaidėme antras priešsezonines varžybas. Turėjome žaisti su Bekentu, bet likus kelioms dienoms iki varžybų išgirdome iš jų „mumu“ dėl prastų oro sąlygų. Gerai, kad bent ne išvakarėse. Pasiūlymą pažaisti draugiškai priėmė Trivarčio komanda. Rungtynių dieną oras visai sugedo ir nebūdingai balandžio mėnesiui visą dieną snigo. Snigo iki tokio lygio, kad Grigiškių aikštė iš purvo vonių pavirto į sniego areną, kurioje galima buvo susigalvoti padalyvauti ir kitokiose sporto rungtyse. Bet apsistojome ties futbolu, žaisti buvo tikrai smagu, sausa, švaru gal tik kiek sunkoka buvo lakstyti per toki storą sniego sluoksnį. Čia gavosi kaip gera fizinio pasirengimo treniruotė.
Pradėjome taip: Labas – Romas, Pajuodis, Marius, Gelmis – Virgis, Zykelis, Dainiukas, Svajka – Kostas, Čipsas. Nuo keitimo jungėsi Andrius ir Šmigis. Kad nešalti rotaciją vykdėme pakankamai tankią, todėl sušalo tik mūsų brofkė – Tadytis, Mindė ir Šnioka. Gerai, kad buvo stipriųjų lašų, arbatos o ir mašinoje teko pasėdėti.
Varžybos gavosi apyligės, momentų įmušti turėjo abi komandos, kažkur sužaidėme geriau, protingiau už varžovus ir pelnytai nugalėjome. Pradžia buvo mūsų, pirmi įmušėme kelis įvarčius (abu Dainiukas), vėliau varžovai žaidimą išlygino, kelis kartus paklibino ir Labą, bet kėliniui artėjant į pabaigą Virgis muša trečia ir užtikrintai pirmaujame 3:0. Antrame kėlinyje varžovai pabandė bent kažką atkrapštyti atgal, po vienos iš jų atakos, po rikošeto tapo 3:1. Tada žaidimas pasilygino vėl, abi komandos kūrė momentus, bet išpildyti juos mums sekėsi geriau. Iš pradžių Šmigis po varžovų vartininko klaidos muša ketvirtą, o rungtynėms einant link pabaigos Virgis pasigavęs kamuolį ore muša penktą įvartį gražuolį.
Konstatuoju, kad geras įvyko pajudėjimas, dėkui varžovams už korektišką kovą, tikiu, kad varžybos buvo naudingos abiems komandoms.
Kitą savaitę trečiadienį vėl judame Grigiškėse, varžovas dar neaiškus, o gal ir abipusį sužaisime jeigu surinktume pakankamai žaidėjų. Info bus vėliau. Na ir balandžio 14 dieną ruošiamės kelionei į Ukmergę, kur sudalyvausime 3 komandų turnyre (be mūsų dar bus Spartakas ir Fakyrai).
Na o šį savaitgalį švęsime Velykas, linkių tvirtų kiaušinių!