2012 sezono startas!

Pavasaris įpusėjo, Genių plunksnos daugiau mažiau pastiprintos po keleto draugiškų mačų. Pats laikas normaliam startui.
Šį sežoną startuojam su SFL taurės 1/32 etapu. Gaunam truputį pažįstamą varžovą - "Viesulo" komandą. Taip jau atsitiko, kad žiemą mūsų gretas papildė "Viesulo" kapitonas Kostas. Ir štai prieš pat varžybas įvyko graži ceremonija, kuomet Kostas perdavė savo kapitono regalijas naujajam įpėdiniui. Žmonės po visko kalbėjo, kad vyrai net ašarą išspaudė per šią ceremoniją. 
Registracija į varžybas nežadėjo nieko gero. Nieko gero trenerių korpusui, nes turėjom 22 registruotus žaidėjus ir virš 10 brofkinių. Ir visi geri, visi norintys, visi galintys....
Matyt padarysim paprasčiau - nevardinsim kas dalyvavo, nes iš principo galima sakyti, kad nedalyvaujančių beveik nebuvo:)
LFF stadionas puikus, nors truputį linoja, bet per apšilimą chebrytė smagiai raičiojo kamuoliuką.
Pradedam su tokia sudėtim - Labas - Pajuodis, Dainiukas, Svajka, Mindaugėlis - Petras, Mindoza, Marius Linkevičius, Aidelis - Samas, Kostas. Varžybos iš pat pradžių nebuvo didelės spartos, nors tikrai norėjosi. Atrodė, kad kamuolį valdom geriau, bet paskutinio paso taip ir nepavyksta padaryti. O ir varžovai nesnaudė, ir retsykiais pasinaudodavo mūsų gynybos pramiegojimais. Bet kažko labai akcentuoto tikrai neparodė. Įpusėjus keliniui įvyksta rotacijos saugų sudėty, nes visi sėdintys ant suolo tikrai spirga kaip nori į aikštę. O ir rezultatas 0-0 tikrai nedžiugina. Po keleto nenusisekusių atakų visgi mušam. Marius L kovoja ties 16m linija dėl aukšto kamuolio. numeta jį Juozui, o šis stumdomas varžovų atstovėjęs ant kojų sugeba pramušti. 1-0. Nuotaika kaip mat pasitaiso. Greitai einam ilsėtis ir pradedam antrą kėlinį. Antram kėliny abejonių manau neliko niekam - buvo klausimas tik kiek mušim. Ir tą sėkmingai padaro naujasis Kostas:) Sega du golus savo buvusiems kolegoms ir tiek žinių. Vieną golinį perdavimą padaro Apkė (beje jis jau prieš varžybas sakė, kad ši aikštė jam fartova). Antrąjį Kostas pasidaro pats. Keletą kartų varžovai bandė grasinti Labo vartams, bet tik grasino. O mes gi tikrai galėjom pridėti bent porą tai tikrai. Tačiau 3-0 baigiam. 
Visi įvarčiai darbiniai, įvykdyti puolimo grandies. Ši žinia gera:) Nes kam jie būtų reikalingi, jei gynėjams reiktų mušt bankes. 
Smagiausia tai, kad visi registruoti išėjo į aikštę, visai smagiai prasibėgo ir visi buvo vienodai verti pelnytos pergalės. 
Nors ir vienas, bet teisėjas Zigmas puikiai susitvarkė su žaidimu. Viena kita užfiksuota ar neužfiksuota nuošalė tikrai nebuvo esminė ir korektiškoms rungtynėms su mūsų viena geltona kortele neturėjo jokios įtakos rezultatui.
O ką mes randam drabužinėj... Sunku net suskaičiuoti visus Tadus Blindas - svieto lygintojus, atsiprašau, įvairių progų lygintojus - Andriukas, Egis (gimtadieniai), Petras (dukrytės gimimo proga). Virgis paderino kibinų, pridedam lygintojų "mišrainę" ir startas gavosi daugiau nei tobulas.
Su pergale, skanaus ir į sveikatą!!!!!

Gelmis

P.S. Vardan tos statistikos, pagal kurią pas mus sezono gale atsiranda įvairių reikalų, vistik brūkštelsiu apie sudalyvavusius.
Aikštėje: Labas, Pajuodis, Dainiukas, Svajka, Mindaugėlis, Petras, Mindoza, Marius L., Aidelis, Samas, Kostas, Juozas, Ovkė, Gelmis, Marius A., Romas, Andrius, Šnioka, Aurimas,  Apkė, Marko.
Brofkėje: Nerijus, Egis, Piktas, Zenga, Šmigis, Virgis, Gytulis su Pijum ir Paulium, Tadytis su Kristijonu, Gintas, Dirma. 
Viso 34, nors, tikėtina, kad kažką būsiu ir praleidęs.

Admin'as