Aktas - Tec 3:0

Su pirma pergale geniukai!
Neįprastai karštą (26 laipsniai! ant sintetinės aikštės tikiu, kad atrodė ir daugiau) balandžio popietę rinkomės į jau, ko gero, Vilniaus futbolo meka tapusį LFF stadioną, kur pirmame III lygos ture priėmėm sau ganėtinai neparankų varžovą – TEC komandą.
Išgyvename gana sudėtingą laikotarpį, kai turime bene 6-7 traumuotus, dar panašus kiekis sudalyvauti negalėjo dėl kitų priežaščių ir lyginant su taurės varžybomis susirinkome kur kas silpniau. Na o bet tačiau, džiugu už susirinkusius, kas viena koja, kas bent 15 minučių, visi sukovojome išties neblogai ir pelnytai nugalėjome.
Labas – Pajuodis, Andrius, Gelmis, Mindaugėlis – Dainiukas, Svajka, Marius, Juozas, Aidelis – Virgis. Vėliau į aikštę pasijungė Petras, Šmigis, Ovkė, Tadytis (sveikas sugrįžęs iš brofkės į aikštę!). Žaidimui tradiciškai vadovavo Nerijus. Dar turėjome Gintą, Petro, Tadyčio šeimynas, Juozo, Pajuodžio, Aidelio mergaites o ir kelis fanus bei fanę iš Bekento komandos irgi turėjome mūsų fanų sektoriuje.
Varžybos prasidėjo žvalgyba, geras 10 minučių niekas niekam nieko pasiūlyti negalėjo ir tampėmės praktiškai aikštės viduryje. Po to padarėme kelis išpuolius, po kurių sekė smūgiai iš toliau, bet tiesiai į varžovų vartininką. Kelis kartus varžovai pagavo mus nuošalėje, labai jau tvarkingai jie išeidinėjo iš gynybos. Dar buvo pavojingai pakeltas kampinis, po kurio, berods Marius galva smūgiavo kamuolį šalia vartų. O tada apturėjome kokių 10 minučių atkarpą, kai varžovai kažkiek buvo perėmę iniciatyvą kelis kartus smūgiavo į mūsų vartų plotą, kėlė kelis kampinius. Kažkiek atsirado nervingumo mūsų žaidime, bet kantriai kentėjome padrąsindami vienas kitą, prašydami susiimti, užsivesti. Ko gero labai svarbus ir savalaikis buvo mūsų įvartis. Labas išmušė kamuolį į varžovų aikštės pusę, kurią teciniai buvo išvalę kone iki pat vidurio, ir mūsų šios dienos greitaeigiai grakai Juozas ir Aidelis pasileido dviese prieš vieną varžovų gynėją. Ten ar tai jis tą perdavimą savam vartininkui padarė neužtikrintą, ar tai mūsiškiai pirmi sužaidė į kamuolį, bet gavosi taip kad mūsų abudu nurūko jau prieš vieną jų vartininką. Pastarasis dar bandė išmušinėti, kilo sumaištis, po kurios Juozas mušė į tuščius vartus ir 1:0! Po kokių 10 minučių jau turime baudą ant kokių 18 metrų tiesiai prieš vartus. Masyvi varžovų sienelė, į kurią atsistojo ir mūsiškis Marius. Svajka įsibėgėja muša, ne nemuša, palieka kamuolį Dainiukui, tuo apgaudamas vartininką, kuris metasi saugot tolimo kampo, ir tuo pasinaudojęs Dainiukas muša į vartininko kampą užtikrintai 2:0! Likusias 5-10 minučių ramiai kontroliuojame kamuolį, varžovai niekuom negali atsakyti į tai ir ramiai sulaukiame kėlinio pabaigos.
Kažkiek pailsėję, lygiai tokiu pačiu stiliumi pradedame ir antrą kėlinį. Ramiai raičiojame kamuolį, vis ieškodami priekyje žaidusių Virgio, Aidelio ir Juozo. Turime tų progų ne vieną ir ne dvi. Juozas du kartus išėjęs prieš vartus turi idealias progas įmušti, bet pirmu atveju traukia vartininkas, o antru smūgiuotas kamuolys lekia šalia vartų. Ilgai netrukus dedamas galutinis taškas šiose rungtynėse. Užsižaidęs varžovų vartininkas klysta ir Juozas perėmęs kamuolį muša į tuščius vartus 3:0! O toliau varžovai visiškai sustoja, apart vienintėlio jų smūgio iš toliau, kuris pralėkė šalia virpsto, daugiau nieko ir neatsimenu. Mes toliau laikome kamuolį, pakeliame kelis kampinius, paleidžiame kartą Aidelį pasitikrinti vienas prieš vieną su savo bendradarbiu iš LFF (jis gi ir vartininkas) tačiau, iš to epizodo išpešame tik kampinį. Na ir viskas, tempas sulėtėja, tokiam karštyje visi žaidę palieka išties daug jėgų, gerai kad turėjome keturis keitimus, bent po keliolika minčių gavo pailsėti beveik visi dalyvavę.
Dėkui varžovams už korektišką kovą, turbūt neišsišoksiu pernelyg, sakydamas, kad šiandien buvome vertesni pergalės. Sėkmės jums prasidedančiame sezone, skriauskit šiemet kitus varžovus. Mus jau praėjusiame sezone nuskriaudėt pakankamai ;)
Na o ką geniai? Geniai patraukė į Sakvą, kur išlenkė kas alaus, kas giros, pabendravo, aptarė varžybas, kažkiek nusistebėjo tuom, kad Spartakas neišsaugojo 3 įvarčių persvaros prieš Naujųjų Verkių komandą. Kas tie Verkiai sužinosime jau greitai, antrame ture būtent jie bus mūsų varžovai. Laiką sužinosime vėliau.
Apkritai, kita savaitė bus lengvesnė, po ilgo dviejų varžybų per savaitę maratono, ateinančią savaitę žaisime tik savaitgalį. Gydomės traumas, ilsimės, o jau vėliau sugalvosime kokį tais pajudėjimą ir viduryje savaitės. Iki ir dar kartą visus su gražia čempionato pradžia!