Aktas - Carlsberg 0:0

Šiandien po ilgesnės pertraukos pavyko iškovoti tik tašką. Norėjome turbūt visų trijų, bet savo pranašumo įrodyti aikštėje šiandien nepavyko. Ir nieko čia neatsitiko. Čempionatas laukia ilgas ir bus dar tų lygiųjų, o ir pralaimėjimų irgi bus. Pamirštam šitas varžybas ir ruošiamės varžyboms su Ozu, kurios įvyks jau poryt.
Pagal sudėtį šiandien atrodėme neblogai, tik, galbūt labiausiai šiandien pritrūko mūsų krašto saugų – Juozo ir Aidelio, o ir Samas šiandien tikrai buvo reikalingas. Nes būtent atakuojant ir pritrūkome greičio, sprogstamosios jėgos ir nestandartinių sprendimų. Žaidėme tokį bimbam akademišką futbolą, atakavome labai jau statiškai, sunki aikštė aplygino komandų pajėgumus ir visa tai susidėjo į nulines lygiąsias. Šiandien abiems komandoms buvo kur kas lengviau apsiginti, nei užpulti.
Labas – Dainiukas, Tadas, Mindaugėlis, Svajka – Petras, Mariukas, Mindė, Virgis, Marius – Kostas. Nuo keitimo jungėsi Ovkė, Apkė, Gelmis, Brofkė: Nerijus, Piktas, Zenga, Samas, Šmigis, Marko, Čipsas, Šnioka, Romas, Gytulis, Gintas, Pajuodis, Andžikas, Petro, Tadyčio šeimynos. Buvo ir daugiau mūsų ant brofkės, bet sudėtinga visus sužiūrėti :).
Rungtynės prasidėjo, mūsų atakomis, Carlsberg komanda žaidė nuo gynybos, žaidė lėtai ir kiekvienai progai pasitaikius marinavo laiką. Nuo pat pirmų minučių. Ilgai netrukus įsivėlėme į tokį patį futbolą ir mes. Lyg ir norėjome laimėti, lyg ir bandėme žaisti greičiau, lyg ir bandėme užlipti, bet... kažkur pasąmonėje, matyt kirbėjo mintis, laiko dar yra, kaip nors įmušime. O laikas bėgo ir įvarčio nebuvo. Net sudėtinga atgaminti tas mūsų progas. Nemažai skersavome, nemažai smūgiavome iš toliau, buvo ilgesnių atkarpų, kai prispausdavome varžovus prie jų vartų, bet nieko nepešdavome. Arba vartininkas būdavo vietoje, arba gynėjai priimdavo smūgius ant savęs, arba mušdavome pro šalį. Į perdavimus į tarpus puolėjai ir kraštiniai saugai nespėdavo, vartininkas jų būdavo greitesnis, arba likdavome nuošalėse. Iš principo panašus grajus ir vyravo visas varžybas, varžovai gi, apart vienintėlio smūgio pirmame kėlinyje, kai nuo 16 metrų smūgiuotą, kamuolį šiaip netaip atmušė Labas, ir kelių smūgių pro šalį po kontratakų antrame kėlinyje, nieko ypatingai pavojingesnio ir nesukūrė. Iš esmės mūsų gynėjai susitvarkė su varžovais išties neblogai. Lygiai taip pat ir saugai buvo geresni už varžovų saugus, O vat puolant, žaidėme per lėtai ir to pasekoje vyresnio amžiaus varžovų gynėjai su mumis suspėdavo. Todėl tokių progų kaip ale išėjimai vienas prieš vieną, arba tokių smūgių, kuriuos atmušti vartininkui būtų reikėję daug pastangų, tiesiog neturėjome. Žaidimo vadeles laikėme savo rankose, bet nieko taip ir nepešėme. Taip ir pabaigėme - be įvarčių, lyg ir buvome vertesni pergalės, bet tvarkingas Carlsberg komandos žaidimas gynyboje, paliko mus nieko nepešus. Nepadėjo ir tai, kad varžovai pirmą kėlinį atžaidė dešimtyje.
Dar kartą noriu pabrėžti, kad nieko tokio šiandien neatsitiko, tikrai nebus taip kad laimėsime visas rungtynes. Darbinės lygiosios, kuriomis varžovai turėtų būti labiau patenkinti, o ir mes sakyčiau, kad snapų neturėtumėm nukabinti. Viskas dar priešakyje.
Užtai ant brofkės šiandien buvo linksma, Apkelė lygino gimtadienio reikalus, Kostas prisirašė, o ir mūsų abu kūtvėlos - Čipsas ir Marko, iš kūtvėlų čempionato atvažiavo netuščiomis. Reziumuojant, aikštėje gal ir ne viskas mums pasiseka, bet ant brofkės visada būnam neblogam lygyje :).
Antradienį, 19 valandą, Bukiškio stadione žaidžiame su Ozo komanda. Laukia išties sudėtinga dvikova, juk kas per komanda yra Ozas visi puikiai žinome.