Aktas - Ozas 3:0

Su dar viena itin sudėtinga ir valinga pergale, geniukai!
Rezultatas galbūt ir neturėtų būti toks didelis, kokį rodo tablo, bet pergalė rezultatu 3:0 išties mus nudžiugino.
Labas – Dainiukas – Tadytis, Pajuodis, Mindaugėlis – Mindė – Juozas, Svajka, Marius, Aidelis – Kostas. Nuo keitimų jungėsi Gelmis, Virgis, Ovkė, Apkė, Zykelis, Šaras, Šnioka, Aurimas. Brofkė: Nerijus, Samas, Zenga, Piktas, Šalnelė, Marko, Kemas, Romas su vaikais, Gintas, Neerka su Jokūbu, Šniokos ir Juozo mergaitės, žodžiu, daug ir vėl mūsų buvo ir tas labai džiugina.
Varžovai atrodė kur kas kukliau, žaidė be keitimų, o ir ant brofkės tebuvo keli palaikantys. Bet vėliava jų buvo, ir tas atributas yra visiškai tinkamas Bukiškio stadiono kalneliui. Iš aikštės žiūrisi gan neblogai, galėtumėm ir mes tokį variantą išsiskleisti kiekvienose varžybose.
Rungtynių pradžia buvo mūsų, varžovai atidavė mums iniciatyvą, pasitikinėjo tik nuo savo aikštės pusės ir mes nuo pirmų minučių pabandėme tuo pasinaudoti. Pabandėme spustelti ir Ozo gynėjus, kamuolį jie kartas nuo karto perlaikydavo, bandėm pagauti juos darant klaidas, kartais pavykdavo, kartais nelabai, bet iš esmės nervingumas gynėjų veiksmuose kartais atsirasdavo. Ilgai netrukus, susikūrėme kelias pusproges, kurios kiek sėkmingiau išnaudojant paskutinius perdavimus, arba kiek tiksliau mušant baigiamuosius smūgius galėjome pridaryti ir rimtesnių bėdų Ozui. Ozas palaipsniui atsitiesia ir irgi pradeda grasinti smūgiais iš toliau, ir aukštais perdavimais į baudos aikštelę. Po vieno jų kampinio, neužtikrintai sužaidus Labui, pakartotinis smūgis galėjo pasibaigti įvarčiu, tačiau labai jau netaikliai varžovai jį išpildė. Savalaikis buvo mūsų pirmasis įvartis, kai Mindaugėlis perima savo krašte dešinėje kamuolį, iš aikštės vidurio daro perdavimą Juozui, šis palikęs savo oponentą už nugaros, prasimeta kamuolį į baudos aikštelę ir muša užtikrintai! 1:0 Ir visi lengviau atsikvėpiame. Varžovai pastebimai suaktyvėja po šio įvarčio ir žaidimas išsilygina, o tarpais ir buvo juntama varžovų persvara. Gerai, kad smūgiai jų būdavo arba pro šalį, arba į Labą. Atsakėme ir mes keliais išpuoliais, ypač neblogą progą turėjo Kostas, kai šokinėjantį kamuolį paleido vartininkui už nugaros, o kartu iš virš skesinio. Iš esmės žaidimas tai abiejų komandų buvo panašus, per daug nesicackinant gynyboje sekdavo perdavimas į varžovų aikštės pusę, o ten jau buvo bandoma užsikabinti. Jeigu buvo standartas viduryje aikštės, tai irgi buvo keliami kamuoliai į baudos aikštelę ir ieškoma laimės ten.
Antro kėlinio pradžią pramiegojome, ir vos nebuvome nubausti, iš geros pozicijos – kokių 6-7 metrų, varžovų smūgiuotas kamuolys skrieja šalia virpsto. Po to lyg susitvarkome, daugiau tokių pavojingų momentų prie mūsų vartų nebuvo, gal tik įpusėjus kėliniui reiktų pažymėti varžovų išpuolį palei galinę liniją iš dešinės, po to sekusį perdavimą šiek tiek atgal ir smūgį, kurį Gelmis priėmė ant savęs. Toliau vėl sekė abiejų komandų „gruzinimai“ toliau nuo savų vartų, be jokių skrupulų nešdavome kamuolius į priekį, sekė abiejų komandų daug aukštų perdavimų į baudos aikšteles. Natūralu, kad Ozas turėjo šiokią tokią persvarą, lyginti reikėjo jiems, tačiau buvo ir kita medalio pusė, dėka mūsų didelio kiekio keitimų, išsaugojome daugiau jėgų ir artėjant rungtynėms link pabaigos, sugebėjome pakreipti rungtynes sau naudinga linkme. Vėl Mindaugėlis, drąsiai sužaidžia atakuojant, prie savęs sutraukia du varžovus, tada perduoda kamuolį palei 16 metrų liniją Juozui, šis susistabdo, pagalvoja į kurį kampą mušt, tada prisitaiko ir tik tada smūgiuoja (paliktas vienas, bent tris sekundes laiko tikrai turėjo visiems šiems veiksmams), ir svarbiausiai smūgiuoja taikliai – 2:0. Dar po kelių minučių jau Apkė pabėga nuo savo oponentų dešinėje ir tampa 3:0. Pergale jau neabejojame, ramiai sužaidžiame likusį laiką. Nebepersistengia jau ir varžovai.
Apksritai tai varžovus belieka pagirti už tokias varžybas, su esamais resursais sužaidė išties geras rungtynes ir teko nemažai padirbėti, kad išplėštumėm pergalę. O ir šiaip šios varžybos su Ozu buvo vienos iš tų, kur apsiėjome be raudonų kortelių, be didesnių kalbų (tarpais jų buvo, bet palyginus ne tiek daug, kaip anksčiau). Kietos (bet ne grubios) kovingos varžybos, kuriose šiandien nugalėjome mes. Sėkmės jums ateinančiose kovose ir gerinkit lankomumą.
Pas mumis gi, šiandien žibėjo Mindaugėlis (du goliniai perdavimai ir be priekaištų gynyboje), Gelmis (bene geriausios jo varžybos šiame sezone), Juozas (du įvarčiai) ir labai neblogą pirmą kėlinį sužaidęs Svajka. Pastebimas buvo Zykus, daug juodo gynybinio darbo atliko Mindė, Pajuodis ir Dainiukas. O ir visi kiti šiandien sužaidė į pliusą, atidavė daug jėgų ir tokios darbinės pergalės suteikia išties neblogas emocijas!
Tvarkingai suteisėjavo šiandien ir teisėjai, dėl tam tikrų momentų kelis kartus apeliavome mes, kelis kartus varžovai, bet varžybos buvo suvaldytos visu šimtu procentų.
Anonsas. Sekmadienį varžybomis su Plikių Klarksonu-Sakuona atidarome dar vieną varžybų frontą – šį kartą dalyvaujame LFF taurės pirmame etape. Dėkui Legiono komandai už geranoriškumą, jie be jokių dvejonių sutiko nekelti šitas varžybas į birželio pabaigą. Varžybos vyks Klaipėdos futbolo mokyklos dirbtinės dangos aikštėje (Paryžiaus Komunos 16a), 16 valandą, visus vilniečius būsiančius prie jūros kviečiame palaikyti mūsų komandą. Jau nekalbu apie Sobutėlį ir Prūsą, mūsų Klaipėdos padalinys jau turbūt užsakinėja kažką panašaus į banketą ;).