Kelionė į Prahą

Šiandien, trečiadienio pavakary (išlydėtuvės 17 valandą, visi norintys kviečiami prisijungti), nuo spaudos rūmų genių būrys pajuda į labai smagią ir teisingą kelionę - važiuojame į kasmetinį futbolo turnyrą Pragues Barrel, kuriame jau berods 6 metai iš eilės dalyvaujame, ir tai darome ganėtinai sėkmingai.
Į kelionę šiemet išvažiuoja 13 narių (Egis, Nerijus, Samas, Zenga, Tadytis, Kostas, Dainiukas, Šmigis, Gelmis, Čipsas, Igariokas, Marius ir Rolandas), važiuosime dviem busais, stabtelsime pradžioje kažkur Lenkijos karčemoje pažiūrėti vokiečių – olandų varžybas, o vėliau yra suplanuota nakvynė už Varšuvos, Ketvirtadienio vakarą planuojame pasiekti Prahą, o jau penktadienį žengsime į aikštę.
Turnyre šiemet dalyvaus 44 komandos, suskirstytos į 11 grupių, iš kurių grupių nugalėtojai ir geriausios penkios antros vietos pateks į aštuntfinalį. Varžybų formatas 7x7, 2 kėliniai po 20 minučių. Grupės varžybos bus sužaistos penktadienį, patekome į D grupę, kurioje be mūsų žais Baltarusijos „Varteks“ (14 val.) ir dvi komandos iš Italijos „Esso Club Augusta“ (12 val.) ir „WLS“ (10 val.). Atkrintamosios varžybos bus žaidžiamos šeštadienį.
Plačiau apie tai: http://praguesbarrel.eu/
Sekmadienį apie pietus, vienas busas pajudės link Lietuvos, kitas gi, važiuos į Poznanę, kur stebėsime italų - airių varžybas.
Tai toks būtų mūsų planas, o apie visus kelionės įspūdžius, dalyviai papasakos live formatu, lauksime naujienų ir mūsų puslapyje pabandysime tuos įspūdžius perteikti.