Aktas - Kiemas 4:0

Pirmąjį liepos sekmadienį susirinkome Bukiškyje, kur to vakaro varžovas buvo FK Kiemas. Mūsų namų stadionas pasitiko mus savotiškai - aikštės viduryje buvo matyti karosams veisti tinkantys vandens telkiniai, debesys keitė savo spalvas taip neleisdami suprasti kas vyks po keliolikos minučių, o ir karštis buvo kažkoks karštas.

Rungtynės pradėjome tokia sudėtimi: Labas – Mindaugėlis, Romas, Dainiukas, Pajuodis – Apkė, Petras, Mindė, Marius A., Virgis – Samas. Vėliau į žaidimą sėkmingai įsitraukė Juozas, Kostas, Ovkė, Gelmis, Andrius, Zykelis, Šmigis. Brofkėje linksminosi ir patarimus žarstė Nerijus, Piktas, gerb. Marius Vėbra, Egis, Tadytis, Dambrauskas vyresnysis, Šalnelė, Čipsas, Samo giminės, Petro ir Ovkės šeimynos, Juozo ir Apkės kambariokės bei vienintelis tą vakarą Bukiškių ultrinis su žalia dvyrka.

Rungtynės prasidėjo pakankamai didele sparta, buvo daug bėgimo, vyriškos kovos, griūvimų, purvo dantyse ir aštrių perdavimų, o po vieno tokio paso iš kairės Virgis vienu lietimu muša tiksliai, 1:0 (antras pagal greitumą mūsų įvartis šiame sezone, 9min.). Po įvarčio šiek tiek krenta mūsų tempas, bet situaciją kontroliuojame. Ant brofkės pasigirsta kalbos, kad tas 1:0 slidus reikalas, todėl geniai nenorėdami kelti įtampos prieš EURO2012 finalą ir taip jautriam italų fanui Zengelei surengia greitą ataką, Apkė skersuoja į baudos aikštelę įkertančiam Kostui, deja kamuolys pastarojo nepasiekia, bet tada seka dar vienas deja, šį kart skirtas Kiemo komandai - kamuolys pataiko į gynėją ir pakeitęs kryptį atsiduria vartuose, 2:0 (rezultatas 1 kėlinyje daugiau nesikeičia).

Antrame kėlinyje pasirodo lietus, lijo vietomis neprastai, bet iki galo įsilyti lietus greičiausiai pabūgsta dėl nuo mūsų brofkės girdimo skardaus balso ir Jack‘io kumščio. Baiginėjasi rašalas, todėl dabar bus rašoma konkrečiai. 57min. Virgis muša savo antrą (tokiu pat stiliumi kaip ir pirmą), 3:0. Tada, 70min. Kostas išnaudoja vieną iš savo šansų ir dabar jau 4:0.

Dar šiek tiek gal kiek padrikų, bet įsimintinų momentų iš šių varžybų. Momentų turėjome tikrai nemažai, tiek iš greitų atakų, tiek iš pozicinio žaidimo, gynyba sudirbo tiksliai (praleista 0 įvarčių), nors kelis kartus tas nulis liko tik po Labo šuolių. Buvo ir labai gražių epizodų, Marius ir Juozas keletą kartų gražiai susitvarkė su varžovų gynejais, man patiko. Iš esmės Kiemo žaidimas buvo neblogas, jų saugų linija atrodė tikrai gerai, skirstė tikslius ir apgalvotus perdavimus, tik va puolime nelabai buvo kam jų priiminėti. Abi komandos pamatė prieš save geltonas korteles (Aktas – 1, Kiemas – 2) ir manau jos buvo pelnytos. Bloga naujiena, kad ko gero Samas ims biuletenį kitoms varžyboms, traumelė.
Suskambėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam antro kėlinio pabaigą prasidėjo trečias kėlinys, kuriame jubiliejaus proga sveikinome žemaitį Tadą ir vaišinomės ano atvežtomis vaišėmis. Pasinaudodamas proga, visų genių vardu linkiu kol kas dar nesiekti etato brofkėje ir kuo greičiau sugrižti į aikštelę (iš tikro tai čia brofkės prašymas, jie juk irgi nori pailsėti...).

Atsikvėpėm ir gana, kitos varžybos jau šį antradienį (2012-07-03) 19:00 val. LFF stadione. Varžovas – grėsmingas TAIP riešutėlis.

p.s. sveikinimai Simui Civilkai su Ispanijos pergale, kuris nepabūgo stoti į mikrodvikovą su Zenga ir rėžė jam tiesiai į akis įvardindamas būsimus čempionus!

Unknown artist