Aktas - Taip 0:0

Atkaklios ir ištvermės daug pareikalavusios rungtynės su vienais iš turnyro lyderių TAIP baigėsi taikiai. 0-0. Neįprastas rezultatas sakyčiau, nes visos komandos jau yra pamėgę "taškytis įvarčiais" į visas puses. Įvarčių fėja šiandien tikrai nedalyvavo aikštelėje. Ir šiuo rezultatu matyt labiausiai patenkinti artimiausi mūsų persekiotojai turnyrinėje lentelėje.
Įvarčių galėjo būti, ir ne vienas. Tačiau abu vartininkai pasistengė išsaugoti vartus sausus. O puolėjai irgi nepernelyg drįso priešintis vartininkų pastangoms.
Startas - Labas, Dainiukas, Gelmis, Mindaugelis, Andrius - Pajuodis, Šaras, Marius A, Juozas, Virgis - Kostas.
Suolelis - Owke, Apkė, Šnioka, Piktas.
Brofkė - Nerka, Samas, Šalna, Zenga, Virgio brolis, Juozo ir Kosto damos, Tadytis su kiškučiu.
Nors ir LFF aikštė, kurioje mes jaučiamės kaip namie, bet šį kartą žaidimas nesigavo labai sklandus. Sastavą turėjom tokį, kokį turėjom. Gal ir pritrūkom šviežumo tam tikrais momentais ir leidom žaisti varžovams arčiau mūsų vartų. Aišku labai trūko vidurio saugelių, kurie būtų palaikę ilgiau kamuolį. Dabar gi, daug netikslių pasų, ilgų perdavimų į priekį, nemažai praradimų. Ko pasekoje dažnai per vidurį leisdavom prasivaryti varžovams, ir grąsinti mūsų vartams. Porą momentų buvo ir vienas prieš vieną prieš Labą. Priskirsim Labą šios dienos herojams. Jei gynyba sušlubuodavo, tačiau Labo įveikt nesgava varžovams. Geras požymis, kad negavom nei greito įvarčio, nei lėto, nei nė vieno įvarčio. Negeras dalykas, kad neišnaudojom progų, kurių tikrai buvo. Ir Juozas galėjo porą kartų galėjo patikrint iš toliau vartus, ir Kostas išmaudė pirmam kėliny kelis gynėjus, neužbaigė atakos. Antram Virgelis jau galėjo uždarinėti skersą vienu lietimu, bet atidavė pasą Ambotui, kuris pramušė virš vartų.
Nesam jautrūs teisėjams ir jų sprendimams, ar man, ir ne tik man pasirodė, bet ar šiandien keletą momentų Zigmas pašvilpė ne mūsų naudai? Iš esmės, tokių lygiaverčių varžovų dvikovoje galutiniu rezultatu neturim būti nepatenkinti.

Dabar susikaupiam, maratonas tęsiasi - penktadienį LFF taurė su jau pažįstamais varžovais iš Klaipėdos Jambo, sekmadienį III lyga su Užupiu.

Well known artist:)