Užupis - Aktas 0:5

Vienintėlį šių metų ilgąjį savaigalį rinkomės į Grigiškių stadioną. Laukė mūsų paskutinė pirmo rato dvikova su Užupio komanda. Varžovas puikiai pažįstamas, garsėjantis drausmingu žaidimu gynyboje bei mokantis aštriai kontratakuoti.
Rinkomės sudėtingai, prie tokio tvyrančio karščio (mašinos termometras rodė 32C) du keitimai buvo ženkliai per mažai, iš kitos pusės, varžovai rungtyniavo apskritai be keitimų.
Po taip gerai susiklosčiusio pirmo rato, labai norėjosi tokia pat aukšta nata jį ir pabaigti. Tačiau buvo labai daug klausimų prieš šias rungtynes, visų pirma, neturėjome 4 mums svarbių žaidėjų puolant, tiek abu kraštai (Juozas, Aidelis), tiek abu puolėjai (Samas, Kostas) žengti į aikštę šiandien negalėjo, gerai, kad buvo Virgis, Zykelis, o ir visi trys vidurio saugai (Mindė, Amba, Petras), taip pat Kemas atidavė išties daug jėgų. Visų antra buvo labai didelis karštis, labai sunku buvo prisiversti bėgti, tempas šiandien tikrai nebuvo didelis.
Labas – Romas – Andrius, Dainiukas, Ovkė – Virgis, Mindė, Petras, Amba, Apkė – Zykelis. Nuo keitimo Šmigis ir Kemas. Bofkė: Nerijus, Samas, Andžikas, Zenga, Čipsas, Šmigio, Dainiuko, Ovkės šeimynos ir po varžybų pasirodęs Tadytis su šeimyna. Buvo ir didelis mėgėjų futbolo fanatas – Batia.
Varžybos prasidėjo itin vangiai, kadangi judėjimas buvo prastas, progų priekyje susikurti ilgą laiką nesisekė. Trynėm kamuolį aikštės viduryje, tačiau, vos tik artėdavom prie Užupio vartų arba atsikirsdavom, arba teisėjai fiksuodavo nuošalę. Buvo keli blyksniai, kai suspurdėdavom, iš karto kildavo pavojus prie jų vartų. Kartą varžovus gelbėjo vartininkas, kelis kartus smūgiavome virš vartų. Varžovai atsakė dviem išpuoliais, pirmas pasibaigė smūgiu irgi virš vartų, antrą sugavo Labas. Per pertrauką kalbėjome, kad reikia dadėti. Visų pirmą greityje, visų antrą kalbėjome, kad pastebimai trūksta smūgių iš toliau. Varžybos buvo iš tokių, kur vyksta iki pirmo įvarčio. Tą pirmą įvartį įmušėme mes. Mindė galingu smūgiu iš 20 metrų pasiuntė kamuolį tiesiai į devynis. O kai po keliolikos minučių Amba rezultatą padvigubino, klausimų nebeliko. Tiesiog sutraiškėme pavargusią Užupio gynybą. Prie daugelio neišnaudotų progų sugebėjome įmušti dar tris įvarčius (Amba, Šmigis, Ovkė) ir iškovojome solidžią persvarą 5:0!
Po varžybų patraukėme pasibūti į Focus picą, kur išlenkėme po bokalą kitą alaus ir puikios nuotaikos išsiskirstėme.
Kitą savaitgalį dalyvaujame Žalgiriadoje, kuri vyks Marijampolėje. Tada bus pertrauka, kurios metu, turėsime Vilkokšnį ir baidares. Laukiam verdikto iš LFF dėl mūsų nesužaistų varžybų su Jambo komanda. Jeigu bus liepta peržaisti, kažkada dar rinksimės į šias varžybas. Jeigu pakliūsim į kitą etapą automatiškai, tai pirmos oficialios varžybos bus SFL taurės aštuntfinalis su Carlsberg komanda. Na ir iki tol sužaisime vienas-kitas draugiškas varžybas.
Na ir visai pabaigai, tai norėčiau visiems padėkoti už labai neprastą pirmą sezono dalį. Kartelę užkėlėme aukštai, ar pavyks ją išlaikyti, parodys ruduo. Jeigu rinksimės ir dalyvausime taip kaip iki šiol, manau viskas su mumis bus gerai! Iki!