Tec - Aktas 2:3

2 ratas, 1 turas.
TEC - AKTAS 2:3
Antras ratas prasideda. Geniai jį pradeda ir laimi.
Aktas ale svečiuojasi Bukiškyje pas TEC.
Sekmadienio vakaras pasisekė kaip ir priderėjo. Galinga sudėtis, galinga brofkė, tik plot rankutėm beliko.
Startinė sudėtis – Labas- Romas, Pajuodžius, Ovkelė, Mindaugėlis – Petručio, Mindoza, Amba, Virgasas – Samulis.
Nuo suolelio pakilo – Zykelis, Dirma, Apkelevičius, Šmiginjo, Svajkelevičius ir Eima. Sauliukas nedrįso.
Brofkė – Tadytis ir Co, Petručio Co, Svajkelės dama, Gelmutis, Čipsulis ir Co.
Kapelai diriguoja – Nerutis.
Varžybos prasidėjo dideliu tempu, gražiu žaidimu viduryje aikštės, pasai vienu dviem lietimais leido nuo pirmų minučių valdyti žaidimą ir realiai grasinti varžovų vartams.
Ilgai laukt nereikėjo – Virgelis po eilinės mūsų atakos griaunamas baudos aikštelėje. 11m stoja mušti Mindoza. Bet deja deja.... Tenka atsidusti... Vartininkėlis ištraukia smūgį.
Ir čia pasirodo tik pradžia. Varžybas galima pavadinti virtine 11m baudinių varžybomis. Dar trys baudiniai vėliau bus paskiriami vien tik į mūsų vartus.
Tempas toks pat, žaidimas malonus akiai. Vienu momentu Samulis išvedamas vienas prieš vieną – ir vėl gilus atodūsis. Samo kairė nesudirba ir kamuolys pasiunčiamas kažin kur, bet tik ne į vartus.
Labas sušunka iš vartų: – Gelmi, tau šiandien aprašymą teks rašyt. Nuraminam Labą, su krikštynų karbonadais galvoje ir pilve, kad taip ir bus :)
Ir ką gi, ką gi. Samas taiso savo klaidas. Gavęs pasą apie 25m nuo vartų, pasitaiso ir sega į devinkę. Be šansų vartininkui. 1-0.
Brofkei signalas, kad čia geruoju viskas nesibaigs ir ekipažas išskuba pirkti “mineralinio” komandai. Čipsas lyg tarp kitko pasiklausia, ar tik netyčia niekas nieko nelygina šiandien... Juk maža ką :)
Pagyrimai Zykui, kuris kuo toliau tuo geriau demonstruoja gerėjančią savo formą. Juvelyriškas jo perdavimas per pusę aikštės į priekį tam pačiam Samuliui ir jis lengva kaire čirka baudžia TEC – 2-0. Toliau valdom žaidimą, gynyboje aukšti „antro aukšto“ kamuoliai susirenkami Romo, pirmam aukšte, kai reikia, prasivalo Pajuodžiauskas. Centriukas su kraštais ilgais perdavimais nuolat pamaitina puolėjus kamuoliais, kas lyg ir nebūdinga mūsų žaidimui. Tačiau visi sutinka, kad varžybos gražios.
Besibaigiant antram kėliniui jau Šmigiukas iškiša pasą Zykeliui, kuris apibėgęs gynėjus padaro 3-0. Publikos ovacijos, brofkės ovacijos ir t.t. Bet antras kėlinys dar nesibaigė, vaikinai. Nedidelė sumaištis mūsų baudos aikštelėje, TEC puolėjas Kipšas (beje, atėjęs prieš varžybas su mumis pasilabinti ir paspausti rankos) bando bėgti paskui kamuolį, kuris jau buvo užėjęs už galinės linijos, bet tiesiog užlipa Labui ant kojos ir pargriūna – tipo bauda prieš jį. Teisėjas patiki cirkininko numeriu ir skiria antrą baudinį ir pirmą į mūsų vartus. Tas pats Kipšas pabandė realizuoti jį, tačiau keli metrai šalia vartų. Teisybė triumfuoja. Einam ilsėtis.
Antram kėliny tempas apmažėjęs, tačiau vis tiek valdom mes. Nesupratau kas įvyko, bet buvo kontaktas su mūsiškiu, tecinis griūna ir vėl paskiriamas 11m į mūsų vartus. Labas patraukia jį.
Tada seka eilė mūsų nevykusių pasirodymų – Svajka numeta į kraštą gražų pasą Ambai, tas Virgiui ant vartininko aikštelės, o tas Virgis Virgelis..... pramuša ir pataiko į skersinį... Samas dar bando kartoti smūgį, bet nepataiko į vartus. Nu kas per.... Po kelių minučių Samas 1vs1 pramuša nei šį nei tą – šalia vartų.
Brofkė diskutuoja, kad temsta. Bet temsta visiems...
Amba 1vs1 – neįmuša. Svajka Balotelio stiliumi irgi išeina 1vs1. Svajkele Svajkele… Mes tavo mergaitei viską pasakėm, ką galvojam apie tai. Galėjai išeit kaip didvyris, o dabar išėjai kaip Balotelis neįmušęs bankės. Negerai negerai. Gavai velnių įtariu :)
Neįmuši tu – įmuša tau. Rungtynėms artėjant į pabaigą, po kampinio prie mūsų vartų, mano išgirtoji gynyba palieka TEC‘inį vieną, kuris galva muša įvartį – 3-1. Vyrai, negerai pasakysiu, negerai.
Ir bene po 5-ių minučių, po kažkokios nesąmonės baudos aikštelėje, po eilinio kontakto, į mūsų vartus paskiriamas ir trečias baudinys. Na gerai, trečias kartas nemelavo ir varžovai švelnina 3-2. Per likusią 5 minučių atkarpą tvarkingai apsiginam, nepalikdami varžovams jokių variantų išlyginti. 
Diskutuot apie varžybų baigtį nėra ko. Neperlenkiant lazdos vsi matom ir žinom realią padėtį ir pajėgumą. Pagarba varžovams, kad nebuvo jiems įprastų nesibaigiančių beprasmiškų kalbų visų atžvilgiu. Ir kad kovojo iki pabaigos. Sėkmės jums kovojant dėl išlikimo.
Solidų pirmą kėlinį ir antro pradžią kažkiek sugadino tie nelemti gauti įvarčiai. Bet mes galėjom sau tą leisti, kapelos dirigentai pastyguos žaidėjus kitoms kovoms ir viskas bus taip, kaip mes ir norim.
Su pirmąja pergale antram rate, geniai, geniukai ir visi jiems prijaučiantys. Šiandien mačiau, kad visi kovojot, atidirbot, nesačkavojot ir nusipelnėt pagyrų.
Gausi, Bukiškio rajkoopsąjungos parduotuvės akcijinio gėrio kupina kuprinė suteikė atgaivos visiems ištroškusiems – ko pasėkoje, mes aptarėm ne tik artėjančias trečiadienio SFL Taurės varžybas, bet Juodkrantės planus ir visą kitą gražų gyvenimą ateityje....

Anonymous, but famous.