Aktas - Alfa-Ryders. SFL taurė, ketvirtfinalis.

Rezultatu 3-1 laimim mes ir išeinam į pusfinalį. Mūsų prezidentas prašė trijų taškų iš šio mačo. Galvojom galvojom prieš varžybas, kaip čia tai padaryti. Taurėj taškų juk niekas neduoda ar ne? :)
Tai kadangi kai kurie geniai jau nuo šio ketvirtadienio pradėjo kasmetinę savaitgalio stažuotę Juodkrantėj, tai mes jiems tuos "taškus ir padovanojom", va:)
Sunkoka rašyti žaidimą, nes tik prieš kelias dienas atžaidėm su Alfa čempionate.
Tikėjausi, kad neteks net rezultato keisti:)
Dalyviai - Labas, Dainius, Pajuodis, Ovkė, Svajka, Mindė, Kemas, Marius L, Virgis, Juozas, Kostas. Pagalba nuo suolo - Zykus, Gelmis, Andriukas, Samas, Šnioka, Romas, Petras, Eimantas. Psichologinė pagalba - Nerijus, Marius Zenga, Tadytis, Dirma.
Trumpai - žaidėm patys pusė velnio. Bet davėm žaisti ir varžovui, čia jau blogoji pusė.
Aikštė nekokia, tačiau galėjom nemažai žaisti trumpais pasais viens kitam. Tačiau į priekį išėjimai nelabai sekėsi. Taip po biškį mes paatakuojam biškį varžovai mus paspaudžia, kažko Ypatingo pirmam keliny taip ir neįvyko.
Antram raginam vienas kitą suspurdėt rimčiau. Teko pasikankint iki kėlinio vidurio. Gaunam baudinį ties 20 m. nuo vartų. Marius L smūgiuoja į artimąjį kampą, kamuolį pagauna vartininkas, tačiau ar dėl šlapio kamuolio ar dėl vartininko rankų drebėjimo, kamuolys vis dėl to įkrenta į tinklą... Kuriozinis įvartis, tačiau ateities kartos juk matys tik statistiką po šių varžybų, o ne niuansus.
Atsipučiam, kad viskas einasi į gerą. Ir to gero ilgai vėl nelaukėm. Mūsų naujokas Eimantas išvedamas dešiniam krašte į priekį, drąsiai priartėja prie vartų ir smeigia antrą įvartį. Jau trinam rankelėm. 2-0. Ale tas gerumas nespėja užvaldyti emocijų, kai po poros minučių Alfa skersuoja baudos smūgį į mūsų aikštelę ir varžovas tiksliu smūgiu galva nubaudžia mus. 2-1. Va va. Varžovai patikėję galintys mušti daugiau metasi į priekį bandydami lyginti. Tačiau mes atsakėm gražia vadovėline kontrataka. Ataka eina per vidurį, Petras standartiškai apvaltūzina porą žaidėjų, ties šešiolika metrų atiduoda į kraštą Juozui, šis pora lietimu klaidindamas gynėjus nesmūgiuoja į vartus, o numeta jau ties 11m atžyma atsidūrusiam Petrui, o šis vienu lietimu gražiai į dešinį kampą paguldo kamuoliuką ir jo besiekiantį vartininką, Gražu. 3-1. Tada jau ramiai pasibūnam aikštėj, surengiam keletą atakų, kuriose galėjo pasižymėt ir Juozas ir Kostas, bet jiem nebuvo lemta matyt,o netrukus ir sulaukiam finalinio švilpuko. Kam trys taškai, kam kelialapis į pusfinalį, o kam pralaimėjimas.
O šį savaitgalį geniai jau skrenda į Juodkrantę, į kasmetinę mūsų mylimą vasaros palydėtuvių, futbolo turnyro ir smagaus pasibuvimo Meką.
Po kiek karšiai ir unguriai?????
G.