Kiemas - Aktas 1:2

Atrodo dar vakar geniai linksminosi Juodkrantėje, dar vakar smaguriavo už vestuvinio stalo, maudėsi jūroje bei gamino juoką ir pyst jau varžybos... Sekmadieninę dvikovą su prelegentais nusikėlėm į ateitį ir saulėtą trečiadienio vakarą rinkomės į Žalgirio bazės stadioną. Žaidėm su Kiemu. Pradėjom taip: Nerka - Labas – Brolis O ir Brolis G, Romas su Dainiuku – Virgis, Petras, Mikulskis, Marius L ir Marius A – Konstantinas. Dar lakstė Zykas, Apkė, Eima, Samas ir Šnioka. Brofkėj Juodkrantės likučius testavo Majoras, Traškutis, dviratininkas Vėbra, Mindaugėlis, Man in Black (Dirma) ir būrys jaunųjų žalgiriečių.
Švilpuką išgirdom ir prasidėjo lenktynės dėl pergalės. Ir mes ir jie bandėm bėgti, mes gal kažkiek daugiau kontroliavom kamuolį, tuo tarpu Kiemui labai sekdavosi staigiai pereiti iš gynybos į puolimą. Vienoje iš tokių jų greitų perėjimų mūsų gynybą užpuolė iš pasalų... Teko traukti kamuolį iš vartų ir neštis jį link vidurio linijos, 0:1. Nuliūdome, bet tik tam, kad būtų pretekstas pralinksmėti. Kostas tiksliu savalaikiu perdavimu išveda į ataką Marių A, o šis tiksliu savalaikiu smūgiu dešine iš dešinės dovanoja geniams išlyginamąjį įvartį. Po pirmo 1:1.
Antras kelinys - daugėja kovos į kaulą, daugėja emocijų aikštėje ir už jos, abi komandos vis dar nori pergalės. Gerai, kad tas mūsų nebenaujokas Marius A aikštelėje naudoja ir kairę ir dešinę (kojas), nes gavęs perdavimą kairėje nesutrinka ir praktiškai identiškoje situacijoje kaip ir pirmam kelinį, vėl tiksliai savalaikiai tik šįkart iš kairės ir kaire dovanoja geniams įvartį, kuris išveda mus į priekį. Beje, abu įvarčiai skrieja pažeme šalia štangos. Vis dar vyksta kova į kaulą, į raumenį, o švilpukas dirba tik puse etato... Galėjo jis pasigirsti dažniau dar pirmam kėliny, galbūt tai būtų neleidę įsivyrauti šiurkštokai kovai, nu bet buvo kaip buvo, o buvo taip kaip atsitiko. Vienas iš Kiemio žaidėjų eilinį kartą ne pagal etiketą žaidžia prieš Petrą, tokiam varžovų elgesiui paprieštarauja Šnioka, sako varžovui NU NU NU ir trenkia liniuote per pirštus, tada vietoj futbolo pažaidžiam Lok Stok arba Šauk, ko pasekoje likusį rungtynių laiką abi komandos baigia nukraujavusios. Nukraujavom, bet ėmėm 3 taškus, tai šiai dienai labai svarbu.
Smagu, ką čia daugiau bepasakysi.
Iki Čipso gimtadienio liko dvi varžybos, pirmos jau Pirmadienį 18:00 val. Ex-VPU stadione. Sėkmės atveju Čipsas pažadėjo superinį palyginimą (artimiausiu metu) ir galimybę pamatyti jį su balta bliuske, kelnėm ant kanto ir krokodilo odos lakierkom!!! Juk verta, ar ne?

Geriausias vartininkas