Vistik galime įveikti Fakyrus!

Šiltą ketvirtadienio vakarą, mėnuliui pasiekus savo zenitą, gausios genių gretos susirinko į jau ko gero, galima sakyti, fartovą Fanų stadioną.
Taurės pusfinaliui išstatėm tokį sastavą: Labas, Romas, Dainiukas, Eima, Svajka, Zykelis, Aidelis, Mindoza, Linkevičių berniokas, gaisrininkas Petras, smaigalyje bangas kėlė Samas. Na skameike savo šanso laukė ne ką maženis grakų skaičius: Apkelevičius, Šmigis, Mindaugėlis, juodulio varovas - Virgis, rumbos meistras - Kostas, leitenantas Sauliukas, Diržininkas, Estas Marko, Nočerino - Andriukas. Sirgalių tribūną papildė head coach Nerka, president Egis, director Cica, Mr Zengaa, Van der Šnioka su savo žaviąja dama Andžela, Pajuodis, Neerka su sunūmi bei berods draugu, žavusis Šalnelė, Gytulis bei Dirma (pastebimai atjaunėjęs) mažu įsimylėjęs :) Žodžiu, sastavs bajavoj, nastrojus maksimalus.
Ko gero geriausią užvedamąją kalbą šį sezoną skėlė Ciculia :), švilpukas duotas ir varžybos prasidėjo.
Pradžia gavosi gana apyligė, be jokių apsiuostymų. Nei vieni, nei kiti apčiuopiamos persvaros neturėjo, tačiau 23 minutę krito golas iš niekur, deja mūsų nenaudai. Fakyrai atlieka naviesą į kraštą, kur niekieno nedengiamas saugelis ar tai puolėjukas, gražiu smūgiu vienu lietimu, muša Labui netraukiamą. Po šalto dušo atsigauname, perimame iniciatyvą ir praktiškai iki kėlinio pabaigos laikome vadeles savo rankose. Linkevičius iš 30 metrų šauna baudos smūgį, Pečius traukia, atšokusį kartojam, tačiau nesėkmingai, aktyviai dirba Aidelis, seka keli skersi su kampiniais iš eilės, smūgiai iš toli, tačiau niekaip neišeina pramušti. Vieną iš nedaugelio kontrų surezga ir Fakyrai, Labas traukia pavojingą smūgį. Vėl seka mūsų atakos, Samas, Aidelis, žodžiu, įvartis bręsta. Ir pagaliau 43 minutę - golasas, įvartis į rubinę. Samas smūgiuoja, varatyla eilinį kartą traukia, tačiau iki galo žaidęs Virgis kalą atšokusį kamuolį į vartus. Į pertrauką išeinam kur kas geresnės nuotaikos. Per petrauką netyla diskusijos, vienas už kitą garsiau reiškia emocijas, dalinasi mintimis, ką reikia keisti, kokią taktiką naudoti ir panašiai. Pakrovę baterijas, grįžtam į aikštę pabaigti pradėto darbo.
Nuo antro kėlinio pradžios įsivyrauja kietesnis grajus, girdisi Fakyrų nuolatinis apeliavimas, dusinimas teisėjo, neva dėl grubaus žaidimo. Teisėjas bando situaciją atšaldyti geltonomis kortelėmis tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Gal tas kiek nuramina emocijas, tačiau tik ne mūsų norą kovoti. Pastebimai atsigavę mūsų vidurio saugeliai, aktyviai skirsto kamuoliukus į kraštus iš kur seka skersi. Vienos tokios atakos metu, Zykelis gražiu šuoliu muša galva šalia vartų, Mindoza paleidžia rodos mirtiną bombą iš 20-25 metrų, tačiau ne ką gražesniu šuoliu, Pečius eilinį kartą gelbsti savo komandą. Ant brofkės vis garsiau pasigirsta kalbos apie penalčius, mūsų Žalgiriados žvaigždė Sauliukas matuojasi netgi pirštines, bet Samas pabėgęs nuo gynėjukų daro čirką per vartų sargą ir kalą vinį į Fakyrų karstą. Emocijos liejasi per kraštus, kone visi Geniai subėga į aikštę sveikinti vienas kito, žodžiu tikras bardakas aikštėje, emocijos liejasi per kraštus. Per likusias kelias minutes nieko ypatingo jau nebeįvyksta ir pasigirsta teisėjo švilpukas. 2:1 mūsų naudai. Malačiai.
Pasibaigus varžyboms ir kiek nurimus aistroms, žodžio žmogus Ciculia, visų susirinkusių žurnalistų akivaizdoje, ištęsi visiems prieš varžybas duotą pažadą, vėliau pakylėtom emocijom po truputį skirstomės pas savo žmonas, drauges dalintis įspūdžiais. O dalis genių netikėtai įsigudrino dar ir alaus paragauti šalia stadiono esančioje kavinėje.
Dar ilgai akys nenorėjo merktis, prisimenant mačą. Žodžiu, varžybos pavyko neelinės su laiminga pabaiga.
Lieka 5 varžybos į kurias reikia maksimalaus nastrojaus. Kažkur giliai, nedrąsiai, iš vidaus kužda nuojauta, kad šis sezonas gali būti labai geras su nuostabia pabaiga: pfu pfu pfu tris kartus per kairį petį. 

Gerard Piqué