Taip - Aktas 1:3

Tai atsitiko saulėtą šeštadienio popietę... Menu kaip šiandien, prasmukome be bilietų į stadioną, užlipome ant plastmasinės žolės, susižvalgėme ir vieningai nusprendėme tęsti kovą dėl aukso. Kelyje į šlovę koją mums pakišti pabandė TAIP komanda, kuri šiame čempionate jau užsitikrino bronzos medalius bei 0 mandatų seime.
Šiandien žaidė: Labul – Eima, Dainiukas, Mindaugėlis, Svaika – Aidelis, Mindė, Amba, Piotras, Virga – Samas. Linkevičius, Džiko, Kostas, Ovkė, Apke, dar galėjo Romas, bet buvo pastebėtas pažeidinėjantis Valančiaus draugijos įstatus. Brofkė atrodė solidžiai: Nerka, Egis, Zenga, Gintas, Čipsas su bičiuliu, Šnioka, Aidelio Titas, Diržininkų Tadytis, Dainiuko ir Petro šeimynos.
Aikštė gera, oro sąlygos puikios, tad suskubome imti 3 taškus. Kamuolys judėjo neblogai, pasai dažni ir pakankamai tikslūs, neskaitant keleto atvejų, kai vaikiškai dovanojom kamuolį varžovams. Pirmas įvartis krenta po TAIP gynėjų klaidos, vienas iš mūsiškių meta aukštą kamuolį mūsų puolėjams, jų gynėjai šoka į orą, bet nepakankamai, ir kamuolys atitenka Samui, kuris atsidūręs 1x1 situacijoje keičia rezultatą į 1:0 genių naudai. Žaidimas toliau mūsų rankose, pirmas kėlinys artėja į pabaigą ir staiga Virgelis atsiduria greitoje atakoje, jam į pagalba skuba Amba ir Koichi kaimynas Džiko, Virgelis iš krašto skersuoja, Amba bėga link kamuolio, bet jį praleidžia ir taip suklaidina gynėją, o kas tada belieka vienam perspektyviausių Molainių gatvės (piktadarių mikrorajonas Panevėžyje) vaikėzui... Dantimis ir griūdamas jis kala tiksliai, tai bent agresija, 2:0 ir pirmo kelinio pabaiga.
Antras kėlinys labai panašus, tik padaugėjo mūsų pavojingų žygių prie varžovų vartų. Savo šanso neišnaudojo Marius L., atsidūręs 1x1 su vartininku smūgiuoja virš vartų. Kiek vėliau Aidelis spurtuoja kairiu kraštu, eina pasas Ambai, bet šiek tiek netiksliai, vėl neišnaudota proga. Dar vėliau Kostas kelis kartus arba uždelsia arba „paspaudžia“ kamuolio laisvesniems geniams, vėl progos šuniui ant uodegos (bet pala, o jei šunys būna su nukirptom uodegom? Ir šiaip, kam iš vis kažką dėti paprastam šunėkui ant uodegos? Už ką? Kažkas čia nesueina, šis posakis braukiamas iš mano žodyno). Biški dar vėliau Amba gaudo aukštą skersą baudos aikštelėje ir vos neįneša kamuolio krūtine, deja. Aidas Petkevičius, tai jis muša trečią ir dovanoja dar daugiau ramybės treneriams bei komanddraugiams. O padarė jis tai gan paprastai, kaip visada pasinaudojo savo greitomis pėdutėmis ir antrą kartą šiose varžybose mušą iš 1x1 situacijos, 3:0. Besibaigiant rungtynėms Zuoko kariai surengia greitą ataką, kažkaip kažkur jie muša, kamuolys nusileidžia baudos aikštelėje, Eima jį stabdosi, susistabdo ir pasigirsta švilpukas. O gi 11 m. baudinys į Labo ginamus vartus, nes teisėjas fiksuoja žaidimą ranka. Iškilo klausimų buvo ta ranka ar nebuvo, bet šiek tiek „atšalus“ ta ranka daugiau buvo nei nebuvo. Politiko koja nesudrebėjo ir rezultatas tapo 1:3. Tokiu rezultatu ir pabaigėm.
Darbo ir prakaito ši pergalė kainavo daug, tačiau kita vertus ji pasirodė pakankamai lengva ir kaip sakoma be šansų varžovams. Galbūt TAIP komadai trūko kelių pagrindinių žaidėjų, galbūt motyvacijos, o galbūt tiesiog pamatė Van Šnioką ant brofkės. O mums tai skirtumas yra koks? Jokio. Pergalę aplaistėme Dambrauskų palyginimo vaišėmis, gaila tik, kad Romas Dambrauskas ir Birutė Dambrauskaitė neatvyko. Nieko, palygins jie kitą kartą, gal netyčia Neringoje sutiksim, užklausim...

Atspėk, kas sustatė raides šiam aprašymui ir laimėk skalbimo mašiną Riga-17 arba Akto lipduką (pasirinktinai). Atsakymus siųskite e-pašto adresu: Hot&sexxy18.m.vebriuxxx@one.lt.tocka.ru.