Dar vakar mes buvome pirmi!

Šiandien jau ne ta nuotaika, nors dar vakar mes buvom pirmi – VISUR! Aikštėje, šalia jos, šaltoje pirtyje, „Neringoje“ ir velniai žino kur... Vienok – apie viską iš eilės:
Šeštadienis mus pasitiko nuostabiu oru – giedra, jokio vėjo ir kokie 3 laipsniai pagal Celsijų... Pilnut pilnutėlis „FANŲ“ stadionas, NA-VI-GA-TO-RIAI ir lemiamos varžybos. Buvom visi, prie pergalės prisidėjom visi, džiaugėmės irgi visi – iki pat ryto...
Kaip visi žinome, Navigatoriams pavasarį buvom atskaičiavę šešis, rudens susitikimas nebuvo nė kiek prastesnis, tik prasileidome vienu daugiau. Pirmame kėlinyje mušė Amba, dar kiek vėliau Samas, o einant kėliniui į pabaigą Labas gavo štangą, o vėliau ir šalia štangos į tinklą. Intriga ir nervatriopkė buvo grįžusi į mūsų galvas ir širdis, tačiau antras kėlinys ir du Kosto, dar vienas Ambos ir gražuolis Mikulskio/Virgio įvarčiai viska sustatė į vietas. Statistikos dėlei reikia paminėti, jog Navigai dar mušė mums pendeliuką ir rungtynių švieslentė pabaigoje fiksavo nefutbolistinį rezultatą 6:2.
Stiprokai sušalę (nes ant brofkės šį kartą „sukosi“ tik keletas mažyčių metalinių „fleškučių“ ), bet labai geros nuotaikos sujudame link pirtelės. Nieko ten netrūko – nei nuotaikos, nei maistų, nei įvairiausių gėrimų, nei septyniasdešimt trečiųjų gimimo vaikino pokštų, nei byrančių „cosmodiskų“... Buvo ir Gelmutis iš medžioklės atskubėjęs, ir cielą šerną ant iešmo sukom. Gal tik su temperatūra saunoje buvo lengvų keblumų, bet įputėme ir ten tą ugnį  . Žodžiu, smagu, ir negaliu sakyti „kaip niekad“ – nes mūsų klubelyje taip būna kas kartą.
Trečioji dalis, kaip tradicija, vyko „Neringoje“. Kas nežino – tai pačioje Vilniaus širdyje besirandantis pramogų kompleksas, į kurį, faktiškai, dėl didelio jo populiarumo ir aukštos klasės labai sunku patekti, bet čia mums pagelbėjo Owkė, suorganizavęs VIP pakvietimus... Po pirtelės buvome stipriai įsisiūbavę, tai kibome „Neringai“ į atlapus iš peties: tekila, degančios sambukos taurės, bandymai šokti ant stalų ir barų, bemaž perpus jaunesnio už jį supančias partneres Ambos šou ir panašiai... Pastarasis nukonkuravo iki šiol „Neringos“ karalaičiu laikytą Vaidutį.
Ir aš ten buvau ... Viską gėriau... Niekur nieks nevarvėjo... ir turėjau ... baisiai skaudančią galvą ryte.
O liko mums dar vienas mačas – Taurių taurė supertaurė prieš OZĄ lapkričio 10 d. Sklando gandai, kad varžybas transliuos Eurosport’as ir.. www.futbolo.tv . Taigi susirenkame ir pabaigiame sezoną aukšta nata – ten viskas priklausys tik nuo MŪSŲ!