SFL 7x7 1-2 turai

Ilgai netrukus sujudėjome ir prasidėjusiame SFL 7x7 turnyre. Startavome dviemis pergalėmis. Pradžioje įveikėme Omnitel pasipriešinimą 4:2, antrose rungtynėse nepalikome jokių vilčių Grijos komandai 6:1.
Dalyviai: Labas, Dainiukas, Ovkė, Mindaugėlis, Tadytis, Mindė, Virgis, Eima, Svajka, Šmigis, Romas. Ant brofkės turėjome Nerką, Dirmą, Čipsą (su kolega iš Kūtvėlų kompanijos) ir jau ne pirmą kartą ateinantį pabalelinti Jurą из Бекентаса ;).
Žaidėjų neturėjome ypatingai daug, bet už tai visi sudalyvavę gavo pakankamai žaidybinio laiko. Pats žaidimas irgi buvo su perspektyva į ateitį, vistik pirmą kartą žengėme ant sportimos dangos. Džiugu, kad ir esant tokioms aplinkybėms surinkome visus 6 taškus.
Pirmose varžybose su kietai žaidusiais telekomunikacijų atstovais rungtynių eigoje atsilikinėjome 0-1, tačiau tada perėmėme iniciatyvą ir įmušėme 4 įvarčius (Mindė, Tadytis, Dainiukas, Romas) atgal. Jau pačioje rungtynių pabaigoje varžovai sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 4:2, bet visumoje rungtynių nugalėtojas nekėlė niekam abejonių.
Kur kas paprasčiau susiklostė antros rungtynės, kur kiek silpniau atrodanti Grija neturėjo jokių galimybių išplėšti bent tašką. Nuo pat pradžių vienas po kito mušėme įvarčius, viso net šešis (Tadytis-4, Mindė, Dainiukas), varžovai teatsakė vienu vienintėliu.
Visumoje pradžia nusisekė visai neblogai, tačiau jau sekančiame ture laukia rimtas išbandymas – susitiksime su čempionais- Elstinos komanda, po to Advoco komandėlė. Varžybos vyks gruodžio 30-ą dieną, 14 valandą.