7-8 Turai: iškovotas tik taškas

Ką gi, ką gi. "Aktuko" pergalių serija nutrūko. Ir tai šį savaitgalį padarė Navigatoriai ir Rings-Širvėna.
Sudėtis: Labas, Mindė, Svajka, Tadytis, Gelmis, Owkė, Dainiukas, Cica, Mindaugėlis, Virgelis, Eimantas, Marius L.
Brofkei vadovauja Nerijus, Piktas, Šalna, Čipsas, Zenga, Arijus, Šniokelė.
Pirmas grajus su Navigatoriais. Jie žaidė pakankamai kietai, tačiau mes kažkodėl dantų tai neįsidėjom eidami į aikštę. Tad nieko negalėjom padaryti. Nu geresni jie buvo. Su savo akademiniu futbolu atsakėm tik vienu Eimanto gražiai iš toli uždėtu įvarčiu į jųjų tris. Patys pasidarėm kliurkas vidury aikštelės, tad varžovai tuo ir pasinaudojo. Pralaimėjom 1-3. Įvarčių seka 0-1, 0-2, 1-2, 1-3. Neužskaitom. Faktiškai tokių realių progų nelabai ir buvo. Tad viskas kaip ir savaime suprantama.
Antros varžybos su Rings-Širvėna. "Stajačka" ne varžybos. Tai kadangi tempo galima sakyti nebuvo, tai buvo tik kamuolio tampymas pirmyn atgal ir tiek. Tiek varžovai, tiek mes panašiai elgėmės. Daug progų vėl neturėjom. Du momentus pasidarė varžovai - du šūviai į Labo vartus ir du įvarčiai. Tai gerai, kad bent ištempėm ant lygiųjų 2-2. (0-1, 1-1, 1-2, 2-2). Galima sakyti, kad pasisekė. Abu uždėjo Mindoza. Virgelis dar lyg ir bandė prisiimti vieno įvarčio nuopelnus sau, nes tipo nuo juo mažojo pirščiuko kryptį pakeitęs kamuolys įlėkė į vartus. Mažas žulikėlis tas Virgelis, ne kitaip:) Ajajaj... Taip ir prastūmėm kitą akademinę valandėlę.
Įsimintinesni dienos įvykiai:
Horoskopinės Mindozos traumos - čiurna ir ranka. Minde, kaip ten su tais horoskopais? Baik tu bajeriukus, netikėk tu jais. Arba tada parodyk kitą kartą horoskopą varžovams:) Traumų neužskaitom.
Tadyčio smūgis į vartus perkeliant per sienelę, bet netyčia kamuolys atsidūrė net priešingame Sportimos kvadrate. Užskaitom:)
Virgelio atidarytas "Bėdų turgaus" filialas po varžybų drabužinėje, duše. Užskaitom:)

Ne tas pats, kitas rašytojas