9-10 Turai: 3 darbiniai taškai

Šiandien turėjome dvigubą sparingą su Fakyrais. „Zarūba“ buvo nebloga, pasidalinome po pergalę, visumoje nėra pats blogiausias variantas, bet tikrai galėjome išspausti ir daugiau. Bet kuriuo atveju, „namų“ varžybose prispardėme oponentams daugiau įvarčių – laimėjome 4:1, „išvykoje“ gi pralaimėta 1:2, jeigu netyčiom po sezono prireiks skaičiuoti tarpusavio rungtynes, tai kaip ir rezultatas teigiamas gavosi.
Surinkom bene geriausią sudėtį kurią šiai dienai galėjome surinkti iš tų kurie pasirodo sportimoje. Mariukui Linkevičiui linkime gero pasibuvimo Vengrijoje ir laukiame birželio mėnesį pargrįžtant į teisingą klubą. Taipogi, laukiam dar nė karto nesudalyvavusių arba retai pasirodančių šio formato turnyre Sauliuko, Samo, Petro, Šniokos, Aidelio, Šaro, Zykelio, Andriuko, Cicos, Andriaus, Pajuodžio - visi jūs esat reikalingi ir reikia jau po truputį jungtis į klubo judesį. Ne už kalnų jau ir pavasaris, o kartu su juo ir didysis futbolas.
Aikštėje šiandien pasirodė Labas, Dainiukas, Eimantas, Svajka, Mindė, Virgis, Tadytis, Gelmis, Ovkė, Šmigis, Mindaugėlis, Amba, Romka, Andrejus. Tradiciškai žaidimui vadovavo Nerka. Tribūnose už FGBK balelino Zenga, Šnioka, Gytulis, Čipsas, Kūtvėlų chebrytė ir dailiosios lyties atstovė, fanas numeris vienas – Inga.
Pirmos varžybos buvo labai geros. Kovai nusiteikti pavyko visiems be išimties. Neišmušė mūsų ir Fakyrų spaudimas po visą aikštelę. Sugebėjome rasti kelių link jų vartų ir išties pavojingai atakavome. Momentų sukūrėme dvigubai daugiau už varžovus, nepaisant to kad jie diktavo tempą šiose varžybose. Įmušėme 4 darbinius įvarčius (Amba, Dainiukas, Apkė, Tadytis), varžovai teatsakė vienu. Visumoje pavyko bene viskas šiose varžybose - tiek atakuojant, tiek ginantis, galbūt tik per daug progų iššvaistėme veltui.
Antros varžybos jau buvo kitokios, visų pirma, tai krito varžybų tempas. Galbūt nuovargis, galbūt kažkiek atsipalaidavome, bet visumoje gavosi nykokos varžybos. Pradžia lyg nieko blogo nežadėjo, Amba įsūdė gražų įvartį, vedėme ir vieną po kitos turėjome bent 3-4 progas rezultatą padvigubinti. Deja nesėkmingai, bene visi baigiamieji smūgiai skriejo šalia virpsto. Tačiau po to kažkur sulūžome. Galbūt mus išmušė iš vėžių Mindaugėlio  išvarymas iš aikštės 5 minutėms, nors jas mes ir sėkmingai atsigynėme, tačiau iniciatyva jau buvo atiduota. Išlyginamasis įvartis krito ne visai teisingas – gavome baudos smūgi iš 10 metrų, stovėjo siena iš 3 mūsiškių ir vieno varžovo, būtent pastarasis išstumdė mūsų sienelę ir smūgiuotas kamuolys praskriejo pro atsiradusį tarpą sienoje. Teisėjas varžovo pražangos neužfiksavo. Bene po kelių minučių gavome ir antą įvartį, šį kartą skriejęs pažeme kamuolys link vartų, po svaros ant „petačioko“, niekieno taip ir nepaliestas įriedėjo į apatinį vartų kampą. Bandėme rezultatą išlyginti, tačiau nesėkmingai. Likus 5 minutėms teisėjas išvarė po vieną žaidėją iš kiekvienos komandos, o likus kelioms minutėms papildomai išvarė ir dar vieną fakyrą. Deja, bet mažumoje žaidusių fakyrų taip ir nesugebėjome įveikti, prispaudę varžovus prie vartų buvome, tačiau iš patogesnės situacijos pramušti taip ir nepavyko...
Kaip ten bebūtų su tais rezultatais, šiandien džiugino visų pirma nusiteikimas. Jeigu su tokiu noru kovoti būtumėm žaidę ir varžybose su Navigatoriais bei Rings‘ais, tai ir aną savaitgalį iškovotumėme kur kas daugiau taškų nei mums pavyko. Na, su šiais varžovais dar turėsime progą įrodyti, kad nesame prastesni. Svarbu, kad „nastrojus“ būtų tinkamas, ateis tada ir rezultatas!
Kitą savaitgalį turim bim-bam, varžybų nebus, galime sau leisti papromogauti, galim nueiti į pirtį, galime gal aplankyti kokį genį pas kurį dar nebuvome, galime dar ką nors sugalvoti, siūlykite geniukai, gal kas kokią skolą nori palyginti, gal šiaip kokią idėją išgryninsime eteryje. Aktyviai kviečiu visus dalyvauti diskusijoje, nes galbūt ir užsisėdėjome mes jau be Gyvenimo Būdo veiklos. Iki!

Pagarbiai,

Virginijus Vitkauskas

A.VITKAUSKO PERSONALINĖ ĮMONĖ
Magistralės Vilnius – Klaipėda 22 km.,
„Vingės Transsphere logistika“ Terminalas
LT-21401, sausių k., Trakų raj.
Tel.: +370 528 40054
Fax.: +370 528 40056
Mob.: +370 620 37604
E-mail.: Virgis@avitransport.lt
http://www.avitransport.lt
;)

Juokauju,
Čia tiesiog labas ;)