15-16 Turai: iškovoti 3 taškai, ir šansas viską išspręsti patiems... (PAIPLDYTA GELMUČIO)

SFL 7x7 turnyras artėja į finišo tiesiąją. Priešpaskutinis savaitgalis nesusiklostė geniukams taip, kaip prieš tai keli sekę. Po 5 pergalingų turų iš eilės, teko pripažinti „Taip“ komandos pranašumą.
Sekmadienio varžybose sudalyvavo: Labas, Dainiukas, Tadytis, Mindė, Ovkė, Gelmis, Mindaugėlis, Virgis, Petras, Eimanras, Pajuodis, Zykelis, Apkė, Neerka. Brofei vadovavo Nerijus, tribūnose įsitaisė Zenga, Čipsas ir Andžikas.
Vėl nepasirodė du mūsų jaunikiai – vienas žadėjo būti, bet matyt pusseserė paskutiniu momentu neišleido, kitas gi turbūt vis dar filmuojasi televizijoje... Nebuvo šiandien ir mūsų greitaeigio saugo iš dešinės, čia aš ne apie Aidelį, o apie tą kuris nuo žodžio kosėti... Bet visumoje, jokių problemų su sudėtimi neturėjome, lyginant su varžovais kurie žaidė su vienu kitu keitimu, tai atrodėme prabangiai.
Visiškai kitoks vaizdas buvo aikštėje, kur žaidimas toli gražu nebuvo geras, abejose varžybose atrodėme silpnokai ir džiugina tik tai, kad po sunkios pradžios sugebėjome iškovoti pergalę prieš Krušos komandą. Varžybos prasidėjo sudėtinga varžovo trauma, teko kviesti greitąją, nes žaidėjui išniro klubas. Po šiokios tokios pertraukos, varžovai atrodė geriau ir du kartus išsiėmėm iš savų vartų. Po tokio šalto dušo perėmėm iniciatyvą ir pradėjome kažką kurti priekyje. Pirmąjį įvartį pelnėme sužaidus apie pusę rungtynių laiko, ilgai netrukus rezultatą išlyginom, o vėliau sekę dar du įvarčiai viską sudėliojo į vietas. Per likusį laiką abi komandos galėjo pasižymėti, tačiau įvarčių daugiau pasiekta nebuvo. Mūsų gretose pasižymėjo: Mindė-2, Tadytis ir Virgis, pasiekta nelengva bet pelnyta pergalė 4:2.
Kur kas blogiau pasibaigė varžybos su „Taip“. Varžovai pirmą rungtynių pusę atrodė šviežiau. Nors teturėjo jie kelis keitimus, tačiau protingai atsistojo gynyboje, gerai laikė kamuolį ir pavojingai atakavo. Visa tai susidėjo į praleistą įvartį. Ir vėl tik tada kai švieslentė rodė mums neigiamą rezultatą, tik tada prisivertėme žaisti greičiau, tiksliau ir agresyviau atakoje. Likus apie 15 minučių iki rungtynių pabaigos, Virgis rezultatą išlygino. Metėmės į priekį siekti pergalės, varžovai gi mus pasigauna ant kontratakos, išėję trise prieš du jie sugeba atstatyti savo pranašumą. Per likusį laiką turime kelias labai geras progas išlyginti, bet Zykelis keli metrai nuo vartų, nepataiko į kamuolį, o Mindės smūgį iš panašaus atstumo, traukia vartininkas. Apie Tadyčio baudinį paskutinėm rungtynių sekundėm iš 10 metrų nepasakosiu, tai reikėjo pamatyti ;). Rezultatas 1:2, ko gero atspindi rungtynių scenarijų, jeigu ir buvome verti lygiųjų, tai pergalės tikrai ne. Jeigu ieškoti kažkokio pozityvo šiose rungtynėse, tai lygiosios vienaip ar kitaip mūsų netenkino, lentelės išsidėstymui didelio skirtumo jos nebūtų padarę, buvo reikalinga tik pergalė, o ji šiandien mums buvo tolokai.
Žiūrim ką turim. Kitą savaitgalį laukia paskutinės dvi varžybos su tiesioginiais opnentais dėl medalių - Navigatoriais ir Rigs-Širvėnos komanda. Yra dar ir ketvirtas pretendentas į apdovanojimus – Fakyrai. Mūsų tvarkaraštis atrodo prasčiausiai, kitiems varžovams, bent vienas susitikimas iš dviejų bus lengvesnis. Abiejų pralaimėjimų atveju, liksime ketvirti, abiejų pergalių – pirmi. Ateinantis sekmadienis ir parodys ar mes galim pagaliau kažką laimėti, ar taip ir liksime tarp tų, kur lyg ir arti yra, bet vis dar ne čempionai...

Gelmučio stipresnė sekmadienio versija:
Sėkmė - nesėkmė.
Akto klubo kronikos pateikia štai tokius faktus apie praėjusį savaitgalį genių gyvenime.
Aktas-Kruša 4-2.
Kaip kai kam nuobodu rašyti, o skaitytojams skaityti - varžovas gerai pažįstamas, nusipelno pagarbos, reikia susikaupti ir t.t. Apie ką mes čia, vyryčiai?
Išėjom žaisti su Kruša, Tadytis porą rozų patikrino štangas, dar keletas aštrių atakų, bet įvartis nekrito. Lazda apsisuko kitu galu ir įkrėtė į subines auksines mums patiems. Bekrapštydami nosis gynyboj gaunam vieną, neilgai trukus gaunam ir antrą. Tik tuomet suskamba mūsų vidiniai žadintuvai, dilin dilin, ir pradedam organizuoti žaidimą ir megzti derinukus prie varžovų vartų. Mindoza, Tadytis, Mindoza ir Virgelis. Paminėsim gražų vadovėlinį įvartį - baudinys, Tadytis susipasuoja su Mindoza. Taip sudėlioja įvartukus mūsiškiai oficialiame protokole. Varžovai tikrai neturėjo prieštarauti dėl tokio rezultato. Dar bėda nutiko vienam iš varžovų, ko pasekoje atvykę medikai paramedikai išsivežė Krušos atstovą į vieną iš eilinių reformų purtomą Lietuvos sveikatos sektoriaus padalinį.
O čia šiaip ne į temą norėjau - Dainiukai, o tu gal konsultacijose pas Tadytį lankeisi šią savaitę? Puikiai išmokai tą žemaitiešką pamuokėlą apie smūgiavimą į vartus, bet kažkodėl vartininkas eidavo pasiimti kamuolio į visai kitą Sportimos ketvirtį:)

Aktas - Taip 1-2.
Taip...... Teip teip... Teip i būna. Puseė kėlinio vaikštom paplūdimiu, kopom, bet tikria ne Sportimoj ir tikrai nežaidžiam. Užliuliuoja truputį varžovų žaidimas ir Taip'ai išrašo tolimą smūgį, įvartis. Teip.....
Vėl tik daba, po įvarčio bandom pradėti žaisti.
Tada seka daug žaidimo, daug lakstymo pirmyn atgal, pavojingi momentai tiek prie vienų tiek prie kitų vartų. Pagirtinai sustovi Labas vartuose. Bet dar pagirtiniau ardosi varžovų vratarius. Kokių tik ten mes nemušėm - ir iš metro, ir iš dviejų, ir iš toli. O vartininkas sugebėjo ištraukti visus, alei vieno beveik. Virgeliui pavyksta vargais negalais pakartoti atšokusį kamuolį ir palyginti rezultatą. Neilgam tik... Vėl skylė gynyboj, Taip'ai išeina tryse prieš du ir muša mums antrą įvartį. Kad nebūtų per daug liūdna dar pasidalinam su varžovais ir po porą geltonų kortelių - Ovkė ir Mindoza. Tiesa, varžovas gauna ir raudoną pabaigai. Nesugebam parodyti stipresnio žaidimo ir pralaimim. Tadytis pabaigai platesniai diskusijai rūbinėje dar iš kairės išrašo vadovėlinį baudinį - " jūsų kamuolys, tai eikit ir pasiimkit jį į kitą ketvirtį".

Kronikų dalyviai:
Labas, Dainiukas, Pajuodis, Eima, Virgis, Mindoza, Mindaugėlis, Gelmis, Ovkė, Apkė, Neeerka, Zykus, Petras, Tadytis.
Kronikų nedalyviai:
Nerutis, Tadienė, Andžikas su pačiute, Marius W.Z. šok su porno žvaigžde dainuok be choro, Sauliukas su kiškute, Čipsas.

P.S.
Po varžybų pasiėmėm didžiausią rūbinę, nieko neleidom į vidų, ant durų pakabinom "luzerių rūbinė" ir...
P.p.s.
Pajuodi, kokios senumo čia tas palyginamasis Holsten'as? Primink, bo mano senoliška pometis jau nebeatrenka:)

Na, neaprašiau aš eilėmis šių įvykių savaitgalio,
Gal nebuvau prirūkęs tiek, ar prisiuostęs dūmo nuostabaus.
Tačiau tikiu, kad šis sausutis aprašas faktelių,
Praskaidrins nuotaiką savaitės pradžioje ir duos juokelio.
Nenusipelnom šiuokartu eilių,
Gal tik žodelių keleto karčių.
Nes vietoj to, kad gėrė ūžę,
Dar drebinsime kinkas susigūžę.
Ir lauksime savaitgalio mes kito,
Rašydami sau pąskatai ilgus laiškus.
Ir burdami likimą sau iš kortų,
Kortelių geltonų, alaus putos ir Pliaterytės bortų.
Savaitgalis juk kitas nusimato ilgas.
Ir lemiamas, nes aukso spindesys dabar netvirtas.

Metraštininkas
Gelmis