Taurė mūsų!!!

Pagaliau, pagaliau, pagaliau buvo nuimtas prakeiksmas. Sugebėjom tapti stipriausiais ir kėlėm į viršų nematomą, bet teoriškai ir praktišai iškovotą Omnitel Cup taurę. Seniai neteko būti pirmiems, vis antri antri antri, žinoma, tai nėra jau taip blogai, bet visgi ne tai ko genių dūšios trokšta. Paskutiniu metu tos antros vietos jau įgrįso, galbūt ir patys jau kompleksus buvom įsivarę, tačiau laimei šiandien mums pavyko. Super.
Sekmadienį su kamuoliu pasirinko Labas, Ovkė, Gelmis, Šmigis, Romas su Romka, Pajuodis, Eima, Apkė, Zykus, Amba, Virgis, Svaika. Treniravo šiandien mus Zengelė, o iš tribūnų mus stebėjo Čipsas su naparniku iš kutvelų rato ir Kostas. Super.
Turnyro burtai nebuvo patrauklūs, nes gavom Ozo ir Užupio rungtynių nugalėtoją, o juo tapo futbalistai iš už kitos upės kranto. Pirmi mušam mes, tiksliau muša Romas, tolimą stiprų, nu tokį nuotoliniu būdu valdomą. Gaila, bet teigiamo rezultato neišlaikom ir rungtynes baigiam 1:1 (verta ir net labai verta pažymėti, kad tai buvo vienintelis Labuso praleistas įvartis šiame turnyre). Pagal turnyro reglamentą jokių pratęsimų nėra ir po tris drąsiausius kiekvienos komandos vyrus stoja prie penalkių žymos. Pirmas muša Romas, guldo vartininką, kamuolys skrieją į atvirą vartų plotą, bet...štanga. Užupietis taip pat neįmuša. Zykus, reabilituojasi po šeštadienio Pliaterytės fiasko ir nepalieka vilčių vartininkui. Kito užupiečio smūgį traukia Labas. Lemiamą vinį kala Virgis, stipriai nuo štangos ir mes jau kitame etape. Super. O čia gavom varžovą vardu Žaibo Kirtis (aštuntfinalis), paradoksalu, bet žaibus šiose varžybose svaidėm mes, viso tokių kirčių sudavėm 2 (be atsako). Pirmas kirtis – Zykus po juvelyrinio autoriaus perdavimo (paprastas tas pasas buvo, tiesiog pastaruoju metu niekas nepastebi koks aš fainas, nusipirkau naujus džinsus ir nei vienas iš komandos nepagyrė, Pliaterytėj buvau kitaip pasišukavęs ir vėl nieko, nei vienos liaupsės) lieka vienas prieš vartininką ir, du taškai su pražanga. Antras kirtis – vėl Zykus, griūdamas uždaro Virgio skersą (kai pagalvoji, tai čia įdomiai… Zykus uždaro Virgio dėtą skersą…hmmm…). Švenčiam pergalę 2:0. Super. Trečiose rungtynėse (ketvirtfinalis) susitikom su Advoco ir laimėjom bylą rezultatu 2:0. Kompensacijas įvarčių pavidalu prisiteisė Zykus ir Amba. Super. Einam toliau, o toliau pusfinalis su Fakyrais. Šiek tiek atsilyginam už rudenį atimtą auksą ir nugalim juos 2:0. Pirmas įvartis galėtų būti rodomas kaip mokomoji medžiaga pradedantiesiems ir net pažengusiems futbolo vartotojams. Ištrauka iš vaizdo medžiagos: Amba rūksta kraštu, bet paskui neberūksta, kulnu numeta Zykui, šis pajuda labiau į vidurį, pritraukia pora fakyrų ir atiduoda kamuolį netoli dešinės štangos tykančiam Virgiui, o tas nieko nelaukdamas spiria kamuolį toliau nuo savęs, Eima laisvas vienu lietimu ir visai gerai, 1:0. Antrą muša Gelminas, gauna ilgą perdavimą, pats jį susistabdo (tai padarė įspūdį Zengelei) ir sugėdina varžovų vartininką kamuolį pasiųsdamas jam tarp kojų, 2:0. Toks buvo mūsų kelias iki finalo, kuriame mūsų laukė Grigiškių šaika. Ilgai nepostringavęs pranešu, kad nugalėjom 2:0. Pirmą muša Zykus, kažkur į devynis iš kairės. Super. Paskutiniu turnyro įmušėju tampa Gelmis, apėjęs tris varžovus, du kartus save, muša tokį uhhh, po balkiu. 
Penkios pergalės buvo aplaistytos nedelsiant, ačiū už tai ko gero Čipsui su Geduku.

Turnyro nuostoliai - Pajuodis traumą gavo, vėl ta pati, jau operuota koja. Lauksim gerų žinių.

Kompetentinga komisija iš vieno asmens paskelbė turnyro geriausiuosius.
Misteris ištvermė – Romas, atlošė be keitimų. Prizas – kelionė į Stokholmą, su Svaika ar blondine (pasirinktinai).
Misteris nepramušamas – Labas. Prizas – nereikėjo aprašymo rašyt.
Misteris įvarčių mašina – Zykus, šiandien buvo rezultatyviausias (nominuotas tikrai ne dėl to, kad mes esam ne kartą kartu miegoję). Prizas – nėra. Maximoj dirba, pats sau viską gali.
Super komanda – visi iki vieno geniai! Prizas – rūbinė su geriamais prizais.

Rūbinėje šį kartą užsibuvome, diskusijos virė, net ypatingą svečią turėjom, kuris mums gerų žodžių nepagailėjo.
Krč dw.

Autorius