Aktas - Bekentas 4:1

Akys jūsų neapgauna bičiuliai. Rezultatas parašytas teisingai. Sekmadienį sutarėm draugiškai pasižaisti su Bekento ekipa.
Į aikštę išėjusieji – Labas, Romas, Dainiukas, Mindaugėlis, Svajka, gintarinis Tadytis, Gelmis, Mindoza, Petras, Zykus, Apkė, Amba, Kostas, Ovkė, Marko.
Į aikštę ne(be)įšdrįsę – Nerka, Marius Z, Piktas, Šmigis ir kibinai, Čipsas ir Žalgirio Ultrų atstovai, Petro šeima.
Sužaidėm solidžiai, kad net malonu buvo žiūrėt ir bėgiot. Kaip gerai pastebėta buvo anksčiau iki kokios 70 minutės Bekentui faktiškai neleidom net nieko padoraus ir sukurti prie savųjų vartų. O prie jųjų vartų tai sukom neblogą grajų. Gera pradžia pusė darbo – tas tiesa. Keliolika minučių tepraėjo, uždirbam baudą, kamuolys ties 25 metrais, Romas pasistato kamuolį ir uždeda tokią pliūchą, po kurios kamuolys lyg valdoma raketa (made NOT in North Korea) praskrenda virš „sienelės“ ir suplėšo visus dar pernykščius devinkėje likusius voratinklius. Rūkykla užsikūrė... Nominuojam jį gražiausiam pavasariniui epizodui. Po šio momento dar labiau kontroliavom žaidimą visoje aikštėje. Po ko seka du Kosto įvarčiai. Ir turim solidžius 3-0. Abiejų įvarčių scenarijus maždaug panašus, kai Kostą komandos draugai tiksliu pasu išveda vienas prieš vieną su Bekento vartininku. Turėjom ir dar keletą pakankamai realių progelių, tačiau jas pasiliekam kitiems kartams. Antram kėliny situacija beveik nesikeičia. Ir dar pusė kelinio tikrai valdom žaidimą. Vėliau gi, aišku leidžiam biškį varžovams pribėgti vis arčiau prie mūsų baudos aikštelės, bet ir tiek. Kol varžovai vargais negalais išraito įvartį mums. 3-1. 
Nors varžybos draugiškos, bet teisėjai kažkaip įdomiai sušvilpė keletą momentų. Vienas įsimintinesnių - Amba prasimeta kamuolį per centrą pro keletą gynėjų ir pargriaunamas jau būdamas baudos aikštelėje. Šitą tikrai mačiau, nes pats buvau per keletą metrų nuo „avarijos“ vietos. Teisėjas sutinka su mano nuomone ir sušvilpia 11m baudinį ir drąsiai ranka rodo būsimą kamulio vietą. Tačiau kažkuriam iš varžovų gailiai gailiai pravirkus, kad juos skriaudžia, teisėjas lyg tarp kitko, lyg niekur nieko pakeičia savo nuomonę ir sako, kad jo jo, galim ir neskirti penalkės ir skiria baudą jau nuo baudos aikštelės prieigų. Gaila, reikėjo ir kamuolį tuomet jau atiduoti varžovams, jei jau „Fair play“, tai iki galo :). Na, bet liūdėti per daug netenka. Kas buvo pražuvo, sužaidžiam keletą staigių momentų ir Zykelis po keleto perdavimų baudos aikštelėje, įduria ketvirtąjį. 4-1. Dar pasikeičiam po kelis momentus tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų ir baigiam. Petras parodė, kad gali sužaist su Romu centre gynyboj ir pakovot dėl aukštų kamuolių, Labas parodė, kad gali ištraukti ir kląstingą smūgį, ir išėjimą vienas ant vieno. Šiaip visa komandėlė sužaidė tvarkingai, solidžiai ir be klaidų, ar ne Tadyti?? Misteris naujasis 20 minučių :) 
Kaip suprantu, varžovas bandė naujus grakus, dėliojo naujas šaškes ar kažką tai. O mes tiesiog sužaidėm. Malonu, berniukai, spaudžiu dešines ir susitinkam savaitgalį, kuomet pradėsim oficialų 2013-tųjų sezoną.
G.