Aktas - Prelegentai 0:1

Pirmas III lygos turas su Prelegentais gavosi sudėtingas. Tiksliau nesigavo. Pralaimėta varžovams rezultatu 0:1. Įvartį prasileidome 70 minutę po baudos smūgio sekusio rikošeto. Galėjome tų įvarčių gauti ir daugiau, pavyko atstovėti, tačiau priekyje yra kur dirbti. Prastokai šiandien sužaidė mūsų krašto saugai, būtent ten yra kur pasitempti ir surasti optimalų variantą. Iš kitos pusės. žinant su kokiomis komplektavimo problemomis šiai dienai esame susidūrę, tenka pripažinti, kad sezono pradžia bus išties sudėtinga ir visai nesvarbu su kokiu varžovu teks žaisti. Ir būtent sveiki bei neišvažiavę geniukai turi atstovėti ir padėti pamatus visam sezonui. Todėl sukandus dantis pradžioje teks arti. Po to pamatysit, bus lengviau. Pralaimėjome šiandien protingam varžovui, kuris nesileis stumdomas niekieno. Belieka pasveikinti juos su gera sezono pradžia.
Šiandien nieko neatsitiko. Tai - viso labo pirmas turas, kuris dažnai geniukams nesigaudavo. Tiesiog reikia žiūrėti į priekį ir ruoštis sekančioms kovoms. Jau ateinantį trečiadienį startuojame SFL taurės varžybose, kur laukia kietas riešutas – Olimpijos komanda. Pasijungs pas mumis trys saugeliai - vienas greitaeigis, kitas šiaip brazilas, o trečias taraninio tipo, dadės ir kiti likę ir įsivažiuosime. Po varžybų neskubėkime skirstytis, užsakytas kampas pasisėdėti, atidarysime sezoną!
Labai nudžiugino šiandien brofkė ji buvo tikrai solidi, tai irgi yra labai svarbu! Norėtųsi tokį lygį išlaikyti visą sezoną!