Aktas - Salininkai 0:0

Antras turas, antras mūsų nulis, antras ne toks rezultatas, kokio tikėjomės. Susirinkom slabnai šį kartą, keitimų buvo, bet jų buvo nedaug, ant dirbtinės ir tokiu oru mūsų reikia daugiau. Aikštėje dalyvavo: Labas, Romas, Dainiukas, Mindaugėlis, Svaika, Petras, Vaidutis, Ovidijus, Tadytis, Amba, Zykelis, Romas, Aurimas ir Eima. Pasiruošęs buvo ir Piktas (visai jis nepiktas), bet prisijungė prie komentatorių komandos brofkėje, kurią sudarė žmogus-legenda Marius, šlubiai Pajuodis, Apkė, Gelmis ir Čipsas, „Kruša“ žvalgybininkas Egida, netrukus prie komandos būsiąs priverstas prisijungti Samas, be aprangos atvykęs Šmigis, Apkės dviratininkė, net ir saulėje šaltas Rimantas ir, žinoma, Nerka.
Pirmiausia kas krito į akį, tai, kad varžovų komandoje buvo nemaža dalis varžovų iš kitos buvusios ir būsimos varžovų komandos Užupis, čia tik šiaip pastebėjimas, kuris netikiu, kad bus suprastas ir apskritai ar jį reikia stengtis suprasti. Grįžtam į žemę.
Žaidimas prasidėjo, praėjusių metų mūsų antra vieta ir SFL apžvalgininkas įpareigojo mus žaisti pirmu numeriu, tą ir bandėm daryti, tačiau o bet deja, naudos neišspaudėm. Sužaidėm jau 5-6 rungtynes, bet kamuolys vis dar brokuotai vaikšto pas mus, stringa tokiose vietose, kuriose neturėtų strigti. Į komandą grįžo Vaidutis, vidurys atrodo solidžiau, bet vis vis vis kažko trūksta. Salininkai susikurdavo neblogas progas ir turėjo tikrai realių galimybių pasižymėti, pirmą kartą stipriu smūgiu sudrebinama štanga, antrą vieną realiausių progų pasižymėti gesina Labo šuolis. Salininkams neblogai sekdavosi kontratakuoti, laimei finaliniam atakos užbaigimo etape arba patys nepadarydavo visko arba mūsų gynyba išsivalydavo. Turėjom ir mes keletą momentų, kai buvo galima atsidurti labai pavojingose situacijose, bet arba paskutinis pasas ar paskutinis lietimas/stabdymas/smūgis nenusisekdavo, o kartą ir šoninis teisėjas grubiai apsiriko pakėlęs nuošalę įvartį užuodusiam Zykeliui. Taip ir baigėm pirmą kėlinį, 0:0, o pagal pirmo kėlinio neišnaudotų progų statistiką tai dar visai nieko rezultatas.
Antram keliny daugiau kamuolį valdėm mes, ir tų progų daugiau atsirado, bet vėl deja. Realias progas turėjo Aurimas, Mindaugėlis, Tadytis bet vėl deja, o norint trijų taškų tokias progas jau reikia išnaudoti. Ką čia daug rašyti, nebuvom prastesni, nebuvo ir geresni, todėl ir rezultatas visiškai teisingas, 0:0. Gaila, bet vis dar liekam be pergalių.
Nebuvo šiandien Juozo, kuris jau pirmose savo varžybose (taurėje su Olimija) mušė du įvarčius, nebuvo Nabuchiko Takada partnerio Mindės (prisijungė prie ne trumpo traumuotų sąrašo), nebuvo Aidelio krašte, nebuvo jaunojo Nedo, nebuvo ir nebebus geltonai mėlynų gretose Kosto. Pastarasis pasirodė brofkėje su lyginimo atributika, tik gaila, kad tas lyginimas nelinksma proga. Kostui sėkmės linkime, o geniai vieni kitiems linki, kad atsirastų praėjusių metų Kostes įvarčių skaičių kompensuoti galintis genys.
Snapų nieks nenuleis, net neabejoju. Žaisim žaisim ir įsižaisim, o jei tai padarysim artimiausiu metu, tada neprisižaisim :)
Nu dw.

Andrew McAntoscak from Scotland