(Ne)Pavykęs Nerijaus gimtadienio reikalas su kartokais futbolo prieskoniais..

Saulutė šviečia.. Naujos aprangos blizga, atspindėdamos įvairiausias spalvas.. Nuo baltos.. Iki žalios, persimaišydamos sodriai rusvu atspalviu. Būriuojasi krūvelė Geniukų.. Ir... Pasigirsta pirmieji akordai.. Kurie dar dabar skamba tuo šaižiu V.M.Z (Kas nežino V.M.Z - tai didž. gerb. Marijus V. Zenga dar šian prašifruotas kaip Visada Mylėsiu Zykų) balsu ausyse.. "O tai turime tik alaus???" Ir tai manau buvo pirma vinis į šios dienos karstą... Antra buvo kai Nerijus iš po "nuliovų maikų" krūvos atskeidė pilnus aruodus visokio gėrio.. Na to gėrio, nuo kurio, kitą rytą gėrio su žiburiu reikia ieškoti.. Trečia vinis buvo visiškai nekalta.. Vykstant popamokinei veiklai, šios rašliavos autorius pastebėjo, jog Virgutis atėjo su netinkama "maika" pasipuošęs.. Na dėl tų vinių tai nieko asmeniško.. Juk gavom 3.. Kažkam bėdą tai reikia sumesti.. O dabar gal trumpai apie tai kas vyko aikštėje.. Prie užklasinės veiklos dar grįšime..
Pradėjome taip: Labas - Eima, Romka, Dainiukas, Ovkelė - Swajka, Mindoza, Vaidutis, Juozas, Šmigis, Jegor Titov aka Amba.. Po keitimų jungėsi Nedas, Aurimas.. Brovkę laikė Nerijus, Gelmis, Zykus, Apkė, Virgutis, Zengelė, Čipsas ir Samulis..
Varžybos prasideda svilinant padus, nes aikštė įkaitusi, o abi komandos pasiruošiusios bėgti..Iniciatyvos neperima nei viena komada.. Vyksta greitas žaidimas.. Na bent jau tiem kas žaidė taip atrodė.. Lyg momentais atrodome geriau.. Palaikome kamuoliuką.. Susikuriame kelias pusproges ir vieną šimtaprocentinę progą. Bet.. Pasidarome kampinį.. Varžovai jį kelia.. Kamuolys kyla.. Skrenda.. Skrenda.. Svajūnas šoka jo išmušti..(kaži kuo kvepėjo kamuolys, nes tik tepauostė) ir keista?? bet neišmuša.. Ten likęs už jo nugaros varžovas beda tą pirmą vinį.. Labui jokių šansų.. Nors Sirokomlės Dušo Bernų taryba nusprendė, kad visgi Labas galėjo turėti šansų, jei nebūtų ten kažkur ant vartų linijos bandęs prisidegti pypkės... Na, bet yra kaip yra ir einam link aikštės vidurio.. Išsimušam sviedinuką ir perimam iniciatyvą.. Jau berods buvome padarę kelis keitimukus.. Labai aštriai ir reikiamai į žaidimą pasijungia Nedas ir pradedame spausti... staiga.. Nusileidžia užsklanda.. Ir išmuša 15 minučių šlovės pasireikšti naujausiam pirkiniui iš Rasijos - Jegorui Titovui.. Na gal ne naujam.. Bet naujai pramintam jaunuoliui Ambai.. Kodėl praminėm Titovu??? Na dar galėjome Torresu.. Bet tas lyg jau pradėjo mušti įvarčius.. Vienaip ar kitaip.. Savo įvartį Mariukas įridena kaip kerlingo akmenį.. Krašte Juozas perima kamuolį iš gynėjuko ir (V.M.Z gali praleisti ir neskaityti) BEKENTU užmeta kamuolį virš gynėjų galvų. Ten įkerta Jegoras Titovas ir atsidūręs vienas prieš vartininką.. Trečiu ar ketvirtu smūgiu, lyg bružindamas ledą šepetėliu kokiu tai, įridena kamuolį į vartų tinklą.. 1-1!!! Kas po to ten buvo nebesakysiu.. Bet faktas, kad galėjome dar kokių pora mušti... Na tiksliau "zviozda iz rassija" galėjo.. Bet.. Taip ir liko rezultatas nepakitęs iki kėlinio pabaigos.. Išeiname ilsėtis.. Po pertraukos karštis daro savo.. Jėgos senka.. Nors vėl buvome prispaudę varžovus ir vėl turėjome dvi geras progas pasižymėti.. Tačiau.. Galėjome gauti patys pora.. Laimei Labas, o po to virpstas stovėjo vietoje.. Tačiau atsiradus spragoms gynyboje ir pasimačius jėgų trūkumui, prasileidžiame antrą.. Dar iš paskutiniųjų bandome kabintis.. Susikuriame ir progų.. Bet gauname trečią ir suprantame kad jau viskas.. Nes liko tik apie 5 minutes.. Nors nenuleidžiame snapų ir bandome atakuoti.. Tačiau nieko daugiau nepešame... Na ką.. Pralošėm.. Nors kaip Vaidutis teigė.. Toks jausmas kad laimėjome.. Gal ir taip.. Nes iš esmės žaidimo kokybė buvo tikrai nebloga..
To pasekoje taip netikėtai atsiradome jau ant brovkės.. Ar kaip visada netikėtai?? Prasideda jau trečiasis kėlinys.. Ten mes tikrai dominuojame.. Saulutė vis šviečia.. Atsipindi spalvas tas pačias.. Baltą Finlandia ir žaliai rudą Tulamore Drew su keptos duonos, traškučių ir kitokių gėrybių aromatais.. Po truputį įsilinguojame.. Aptarinėjame varžybas.. Vaišinamės.. Keliame tostus už Nerijaus sveikatą.. Patarukiame į dušą.. Grįžtame į aikštės prieigas ketvirtam kėliniui.. O ten jau linksma.. Mindoza, su tauriųjų gėrimų stikliuku rankoje, vadovauja kitų komandų iš žemesnės lygos aikštėje žaidžiantiems žaidėjams, kur jiems reikia bėgti ir kur ne.. Ir apskritai ko jie čia laksto??.. Zykus po kiekvieno bandymo pakelti "fiestą" su V.M.Z dvyrka guldo jį, kad patempti grandinę iki tol, kol nukrenta galinė lempa.. Ir apskritai.. Tas dvyrka paskui atsidūrė nuošalėj kažkaip.. Ir paskui teisėjas dar atsirado iš kažkur ir kažko prašė.. Taip atžaidę keturis kėlinius prasiskirstėme.. Manau gal ir visai vykęs tas Nerijaus gimtadienis..???
Ir dar.. Kaip aikštėj taip ir už jos ribų.. Jegorui buvo maža 15 minučių šlovės.. Tai jis sugalvojo, kad reikia Rimo Tosolo draugelio Fordo Kardano šviesas palikti įjungtas.. Kaip tą ropę pusė rusijos rovė.. Taip tą Fordą pusė komandos stūmė.. Ir užstūmė.. Kitaip ir būti negali.. Juk čia FGBK AKTAS!!! ČIA VISKAS ĮMANOMA!!! 

Pasirašo pasirašytojas..