Aktas - Carlsberg 5:1

Na kaip? Patenkinti visi? Aišku, koks dar klausimas! Sekmadienis, įvarčiai, jubiliejai, pergalė visuose frontuose.

Sausi faktai:
Labas, Dainiukas, Tadytis, Mindaugėlis, Eima, Vaidutis, Mindoza, Petručio, Mr. 11m Nedas, Marius L, Juozukas, Gelmis, Romasis, Zykelis, Amba.
Misteris 40 – Marius W.Z. Vėbra, klasiokas Owkė, Piktas, Čipsas su cuciku ir be cuciko, žavosios kolektyvo moterys su savo atžalomis (saugumo sumetimais, saugant nepilnamečių vaikų teises, žaviųjų moterų asmenybių neatskleisiu).

Sausa statistika:
5-1. Aktas nusineša pirmą sezono pergalę. Sveikinimai priimami ne gėlėmis, ir ne saldainiais.
Mušėjai – Eima, Juozas, Marius L, Vaidutis, Nedas.

11m.
Antrame kėlinyje Nedas uždirba du baudinius, tiesiog kažkokiu tai būdu pargriauna varžovus, kurie stebuklingu būdu maišosi jam po kojomis mūsų baudos aikštelėje. Tačiau mūsų komanda turi atostogomis gyvenantį, pailsėjusį super Mario, atsiprašau, super Labulanį, kuris tuos baudinius tiesog ima ir patraukia. (Nedai, Labas gėlių ir saldainių negeria, ir šito aš tau nesakiau) P.S. Per daug nesididžiuojant toliau seka šampūno Vidal Sasun reklama. Kurios garsiai viešinti neleidžia etika.
Reiškiasi, sekant gyvenimo pagal zebrą filosofijos keliu, mes buvom baltoj juostoj, o varžovai juodoj....  kuo viskas baigiasi nereikia daug nei pasakot.

Keitimai:
Šiandien keitimai buvo vykdomi griežtai pagal instrukcijas ir reglamentą. Kas norėjo eiti į aikštę turėjo rašyti prašymą darbo grupei, prieš tai surinkus Romo ir Gelmio parašus, komisija įpatingos skobos tvarka, nemažinant „darbo apsukų“ tuos prašymus atmesdavo, tačiau anksčiau ar vėliau juos stebuklingu būdu lobistai pramušdavo. Įtariu, jei būtų darbo grupės valia, tai aikštelėj būtų buvę visi, o ne vienuolika, kiap reikalauja futbolo taisyklės :)

Žaidimo faktai:
Šiaip atrodėm geriau, buvo malonu žaisti ant natūralios žolės, nors varžovai keletą kartų grasino mūsų vartams, tačiau mes buvom geresni. Įvarčių kiekis sako savo, o kiek dar neišnaudotų progų, progelių, pusprogių? Čia tikrai yra kur pasitempti. Ir šiaip visi įvarčiai ne šiaip iš lempos, tokie visi darbiniai, gražūs akiai, vien Juozo bumtelėjimas iš eigos - perdavimas iš krašto, kamuolys daro nusileidimą ant kairės ir po smūgio suspurda tinkle. Vaidutis irgi gerą uždeda – maždaug nuo šešiolikos kažkur, viršutinė štanga, žemė, vėl štanga ir tinklas tik fur fur ir suspurda vėl. Eima, Nedas ir Marius L – nenusiminkit, jūsų įvarčiai ne ką mažiau gražūs ir svarbūs. Jau vien ką reiškė prieš varžybas sudėtos rankutės ir sušuktas tradicinis šūkis – AaaaaaaAKTAS! (Labo manymu, mes geriausi ir ant šito).

Šlapi faktai:
Svečiai iš užjūrio JAV - Mr Jack, Mariaus Linkevičiaus svečias iš Vengrijos, vietininkas „kvadratas“, finliandiško Kalėdų senelio palydovė su suomiška balta kepurine, vietinis atstovas Neptūnas, Danijos Eurovizijos atrankos dalyvė Danzka, vytintos sasyskos ir sausi čipsai...

Žali faktai:
Žalia žalia, per visą dangų, per visą dangų, didžiausia pieva, poliana, aikštė, stadionas.....
Bičiuliai, ar žinote kas yra žolė? Tas žalias daiktas kurį reikia pjauti, džiovinti ir rūkyti... Tfuuu, kodėl rūkyti, ne tą dūmą įtraukiau, atsiprašau. Žalia natūrali žolė, tai tokia danga ant stadiono ant kurios gera ir miela žaisti, raičioti kamuoliovy, ir pačiam pasiraičioti, pagulėti, su draugais aplaistyti ne tik pergalę bet ir draugo Mariaus keturiasdešimtą jubiliejų, nebijokim šio skambaus žodžio!!!

Gražūs faktai:
Atvažiavę valandą prieš varžybas, mes tiesiog gulėjom ant to žalio daikto…. Žemė gimtoji, ne ražiena kokia, ir ne plastmasė perdirbta penkioliką kartų su žalios ar juodos spalvos granulėmis.... Tiesog paimtum viską savom baltom rankom ir nurautum tą žolę, ir visą ja namo parsineštum, na dar pakeliui liaudžiai padalintum, kad ir jie pasidžiaugtų. Matyt per rūpesčius visi spėjo pamiršti žolės skonį ir kvapą....

Trečio kėlinio faktai:
Po varžybų lygiai tas pats – mus vos ne vos nuvarė nuo jos, tipo mūsų vaišės ir mes gulintys aikštelėj, tipo maišėm kažkokioms eilinėms varžyboms. Mandagumas aukščiausio lygio!
Visi eiliniai mirtingieji sveikinami su pergale, o gerb. MariuZ su garbingu jubiliejum. Nesustok Mariau šiam gyvenimo kely, nes metai tai ne kilogramai ant preso, tai tik dar viena galimybė įrodyti, kad kampas ant turniko yra viso labo eilinis pratimas, kaip sms’o parašymas :)

Puikiai pavykęs sekmadienis!!!!

Pasirašo - Faktiškai G.