Pirmasis gruodžio savaitgalis

Nu ką, dar vienas turiningas savaitgalis prabėgo akimirksniu. Pradedant penktadienio vakaru, kai geniai ėjo i teatrą, pratęsiant šeštadieniu, kai labai smagiai pajudėjome treniruotėje ir pabaigiant sekmadieniu kai dviem frontais pabandėme sukovoti tiek Umbro cupe, tiek futsal A lygoje. Netiek svarbu rezultatai, kiek patiko pats procesas :)))
Apie teatrą pasakot nepasakosiu, galbūt vienintėlis klausimas buvo ar Mindė savo trisdešimtmečio proga pasirodys tenai ar ne. Nepasirodė, bet pažadas išlyginti tą reikalą nuskambėjo internetinėje erdvėje :)  
Kas liečia treniruotę šeštadienį, tai ji praėjo labai smagiai, na gal ne visiems (Piktas ir Čipsas pernelyg nedžiūgavo po vakarykščio teatro). Vienaip ar kitaip jeigu ir toliau su tokiu noru rinkimės į treniruotes, tai jos turi perspektyvų.
Sekmadienis buvo turiningas. Ir sutap gi tu man taip, kad Umbro cupas susidubliavo su Futsalu. Kai kurie geniai netgi sprendė labai opų klausimą - Sportima ar VPU...
Kaip bebūtų, atėję į sportimą, nenusivylė. Pasižaidėme smagiai (gal rezultatai ir silpnoki, bet pats procesas užvežė). Ypatingai ta dalis rūbinėje po varžybų.  
Iš pradžių, žaidėme su Bekentu. Plačiai išanonsuotas SFLe susitikimas vertė abi komandas paitempti. Nežinau, kokius uždavinius sprendė varžovai, bet mes pradžiai galvojome kas šiandien pasirodys ir apskritai ar turėsime rezervų apskritai pasirodyti, nes registracija rutuliojosi sunkiai. Ir kaip buvo smagu pamatyti, kad po truputį susirinkome taip, kad net ir apie taškelį - kitą galima buvo pagalvoti. Dalyviai: Labas, Piktas, Čipsas, Egis, Tadas, Virgis, Marko, Mindaugėlis, Ovkė, Gelmis, Cica, Nerka, Gytulis. Varžybose su Bekentu sužaidėme nuo gynybos, sąmoningai atidavę varžovams iniciatyvą. Žaidėme drausmingai ir ilgą laiką tai sekėsi puikiai. Nors ir rungtynių viduryje prasileidome įvartį, bet po kelių minučių sugebėjome rezultatą išlyginti. Iki kokios 35 minutės toks rezultatas ir laikėsi, netgi turėjome progų persverti jį sau naudinga linkme, bet prasileidę labai apmaudų įvartį buvom priversti atsiverti ir pabandyti varžovus paspausti. Bekentas tuo pasinaudojo ir pergalę įtvirtino trečiu įvarčiu. 1-3 bet pats žaidimas paliko tikrai neblogą įspūdį. Tuo tarpu iš VPU atėjo žinia kad su Nautara po pirmo kėlinio 3-3 .
Varžybos su Faze buvo žymiai lenvesnės nei su Bekentu - visų rungtynių metu turėjome iniciatyvą ir tik patys save galime kaltinti, kad nelaimėjome. Prasileidome pirmi, kai varžovas staigiai apsisukęs smūgiavo į devyniukę. Bene sekančią ataką rezultatą išlyginome 1-1. Ir ilgai netrukus jau vedėme 2-1. Atrodė viskas gerai, turime iniciatyvą, kuriame progas ir tik laiko klausimas kada įmušime trečią įvartį. Vienos iš atakų metu išėjome keturiese prieš varžovų gynėją ir vartininką ir vietoj to kad įmuštume, sugebame atsikirsti. Fazė tuo sėkmingai pasinaudoja ir iš karto rezultatą išlygina. Taip ir pabaigiame 2-2. Iš VPU atskrieja žinia, kad gavome 3-5, bet varžybos buvo gero lygio ir visai nedaug trūko, kad bent taškelį iškovotume...
Tada nuskambėjo Ovkės frazė - pajamkite rūbinę, aš tuoj. Rūbinę mes pajamėm o Ovkė akimirksniu pasirodė nešinas dėže alaus. 35 jums ne juokas. Kai esi 35-ių, gali daryti ką nori ir žaisti už ką nori. Ta prasme dar gali žaisti už jaunimą, o gali jau ir už veteranus. Tai vat tokius sukaktuvininkus ant dienų turime cielus du - Šalnelę ir Ovkę. Jeigu pirmasis šį savaitgalį buvo kažkur ne su mumis, tai Ovkė gumos netempė. Pasakysiu taip - seniai taip smagiai po varžybų nesedėjau. Atšventėme kaip turi būti. Belieka Ovkei dar kartą palinkėti, kad ir toliau su tokiu pačiu noru ir užsivedimu dalyvautum FGBK veikloje. Šalnelei turbūt linkėsime kitą savaitgalį? Nors iš kur mum žinoti? ;)
Per tris varžybas iškovotas taškelis labai šį kartą nenuliūdino. 
Ne ant to kanto mes esame geri!

Statistika iš VPU:

„Aktas“ (Vilnius) – „Nautara“ (Kaunas) 3:5 (3:3)
Teisėjai: Cviklinskis, Vilniškis
Įvarčiai:
1‘ – 1:0 A.Rameiko
1‘- 1:1 A.Šteinas
6‘- 1:2 M. Bezykornovas
6‘ – 2:2 E.Tučinskij
14‘ - 3:2 J.Gulbinas
15‘ – 3:3 A.Šteinas
29‘ – 3:4 T.Nemanis
38‘ – 3:5 T.Nemanis
Įsoėti: M.Bezykornovas („Nautara“)