Aktas - Užupis 7:0

Sužaidėm priešpaskutines I rato varžybas su Užupiu. Lengva nebuvo…. Tiek golų primušti tikrai sunkus darbas, pabandykit patys, netikit?
Iš principo apie rungtynes nėra daug ką pasakot. Pasidžiaukim rezultatu ir tiek.
Jau pasidžiaugėt? Tęsiam toliau. Nemečinės stadiono žolė labiau ruda, nei žalia. Karštoka.
Turim gležną sudėtį aikštelėje – Labas, Dainiukas, Ovkė, Svaja, Eima, Mindė, Petras, Vaidutis, Mindaugėlis, Šmigis, Juozas, Gelmis, Romka. Ir net dvi stiprias brofkines sudėtis – viena sėdejo prieš saulę, kita sėdėjo pavėsyje. Saulėtieji – Nėrka, Tadytis ir vaikai, bei jų mamos. Pavėsiniai – Piktas, Zenga, Gytulis, Šalna ir Virgelis (jis šiaip planavo išeiti į aikštę, bet nesgava...).
Varžovai pradėjo ir pusė kelinio žaidė dešimtyje. Ko pasekoje, jau 17 minutę Juozas padraskęs gynybą bei gavęs gerų perdavimų iš draugų, į savo kasą išmušą nuostabų čekį hat-trick‘ui. Juozai, kačiuk, ką tu, ko tu taip nesielgi kitose varžybose, kačiuk, ką tu :))
Dar 15 minučių - Mindaugėlis ir Mindė viens paskui kitą padaro rezultatą 5-0.
Antro kėlinio pradžioj Gelmis uždeda dar du, ir jau 7-0. Neleidžiam liūdėti Labui. Porą momentų jis tikrai puikiausiai patraukia golinius smūgius, tuo tik įrodydamas, kad yra geras. Dar porą kartų varžovai tikrina vartus, bet į skersinį. Aišku mes irgi dar turim progelių prie jų kasos, bet tik dėl geros širdies mums tas (ne)pavyksta.
Esant tokiam rezultatui, Iki finalinio teisėjo švilpuko leidom sau parūkyti, pasiganyti bei linksmai pažiūrėti kaip aktyviai pavėsio brofkė kremta Gytulio atneštus čipsus. Sunku sausus čipsus krimsti tokiam karštyje, oi sunku. Sprangu turėtų būti.... Bet mes to nesužinosim... Po varžybų visi žaidusieji gavo paragauti pavėsyje išlaikyto Gytulio alaus, bet jau be čipsų :)
Ir tik po varžybų mes sužinojome, kam skirtos buvo šios varžybos ir toks rezultatas. Pasirodo Pikto mama įvertino turnyrinę lentelę ir liepė sūnui važiuoti į Nemenčinę ir sutriuškinti varžovus. Ką mes pakankamai sėkmingai ir padarėm. Linkėjimai poniai Sauliaus mamytei. Prašom ir daugiau tokių mielų ir nuoširdžių palinkėjimų mums visiems:) Ir šiaip tegyvuoja visos mamos, kurios aplanko mus varžybose, bei skaito mūsų metraščius. Ką mes be jųjų darytume.
Kitą savaitę laukia Navigai ir pirmo rato pabáiga (tvirtapradės priegaidės kirtis ant pimosios „á“).
Pasirašo G.