Navigatoriai - Aktas 0:4

Žalgirio mūšio dienos metines LFF stadione paminėjome kaip reikalas. Paskutinės I rato varžybos su Navigatoriais.
Susirenkam apystipriai – pradeda varžybas Labas, Gelmis (C), Romas, Eima, Svaja, Marius L, Mindė, Apkė, Mindaugėlis, Amba, Zykelis. Ant suolo – Romka, Aurimas, Šmigis, Benukas. Ant čipsų suolo – pilna goveda alkanųjų genių – Nėrka, Egis, Tadytis ir Ko, Piktas, Šalna, Virgis ir brolis Egdijus, Gytulis, Marius WZ.
Standartiškai nėra ką pasakyti apie varžybas. Galima nebent parašyti šlovėsir garbės odę šiandien sužaidusiems ir nežaidusiems. Kiekvienas aikštės centimetras buvo mūsų – nuo pradžios iki galo. Visuose momentuose buvom pirmesni, staigesni, aštresni, tikslesni ir visokie kitokie. Pirmam kėliny Labas neturėdamas darbo, berods visai buvo išėjęs į atsarginę aikštelę apšilimą daryt su kažkokiais svetimais:) Žiauriai gerai į baudos aikštelę įkirsdavo tai Zykelis, tai Amba, tai Mindaugėlis. Aikštės viduryje be kompromisų suko grajų Mindoza ir nerealusis šios dienos didvyris Linkevičioks Marioks. Pusvalandį kūrėm kūrėm, aštrinom aštrinom ir pagaliau… Gaunam baudinį ties 20 metrų. Mindoza pakelia, kamuolys per galvas pasiekia vartininką ir išlindusį į smaigalį Romą PR ir šis kažkaip įspiria kamuolį į vartus. Keliam rankas, bet greitai nuleidžiam. Tipo džiaugsmas trūko lygiai 5 sekundes, kuomet paaiškėjo, kad šonins teisėjas užfiksavo nuošalę. Dūlinam atgal į savo pusę….
O įvartis pirmasis krenta taip - Aurimas gauna iš centro į kraštą, vienu lietimu tiksliai atiduoda pasą į vidurį ties 16m. Mariukui L ir šis tyliai paridena kamuoliuką į kampukį. Ilgai lauktas rezultatas tablo pasikeičia mūsų naudai. Toliau nemažindami apsukų, bet išeinam ilsėtis pertraukai. Tiesa, buvo įdomus momentas vidury pirmojo kėlinio. Apkelė nors ir būdamas tylussaugelis kairiam krašte, bet padarė fintą, vos neimušdamas antrojo. Po kampinio kamuolys atšoksta į centrą, ties 20m, kur buvo patrauktas susirinkti atšokusių kamuolių. Pasistabdęs jis tą apvalų kamuoliuką ir čyx pyx siunčia jį labiau į orą nei į vartus, bet padedamas vėjo kamuolys pasiekia vartus ir pasako „bumpt“ į devinkę iš viršaus jei ne toks stiprus vėjas, būtume turėję ir antrą įvartį.
Antro kėlinio pradžioj ilgai laukt nebereikia. Amba iš krašto apsitvarkęs su gynėju pasiunčia kamuolį į tolimą kampą ir vartininkas nubumbsi iš paskos kamuolio. 2:0 vedam. Nuotaikėlės dar labiau taisosi tiek aikštėj, tiek ant suolų. Na ir tada ateina laikas daryti eilinį “hat-tricką”. Ir jojo šiandien nusipelno puikiai sužaidęs Marius L. Savo antrąjį pelno iš žaidimo, po puikiai įkišto mažojo Beni Benasi pasiuko. O “hat-trikinį” uždeda vertą Eurogoals apžvalgos telike. Gaunam baudinį ties 18m. Mariukas pasistato ir tobulai permetęs per sienelę nudrasko viršutinio vartų kampo voratinklius…
Rezultatas 4:0. Perleidę truputį iniciatyvos varžovams, turėjom progų ir pasiginti. Navigatoriai į pabaigą bandė sukurti bent paguodos įvartį, bet mes turėjom jų atsiprašyti ir pasakyti “C´est la vie” (išvertus į lietuvių kalbą būtų selevi)…
Antram kėliny turėjom ir dar keletą progų, o jų kūrėjas tapo mažasis Benas Civilkų, iškišęs keletą tokių pasų, kad oho.... Po vieno iš Mariukas padarė 3:0, o kitą iškišo Auriui, bet jam nesgava. Išėjęs vienas ant vieno jis paspiria link vartų, bet kamuolis pasibučiavo su virpstu ir vartų linijos deja deja, nekirto... Svaika irgi neblogą uždėjo į viršutinį kampą, bet vartininkas patraukė.
Tai be Linkevičių Mariaus, šiandien sublizgėjo ir Benas, tas kuris Egono Civilkų atžala. Ai, dar tiesa Romas gynyboj stovėdamas paskutiniu ir gi keletą fintų susuko tokių, kad irgi oho, taip parodydamas, kas šiandien karaliauja aikštėj.
Besibaigiant varžyboms pastebėjome nerimastingai besiblaškantį Svaikelę. Tai į brofkę, tai į trenerį, tai dar kažkur. Lyg į tupyklą būtų norėjęs... Bet pasirodo ne. Jis jau norėjo keitimo ir pradėti rūpintis gurgiančiais ir prie stuburų prilipusiais genių skrandžiais. Bo jo gimtadienis gi buvo prieš porą dienų....
Neilgai trukus teisėjas Zigmas paskelbia pabaigą. 4:0 mūsų. Beje, plojimai teisėjams. Neturim jokių priekaištų brigadai. Sušvilpė puikiai. Gal net galima sakyti nešvilpė beveik ir tiesiog mėgavosi techniškai puikiomis varžybomis.
Dievas yra ir jis didis, taip galvojo ir Vytautas Didysis išvedęs savo pulkus į Žalgirio mūšį prieš 603 metus. Šiandien mes paaukojome tam Dievui gražią pergalę, aplaistytą su Svajkos siųstu alumi ir čipsais… kaip niekad visiems visko užteko…
Super varžybos, super pergalė mūsų super berniuko gimtadieniui!!! Šiandien visi buvo absoliučiai super geri!!!
Ačiū Navigams už super korektišką žaidimą!
Tradiciniai linkėjimai super mamoms ir super gerbėjoms, kurios nebuvo varžybose :)
Vienas iš lyderių – G.