Spartakas - Aktas 0:4

Sekmadienį svečiavomės svetingoje Ukmergėje, kur jau eilę metų iš eilės pasitikriname su Spartako chebryte draugiškų rungtynių fone. Vasara pakoregavo daugelio iš mūsų planus, todėl kiekybine prasme neblizgėjome, pradžioje turėjome vieną keitimą - Egį, vėliau atvažiavęs Tadytis prezidentą išleido atsigaivinti alumi.
Pradėjome taip: Labas – Svajka, Gelmis, Ovkė, Eimantas – Romka, Mariukas, Juozas, Amba, Ambotukas – Benas. Kaip jau minėjau dar jungėsi Egis ir Tadytis. Ant brofkės buvo Nerijus, į aikštėje kartu žaidusius sūnus atvykęs pažiūrėti Ambotas vyresnysis ir Tadyčio šeimyna.
Varžybos vyko neaukštu tempu, Ukmergėje tvyrojęs 30 laipsnių karštis padarė savo. Iš emės žaidimas buvo apyligis, pavojingų momentų abi komandos susikūrė panašiai, tik tiek, kad mes sugebėjome jais pasinaudoti, o varžovai - ne. Pirmą įvartį į mušė Ambotukas, jau debiutinėse varžybose atidarė savo įvarčių sąskaitą. Antrame kėlinyje dar tris kartus siuntėme kamuolį į tinklą (Juozas, Tadytis, Juozas) ir šventėme gražią pergalę 4:0!
Po varžybų išsimaudėme Šventojoje ir atsigaivinome alumi.
Sekančios draugiškos varžybos vyks šį ketvirtadienį, legendiniame Bukiškio stadione. Sugrįžtame ant jaukaus ir mielo stadiono kalniuko, varžovai – Nerealo komanda. Orai nusimato karšti, būtų gerai, kad keitimų turėtumėm daugiau nei vieną, o ir povaržybinis alus irgi visai būtų į temą.