Salininkai – Aktas 1:1

Toks lygus lygus sekmadienis susiklostė. Vykęs, kad turėjom išankstinį gimtadieninį Samo palyginimą. Vykęs, kad pats Samulis po ilgooookos pertraukos pats drįso žengti į aikštę ir patempti komandėlę. Rezultatas tik va, nevykėliškas lygus kažkoks. 
Priminsiu - I rate su Salininkais irgi skirstėmės po lygiųjų.
Susirenkam daugiau mažiau normaliai, neskaitant to, kad Šmigiukas norėjo žaisti Nemenčinėje ir nuvažiavo ten. Tik deja, mes žaidėm visiškai priešingoje Vilniaus rajono pusėje, Dilgynėje. Nemenčynė... Dilgynė... susivėlė genys. Nu bet pabendrąvęs su Nemenčinės stadiono sargais ir kaimynais spėjo pašokti ten kur reikia. Ai, dar Marius W.Z. žadėjo būti... žadėjo, bet nebuvo. Gaunate „štrafą“ ponas.. kaip gi taip kadangi nubausti pabendravimu su savimi pačiu mes nubausti negalime, tad baudžiame tik sakydami „nu nu nu“!
Ir dar.. Ant antro kėlinio dar privažiavo ir Amba, toks tylus tylus, už mūsų Romką net tylesnis. Su kažkokiom madingom nusmukusiom kelnėm ir keista „beisbolke“ ant galvos... Po eilinio neprogimio savaitgalinio Panevėžio mero taurės turnyro...
Tomas L, P Romas, Dainius K, Svajūnas S, Mindaugas P, Eimantas N, Petras L, Vaidas G, Donatas Z, Andrius A, Tadas D – starte.
Gelminas S, Ovidijus S, Mindaugas D, Saulius P (apšilinėjo, bet buvo nepakeičiamas ant brofkės), Kęstutis S, Andrius Š , Marius A (išbėgo, bet greit grįžo atgal, bo galinis raumuo iškrito kažkur ties IKEA)– keičiamieji.
Brofke – su tandartiniais Nerijumi J, Mindaugo D tėvelis, Virgis V, žaviom mūsų damom ir kiškučiais, dar Andžikas....
Stadiono veja pusė velnio (verta paminėti, kad traktoriukas žoliapjovė vos ne iki teisėjo švilpuko dar birbė ir skuto žolę), bet iš tikro kamuolys šokinėja kaip teniso kamuoliukas. Tad „pasukt grajaus“ nelabai gaunasi. Realiai žiūrint apylygės komandos, apylygis ir žaidimas gavosi. Turejom keletą momentų mes, turėjo keletą ir Salininkai. Kadangi savaitės vidury Samas gavo lengvos „pylos“ nuo PR, kad tipo jau vaidina senį arklį ir nebepaneša pavalkų aikštėje (žr. „Pavalkai“ - http://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/p/pavalkai arba http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/enciklopedija/index.php?title=Pavalkai). Tai pagaliau jis, Kęstutis S išbėgo į aikštelę. Iš pradžių žaidėm nominaliu vienu puolėju, išėjus Samui į aikštę jis tapo antruoju. Žaidimas iš tikro tapo gražesnis. Po smūgį iš Zykaus ir Samulio ir rezultatas galėjo pakrypti į mūsų naudai, bet vartininkas neleido dingti nuliams iš švieslentės. Na o į pirmo kėlinio pabaigą prisidirbam – gaunam įvartį į rūbinę. Kažkaip truputį atsipalaidavę ir užsižaidę, paleidžiam priešininką ties 20 metrų iki vartų, tas šauna ir Labulis priverstas išsiimti iš po paštangės. 0:1.
Antram kėliny leidžiam varžovams susikurti keletą progų, paleidžiam juos viens ant vieno prieš Labą. Laimei apšaudomi ne vartai, o už vartų stovintis traktoriukas, kuris aišku nebebirbė varžybų metu. Na ir kėlinio vidury Samas timpteli – jį baudos aikštelėj pargriauna vartininkas. Daug diskusijų iš priešininkų, bet kaip stovėjusiam už galinės linijos, viskas atrodė taip, kaip nusprendė teisėjas. Ką po varžybų alaus gėrėjų garbės komisijai patvirtino ir pats Samas. Tačiau... PR, on že Romas neįmuša 11m baudinio. Taikė į kairį apatinį kampą, bet vartininkas buvo greitesnis už kamuolį. Rezultatas lieka nepakitęs. Kas sukelia varžovų gretose didelę euforiją. Nenuleidžiam snapų ir dar bandom bandom, kabinam aukštus kamuolius į priekį, kur iš gynybos perbėgęs Romas irgi bando kabintis už kamuolio. Na ir visų laimei, jam tai pavyksta, po Ovkės ilgo perdavimo Romas išgasdina vartininką, šis nesugraibo kamuolio, jį pameta ir Romas griūdamas siekia, pasiekia, muša ir išlygina rezultatą. 1:1. Sukaupiam jėgas paskutiniam šturmui, dar pakeliam kelis kampinius, bet... belieka tenkintis tik tašku.
Po varžybų seka šviesaus ir tamsaus, su sūriu ir su paprika degustavimas. Spaudžiam Samuliui dešinę, nes ant rytojaus jo gimtadienis jau bus išaušęs.... Trašku ir gardu, kad jį kur griausmas. Geriausias degustatorius kaip visada mažasis Tado D pacaniokas. Tas visada įvertina viską savo akylu žvilgsniu ir nosimi, ir ragauja tik tuos kurie skaniausi :). Tik rūpestingos mamos dėka, mums lieka po trupinį kitą :). Kaip čia padarius, kad ir traškesio būtų ir taškai po tris byrėtų į rudeninio rato kraitelę... Vyrai, reikia susiimti!

Anonymous, but famous