Senjorai: Aktas - Lentvaris 1:0

Rugsėjo 19 dieną startavo naujas senjorų čempionatas. 19 Komandų buvo padalintos į dvi grupes, Aktas pateko „ant popieriaus“ į kiek stipresnę grupę, sužaidus su visais varžovais paaiškės dėl kurių vietų teks kovoti pavasarį.
Šiemet Akto sudėtis keitėsi, teko atsisveikinti su keliais veteronais, tačiau komandą papildė keturi puikiai žinomi dar nuo „Mediko“ laikų nariai – Valius, Evaldas, Remigijus ir Aivaras. Mohikanai sugrįžta!
Pirmos varžybos įvyko su Lentvario komanda. Po nelengvos kovos priešininkus įveikėme 1:0, pirmo kėlinio antroje pusėje Šmigis įmušė pergalingą įvartį. Turėjome tų progų ir daugiau, turėjo jų ir varžovai, tačiau iš esmės varžybas kontroliavome, kamuolį laikėme ilgiau ir žaidėme pirmu numeriu. 3 LFF stadiono aikštelė yra kiek siauresnė, todėl pro sutankintą varžovų gynybą sunkai sekėsi prasibrauti, tačiau savo įvartį mums pavyko įmušti. Varžovai gi dažniausiai grasino mūsų vartams po tolimų aukštų perdavimų į mūsų baudos aikštelę, tačiau iš esmės susitvarkėme.
Smagu pradėti čempionatą pergale, o kitame ture jau laukia labai stiprus varžovas, praėjusio čempionato nugalėtojai – Delintros komanda.
Šiandien sudalyvavo: Labas, Ovkė, Valius, Evaldas, Igariokas, Serioga, Kemas, Neerka, Šmiga, Aivaras, Remigijus, Pakas, Čipsas, Koiči. Mediko mohikanai po varžybų palygino sugrįžimą ir gan geros nuotaikos pasisėdėjome po varžybų.